Jump to content
JerryBlue

Aion Online

Recommended Posts

Nu, ziceam pe ce server.

Nu ziceati ca faceti si Asmodieni pe un server?

Am inteles ca au renuntat la Asmo ca erau prea putini cei care doreau asmo. Parca asa citisem pe un forum undeva. Pana acu vad ca legiunile romanesti stau in locuri bune pe serverele pe care se afla. Buna treaba

Link to comment

Interesati-va de legiunea Pulse (fosta legiune asmo de pe China), ei activeaza pe aion.ro (probabil au si forumul lor). Ultima data cand am vorbit cu ei (pe vent) spuneau ca abia astepta versiunea de EU sa se faca asmo etc. Vreau doar sa subliniez ca e o comunitate de oameni maturi.

Link to comment

Interesati-va de legiunea Pulse (fosta legiune asmo de pe China), ei activeaza pe aion.ro (probabil au si forumul lor). Ultima data cand am vorbit cu ei (pe vent) spuneau ca abia astepta versiunea de EU sa se faca asmo etc. Vreau doar sa subliniez ca e o comunitate de oameni maturi.

Cu ei ma joc pe Castor, dar mai avem ro si pe telemachus etc

Link to comment

Am si eu printre multe alte caractere un asmodian level 35 clasa asasin .

Am incercat toate rasele si clasele si am ajuns la concluzia ca cel mai bun de jucat este asasinu .

Cei care sunt magicieni , healeri au mare problema cu Energia

warrioru abia da cu sabia adorm pana omoara un monstru dar e bun de tank (defense si viata mare)

Pentru PK e clar Magicienii rangerii si asasinii rules

Recunosc ca folosesc un program care lupta singur nu stau eu sa imi pierd timpul la grind ☺ o face robotu cand dorm iar eu ma distrez facand questurile cand sunt acasa si am timp de joc .

Link to comment

Se pare ca si SOR activeaza tot pe Telemachus ^_^

Dap, sunt ceva romani pe Telemachus Elyos SoR si SPQR, asmo Wings Of Sorrow

E misto ca nu exista faza de korean farm till you bleed in AION, faci questuri nici nu-ti dai seama cum faci lvl, plus ca mai ai raizi bosii, gathering, crafting etc, abyss, abyss pvp, rifts. Pana acu imi place. Am ajuns la lv 30 ranger.

Link to comment

Am si eu printre multe alte caractere un asmodian level 35 clasa asasin .

Am incercat toate rasele si clasele si am ajuns la concluzia ca cel mai bun de jucat este asasinu .

Cei care sunt magicieni , healeri au mare problema cu Energia

warrioru abia da cu sabia adorm pana omoara un monstru dar e bun de tank (defense si viata mare)

Pentru PK e clar Magicienii rangerii si asasinii rules

Recunosc ca folosesc un program care lupta singur nu stau eu sa imi pierd timpul la grind ☺ o face robotu cand dorm iar eu ma distrez facand questurile cand sunt acasa si am timp de joc .

Meriti sa arzi in iad pentru botting. Daca si Aion va ajunge ca Shitroad si alte tampenii, am aruncat pe geam banii cheltuiti pe joc.

Link to comment

Probabil, dar tot nu stiu ce e aia "Energia" iar alternarea engleza/romana e enervanta. Adica, daca wizzardu' e Magician, de ce warrior'ul nu e razboinic?

Patch'ul 1.6 aduce cateva updaturi importante zic eu. In sfarsit spiritele SM pot zbura impreuna cu el. Chiar ma gandeam cand o sa aplice chestia asta, era deja penal ca nu puteai face "surprise atacks" din aer . + au micsorat rezistenta caracterelor la "elemental dmg" sau ceva in genul acesta.

http://www.youtube.com/watch?v=wV9SbUUQt84...player_embedded

Link to comment

Facui si u nranger de level 32 , ce pot spune ca are niste skiluri superbe si foarte puternice .La level 32 fac grind la level 48 Mobs si ii omor din 4 bucati de skil , pana ajung ei la mine le dau culcat .

Si totusi mi se pare plictisitor deoarece parca ma icacnta idea sa fac aria damage si cred ca incerc si un Sorceror sau un warrior cu polearme .

Gearul la shop e foarte scumppp abia am reusit sa imi iau o arma de level 28 armuri ce sa zic ma plimb cu cele de level 10 pe mine :P

Link to comment

https://secure.ncsoft.com/cgi-bin/Store.pl?...amp;item_id=148

Includes:

* Limited Time! Only available until October 22, 2009.

* In-game items exclusive to the Collector's Edition.

* A serial code for account creation.

* Access to the full Aion™ game via downloadable client.

* 1 month of game time. Activation with a valid credit card or game time card is required.

Digital purchase only. No physical box will be shipped.

De ce nu cumparati direct de la ei versiunea digitala ?Am auzit pe cineva ca asteapta 1 saptamana sa ii vina jocul ...pai ...care e faza...exista posibilitatea sa iti iei instant jocul fara sa stai dupa cutia cu DVDul la joc ..suntem in 2009 si ar trebui sa ne descurcam mai bine ..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...