Jump to content
JerryBlue

Aion Online

Recommended Posts

Daca vreti sa va faceti nervi ca ati jucat degeaba atunci a-ti ales bine .

Assasinul e cea mai stupida clasa in PvP deoarece luptele se fac in Abyss si acolo toate clasele ranger au beneficiu .

Asteptati-va sa plangeti de oftica ca nu puteti prinde un Magician , un Enchanter si ca va vor omori din 2 bucati .

Root , Freeze si la revedere assasinu .

Vrei sa prinzi inamici in aer pff nici o sansa . Ok inca ceva Sorcerii au un skill care le da imunitate impotriva la Skille effecte pe toata periaoda cat scutul lor e up .Asa ca chiar daca ajungeti langa ei ve-ti putea ataca numai cu normal atac care e un damage patetic .

Toti ne-am asteptat sa fie asasinul ca cel din WoW neahh teapaaa e varza terminat e bun de PvE doar PvP no way

sa stii ca in abyss nu stai toata viata acolo :) , sunt mobi de lvl 40 maxim la care sa faci xp / questuri , restu bataliilor se dau in rift si se schimba situatia cu assassinu

Link to comment

Scarface, infiniteaion nu e locul sa vezi high-levels. De la lvl 16 o sa ai foarte multe questuri buguite, o sa fii fortat sa faci grinding si trebuie sa te interesezi unde e cel mai mare xp per mob usor de omorat.

Daca vezi ca iti place jocul la inceput, eu zic ca este de ajuns. Am prieteni care joaca pe retail si sunt 30+ si au spus ca merita fiecare banut.

Personal abia astept sa-mi vina cardul de credit sa vad pe retail care e treaba cu abyss. Mie imi suna a content genial.

Link to comment

Scarface, infiniteaion nu e locul sa vezi high-levels. De la lvl 16 o sa ai foarte multe questuri buguite, o sa fii fortat sa faci grinding si trebuie sa te interesezi unde e cel mai mare xp per mob usor de omorat.

Daca vezi ca iti place jocul la inceput, eu zic ca este de ajuns. Am prieteni care joaca pe retail si sunt 30+ si au spus ca merita fiecare banut.

Personal abia astept sa-mi vina cardul de credit sa vad pe retail care e treaba cu abyss. Mie imi suna a content genial.

O sa iti inghiti vorbele. Abyss = Hell. E bun de jucat in abyss pana in ora 10 dimineata, cand se trezesc cei din factiunea opusa. Dupaia e iad.

Link to comment

Il poti cumpara de pe diferite magazine Online sau store, e cam 129ron varianta digitala SE parca , si da pentru a juca pe oficial trebuie sa platesti lunar.

Pentru a juca pe "private" dar nu e niciunul functional, poti downloada jocul de pe computergames.ro si faci ce zic respectivi care se ocupa de serverul privat pentru a te conecta.

Link to comment

Salut, puteţi să-mi ziceţi şi mie daca se merită jocu in comparatie cu WoW? Am jucat WoW in jur de 4 ani (1 an privat, 3 original) şi mă gândeam să încerc şi Aion să văd cum e (desigur pe privat, ca nu o să mai dau bani pe subscribtie)

Ce mă interesează în principal e sistemu de PvP şi diferenţa dintre clase, adica sper să nu fie clase owerpowerd care bat 14 clase şi se plâng că-i bat o clasă... (cum era cu rogu mai de mult)

Link to comment

Salut, puteţi să-mi ziceţi şi mie daca se merită jocu in comparatie cu WoW? Am jucat WoW in jur de 4 ani (1 an privat, 3 original) şi mă gândeam să încerc şi Aion să văd cum e (desigur pe privat, ca nu o să mai dau bani pe subscribtie)

Ce mă interesează în principal e sistemu de PvP şi diferenţa dintre clase, adica sper să nu fie clase owerpowerd care bat 14 clase şi se plâng că-i bat o clasă... (cum era cu rogu mai de mult)

Jocul merita jucat pe Oficial , privatele care sunt acuma cel ma ibun dintre private fiind Infinite Aion ..e un jaf privatul nu pot compara retail cu privat ...

pe privat skilurile sunt buguite

se comporta altfel

majoritatea lipsesc

mobi drop abia au bagat pe 2 harti de inceput drop in restul drop doar gold si monstri buguiti total

Party buguit

PVP = 0 pe privat ca nu merge

Abyss nu merge

98% din serverul privat e stricat ,,,,

Ce poti face pe privat totusi ,,,,pai poti sa te uiti la Zone , la harta , sa te familiarizezi cu butoanele si cam atita ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...