Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

KSRO=ISRO doar ca pe cel Korean se fac teste... ca sunt putini useri si sunt in fata noastra cu mult ei de mult timp au CC Europene de la inceputul anului si de vreo luna a bagat si skillele noi deci acuma le incearca sa nu fie probleme cand le baga pe ISRO

EDIT:

alexxx70 Skillele pana la 70 sunt exact ca la noi doar ca ei au bagat skille 70+ grasswallk nou etc si foarte multe skille la arcashi noi

Link to comment

KSRO=ISRO doar ca pe cel Korean se fac teste... ca sunt putini useri si sunt in fata noastra cu mult ei de mult timp au CC Europene de la inceputul anului si de vreo luna a bagat si skillele noi deci acuma le incearca sa nu fie probleme cand le baga pe ISRO

EDIT:

alexxx70 Skillele pana la 70 sunt exact ca la noi doar ca ei au bagat skille 70+ grasswallk nou etc si foarte multe skille la arcashi noi

...ia sa visez si eu la "malai" oleak ca vrabia din zicala cu pricina :D...

....ar fi fain sau chiar durere de fain sa se bage si la noi (iSRO) skill-uri noi ca pe kSRO si dupa ce se baga,cand intri prima data sa nu ai nici un buff ci doar toate sp-urile jos in bara si sa incepi sa iti bagi tu din nou la skill-uri in functie de cate sp-uri ai,ceea ce vrei....:P:P:P....misto vis nu?

Link to comment
Guest mayhem1990

ma care are un char pe alexander? nuker de level 44 maxim? am un glavier de 42 full str sh is super plictisit de el...care vrea sa facem schimb...nuker pe str glavier sa ma contacteze la hell666_demon@yahoo.com...sau sa mi dea add la messenger please plz ;;)

Link to comment

destul de cul game..dar m-am plicti dupa lvl 15 O_O , urmeaza ceva skill's mai calumea ?:P

La lvl 15???? esti primu de la care aud ca sa plictisit la levelu ala :blink: da fi sigur ca urmeaza skiluri mai misto /arme/seturi/+ ca de la 20 poti fi HUNTER/TIEF/TRADER ... :cool2: anyway pana la level 30 e simplu rau..

Link to comment

stie careva ce semnifica alea 4digits pe care ti le cere cand vrei sa cumperi silk cu visa elctron card?

Fa niste poze ca nu stiu la ce te referi.

In prealabil ar trebui sa ai intrgistrat cardul la ROMCARD iar apoi sa mergi pe pagina la BCR sa il inregistrezi la Verified By Visa asta daca ai card de la BCR

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...