Jump to content
JerryBlue

Aion Online

Recommended Posts

Stie cineva de unde iau clientu pentru a juca pe infinite aion? ca ala de pe fileplanet nu pot sa il iau :| vreau sa vad cum e aion si daca imi place ma joc pe original :)

click*download*use utorrent

daca ai lineage sau orice alt joc cumparat, de la ncsoft, instaleaza-l si vezi ca o sa ai o aplicatie "ncsoft launcher", instalezi aion, deschizi aia, selectezi aion, si ii dai update pana la 1.5.0.8

daca ai nevoie de updater lasa aici pm, si o sa-l uploadez

Link to comment

Am luat jocul ... dar imi da eroare la dezarhivare : Imi zice ca arhiva zip este pe volume sau deteriorata:| Stie cineva ce trb sa fac sau iau ink odata clientul?

click*download*use utorrent

daca ai lineage sau orice alt joc cumparat, de la ncsoft, instaleaza-l si vezi ca o sa ai o aplicatie "ncsoft launcher", instalezi aion, deschizi aia, selectezi aion, si ii dai update pana la 1.5.0.8

daca ai nevoie de updater lasa aici pm, si o sa-l uploadez

ai luat de aici /\ si iti zice asa ceva? :( use 7-zip pentru dezarhivare

Link to comment

poti sa-ti faci card de la 16 ani mi se pare...cel putin asa tin eu minte.

apropo de roleplay, sa vezi ce misto faceam de tankerii aia mici "so..you have the same hp as a normal character?" sau "your hands r so tynii, r u sure that you can hold on that shield?"

Link to comment

click*download*use utorrent

daca ai lineage sau orice alt joc cumparat, de la ncsoft, instaleaza-l si vezi ca o sa ai o aplicatie "ncsoft launcher", instalezi aion, deschizi aia, selectezi aion, si ii dai update pana la 1.5.0.8

daca ai nevoie de updater lasa aici pm, si o sa-l uploadez

Eu am dw jocul cu ncsoft dupa am bagat launcherul de la un server privat merge perfect dar e in chineza:|. De unde pot face rost de un patch sa traduc jocul in engleza? sau un client deja in engleza cu toate ca o sa stau iar atatea ore :banghead: . Da nu conteaza merita jocul e prea smecher , acum wow are concurenta :>

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...