Jump to content
JerryBlue

Aion Online

Recommended Posts

pei nu exsita servere private ca la wow in care sa nu platesti si sa joci cat vrei si cum vrei?

Ia citeste tu ce s-a scris acu o pagina ;;).

@iReaLRauL : exista free trial ca sa nu platesti daca vrei sa incerci jocul (adica sa te joci o zi cum ziceai tu). Aion se lanseaza dupa 20 septembrie in eu/us si doar dupa acea perioada vor implementa metoda de free trial.

Link to comment

so...nimeni un key în plus? sau un cont de beta la share..chiar vreau să văd cum e jocul înainte să dau bani.

Chinese Free Trial 6 ore sau astepta mai intai sa apara jocul in Europa. :) atunci se va implementa si un Free Trial pentru versiunea europeana a jocului.

Link to comment

E totusi trist ce a facut NCSoft din acest OB.

Pe fileplanet s-au terminat demult asa ca nu mai cautati acolo.

A facut o afacere buna, aceste beta key sunt vandute catre site-urile respective si aceste site-uri isi fac reclama si utilizatori distribuindu-le! :)

Link to comment

Parerea mea scurta despre AION .Mi am facut cont am jucat lvl 23 si din ce am observat grafice dragute , gamplayul lasa forte mult de dorit (gen perfect world) , oricum acest joc nu va putea sa inlocuiasca niciodata Lineage 2 sau WoW cum zic unii...in concluzie AION o dezamagire pt mine personal.

Link to comment

Parerea mea scurta despre AION .Mi am facut cont am jucat lvl 23 si din ce am observat grafice dragute , gamplayul lasa forte mult de dorit (gen perfect world) , oricum acest joc nu va putea sa inlocuiasca niciodata Lineage 2 sau WoW cum zic unii...in concluzie AION o dezamagire pt mine personal.

Iar se ajunge la comparatii deci nu se ajunge nicaieri. Nu-ti place tie, asta e mai sunt si alte MMO-uri prin zona.

Mie sincer chiar mi-l place, am fost in abyss, am facut pvp-uri cu assasinul, mi-am luat-o , am dat-o, am umblat la raizi bossi (care nu sunt deloc usor de facut) . E ok si are si avantajul ca incepe acum odata cu toamna. So game on boys. Plus ca pentru lvl 20+ ai nevoie de 1 zi de facut misiune (quests). Deci sunt fericit ca nu avem parte de grind like crazy ci mai mult pvp for itemz. Probabil ca stiti cu Abyss Points, cele obtinute prin omorarea partii adverse (sau prin grind, ceea ce nu e chiar atata de preferabil pentru un pvp gamer ) :D puteti obtine cel mai bun gear de high lvl.

Link to comment
Guest ccameleon

am prins un key pe server american, am jucat puţin, testat în principal healer/buffer şi tank. pe tank doar în joacă, chanterul l-am învârtit mai mult. 2 ani de wow healer şi cred că chanterul e mult mai versatil. wow-ul ducea lipsa de buff-uri, aici ai din plin. mana se duce mai greu, controlul e mai bun, clasa e destul de echilibrată.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...