Jump to content
JerryBlue

Aion Online

Recommended Posts

Daca vreti sa va faceti nervi ca ati jucat degeaba atunci a-ti ales bine .

Assasinul e cea mai stupida clasa in PvP deoarece luptele se fac in Abyss si acolo toate clasele ranger au beneficiu .

Asteptati-va sa plangeti de oftica ca nu puteti prinde un Magician , un Enchanter si ca va vor omori din 2 bucati .

Root , Freeze si la revedere assasinu .

Vrei sa prinzi inamici in aer pff nici o sansa . Ok inca ceva Sorcerii au un skill care le da imunitate impotriva la Skille effecte pe toata periaoda cat scutul lor e up .Asa ca chiar daca ajungeti langa ei ve-ti putea ataca numai cu normal atac care e un damage patetic .

Toti ne-am asteptat sa fie asasinul ca cel din WoW neahh teapaaa e varza terminat e bun de PvE doar PvP no way

Link to comment

Daca vreti sa va faceti nervi ca ati jucat degeaba atunci a-ti ales bine .

Assasinul e cea mai stupida clasa in PvP deoarece luptele se fac in Abyss si acolo toate clasele ranger au beneficiu .

Asteptati-va sa plangeti de oftica ca nu puteti prinde un Magician , un Enchanter si ca va vor omori din 2 bucati .

Root , Freeze si la revedere assasinu .

Vrei sa prinzi inamici in aer pff nici o sansa . Ok inca ceva Sorcerii au un skill care le da imunitate impotriva la Skille effecte pe toata periaoda cat scutul lor e up .Asa ca chiar daca ajungeti langa ei ve-ti putea ataca numai cu normal atac care e un damage patetic .

Toti ne-am asteptat sa fie asasinul ca cel din WoW neahh teapaaa e varza terminat e bun de PvE doar PvP no way

joaca assassin la end game si mai vorbim, cam devreme sa te exprimi, astept sa imi pun magic rezistance-ul. si da de obicei clasele range sunt cele avantajate in gang bangurile de gen zerg (abyss)

Link to comment

Daca vreti sa va faceti nervi ca ati jucat degeaba atunci a-ti ales bine .

Assasinul e cea mai stupida clasa in PvP deoarece luptele se fac in Abyss si acolo toate clasele ranger au beneficiu .

Asteptati-va sa plangeti de oftica ca nu puteti prinde un Magician , un Enchanter si ca va vor omori din 2 bucati .

Root , Freeze si la revedere assasinu .

Vrei sa prinzi inamici in aer pff nici o sansa . Ok inca ceva Sorcerii au un skill care le da imunitate impotriva la Skille effecte pe toata periaoda cat scutul lor e up .Asa ca chiar daca ajungeti langa ei ve-ti putea ataca numai cu normal atac care e un damage patetic .

Toti ne-am asteptat sa fie asasinul ca cel din WoW neahh teapaaa e varza terminat e bun de PvE doar PvP no way

Asasinul / Ranger'ul sunt niste clase de "late boom" adica nu sunt bune la inceput ci tocmai atunci cand spui tu ca sunt extraordinar de proaste, adica , sunt clase bune DOAR in PvP si exceleaza in acest domeniu. Daca tu ai parkinson si alzheimer nu inseamna ca acele clase sunt proaste. Ai invizibilitate (stealth) iar scutul de mag tine doar 2k dmg la level 50 :| ala se duce dintr-un backstag daca-l dai bine.

Link to comment

am si eu o intrebare: cum pot sa-mi fac un elyos nuker pe acelasi cont? cand ii dau create ma da direct la clase si sunt doar asmodieni.................. any help?

nu poti avea caractere pe factiuni diferite pe acelasi server, poti sa-ti faci elyos pe alt server unde nu ai deja caracter asmo facut daca vorbesti despre aion oficial

Link to comment

Level 18. Greut, greut.

Silviu, cand se mai fac locuri in SPQR lasa un mesaj aici. Suntem vreo 2, 3 din Techarmy care am vrea sa intram. Ei peste 20, eu fac imediat.

Recrutarile in SPQR se redeschid in Aion prin SPQR Academy o noua ramura a SPQR unde se vor initia noii membrii ai guildei.

Membrii din academie au aceleasi drepturi ca membrii din legiunea principala si vor fi transferati in legiunea principala dupa ce vor ajunge la lvl 25 si in functie de cum vor respecta regulamentul guildei.

Cei care la lvl 25 au puncte de penalizare nu vor fi transferati decat dupa expirarea perioadei acestora.

Link to comment

Pana ajungi tu end game sa fii capabil sa faci armuri cu rezisturi iti iei rusinica de la restul rangerilor .

Avand in vedere ca ar fi trebuit sa fie totusi echilibrat si sa avem o sansa egala toti nu numai la end game ,

Mi se pare de tot rahatul ca nu sunt clasele echilibrate pe tot parcursul jocului. Pai asta ma face sa joc doar PvE cam un an de zile pana sa ajung si eu END game sa rup fasul in Abyss si eu .

Link to comment

Mi se pare de tot rahatul ca nu sunt clasele echilibrate pe tot parcursul jocului. Pai asta ma face sa joc doar PvE cam un an de zile pana sa ajung si eu END game sa rup fasul in Abyss si eu .

e facut de ncsoft, si daca te uiti tu oleaca chiar are multe lucruri pe care le regasesti si-n lineage :) ..... si de ce n-ar fi corecta ma rog faza asta? tu vrei sa cresti la fel de repede ca un buffer/tank pe clasa de dagger/archer?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...