Jump to content
bunny

De la ce vine nick-ul vostru?

Recommended Posts

LA fel ca Gandalf big LOTR fan so

Morgo aka Morgomir este mana dreapta a The Witch King of Angmar si dupa parerea mea cel mai tare personaj (la bataie) :))

Si acuma povestea :))

In ultima batalie pentru regatul Arnor, efli si oamenii fac o alianta sa il dea jos dp tron pe TWKOA blablabla ... important este ca Morgomir se bate cu Glorfindel Elrond si Elendil(regele oamenilor) in acelasi timp si face fata... se bate si se bate il pune la pamant pe Elendil dar din pacate vine glorfindel ii taie degetele si well intr-un final este omorat:))

Link to comment
Share on other sites

Guest Garrone

Garrone - porecla din real life , o am de 12 ani...

Stapanul - aici e mai complicat putin...Deci am jucat cu un sm- Garrone pana la lvl 220 si la mg m-am gandit eu sa pun Stapanul , ca o sa vina astia arena cu party plizzz si cum sa sune mai bine pt mine "party plizz Stapane, te roog ".Suna caterincos, deci am pus nick-ul asta..

Legat de Stapanul de pe old , eu m-am lasat in februarie 2006 si nu auzisem de nici un Stapanul , ulterior a crescut , s-a ridicat,la mult timp dupa ce eu m-am retras...deci nu aveam cum sa stiu ca mai era un stapan pe joc...

Link to comment
Share on other sites

In joc :

-DennyS- = imi vine de la porecla o am de 11 ani , toata lumea ma stie de dennys , unii cred ca au uitat ca ma cheama dany :P

WarStyle = am pus dupa old bd , am facut un guild pentru war cu numele asta

si pe bd asta la mg am pus WarStyle

Pe forum :

[idLe]-=DennyS=- idLe de la clanu meu , si dennys de la sine :)

WarStyle (R.I.P.) de la mg

P.S. daca am mai postat o data , cer scuze ...

Link to comment
Share on other sites

sNooZe

Ce sa zic...o zi obisnuia...vb cu niste prieteni,si mio zis ca so rr linkmania,toata lumeaaa,hai ne apucam (BoleK,sNooZe,geo[bK],sKyLoRd,themask,Kenzo,jupanu...etc) Si ma`m tot gandit ce nume sa imi pun,intro dimineata mi`am pus ceasu sa sune...liceu...si noh,cand suna alarma,ai acolo "Stop" sau "sNooZe" Si cand am vazut sNooZe,EvRikAaa !

sNooZe= Liniste !

Link to comment
Share on other sites

Well A0nyc l-am creat eu dar avand ca inspiratie numele unui rapper (cred) deloc cunoscut, dar pe care il asculta o colega de cls si anume Lyionic sau ceva de genul.

Iar Maffer era unu din cei 3 guards, Council Members, care il aparau pe Mephisto in Diablo.Toti 3 aveau nume super: Maffer Dragonhand, Wyand Voidbringer si Bremm Sparkfist :)

PS:Nice topic nubletule :D

Link to comment
Share on other sites

Orion....pai jucat warcraft 3 si acolo am vazut la 1 player ca avea numele Orion...si...cand m-am apucat de mu mi-am pus acest nume...ca apoi sa aflu ca "am jucat pe old" si ca au mai fost 2 Orion pe old db...dar..de unde era sa stiu.. :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...