Jump to content
JerryBlue

Aion Online

Recommended Posts

dak e in chinesa nyuu intelegi ceva ? :) sau exista patch pt engleza ? :) si kt timp va mai ramane f2p ? :)

da, e in chineza.Exista un 3rd party patch pentru engleza, traducand astfel tot jocul.Totusi e greu abia dupa level 30 cand trebuie sa faci party'uri masive pentru questuri sau pentru diferiti bosi.Noroc ca am o Legiune buna formata din romani.Jocul nu este f2p si niciodata nu va fi.Am platit pentru 40-41 de ore aproximativ 13 lei.

Dar o sa se deschida cat de curand Open Beta pentru EU/US (care cred ca o sa dureze 2 saptamani).So, watch out for that.

Link to comment

True story. Si nu e urat deloc. Prefer sa dau o suma fix si sa joc cat vreau timp de 1 luna decat sa platesc la ora.

Gandeste-te ca poate ... pleci in vacanta, sau ajungi prea obosit de la job acasa, sau etc...multe motive pentru care nu te poti bucura de o zi intreaga de joacă.Cel putin, pe acest principiu ma bazez.

Taxa lunara ptr versiunea EU/US este de 15 USD, 13 Euro sau 9 lire.Tot pe aceasta varianta trebuie cumparat si jocul 49.99 (standard edition) ce iti ofera si o luna gratis de joc!.

+new video! inregistrat aseara:

http://www.youtube.com/watch?v=4uV6d5FQ_Yk

mai trebuie sa astept cateva ore ca sa apara varianta HD...

Link to comment

Viitorii jucatori de Aion care doresc sa fie de partea factiunii Elyos (ingerii albi) si doresc sa faca parte dintr-un guild organizat si pur romanesc sunt bine veniti la noi.

Nu trebuie decat sa apesi butonul Inscriere de pe site si sa urmezi pasii de acolo apoi ve-i primi un raspuns in ceea ce priveste acceptul tau in S.P.Q.R.

Serverul ramane sa il alegem impreuna.

Link to comment
Guest Xspeed

Viitorii jucatori de Aion care doresc sa fie de partea factiunii Elyos (ingerii albi) si doresc sa faca parte dintr-un guild organizat si pur romanesc sunt bine veniti la noi.

Nu trebuie decat sa apesi butonul Inscriere de pe site si sa urmezi pasii de acolo apoi ve-i primi un raspuns in ceea ce priveste acceptul tau in S.P.Q.R.

Serverul ramane sa il alegem impreuna.

nu era SPQR clanu de pr0 wannabe de pe L2gold?

Link to comment

Gata si cu closed beta pe serverele EU acum asteptam open beta pana la lansare.

Tin sa reamintesc ca jocul se va lansa pe data de 20 septembrie pentru cei care l-au cumparat preorder si 25 septembrie oficial.

Data pentru open beta inca nu este anuntat dar se svoneste ca qar fi dupa 1 septembrie.

Link to comment

Gata si cu closed beta pe serverele EU acum asteptam open beta pana la lansare.

Tin sa reamintesc ca jocul se va lansa pe data de 20 septembrie pentru cei care l-au cumparat preorder si 25 septembrie oficial.

Data pentru open beta inca nu este anuntat dar se svoneste ca qar fi dupa 1 septembrie.

Probabil o sa tina de pe 6 pana pe 18/19 septembrie.Stiu ca OB s-a tinut aproximativ 2 saptamani in CH. (si are si putina logica : daca pe 20 se deschid serverele in varianta finala, trebuie sa existe o pauza macar de o zi dupa OB)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...