Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Spunemi in cat timp l-a facut si iti zic daca a bootat sau la facut manual ^^. Si la faza ca are 200-300mil oricine poate sa faca bani aia nu tre sa fi norocos la sosun etc tre sa sti sa faci afaceri

1. man eu nu am afirmat ca are 200-300 mil cum crezi tu si zici ca e usor de facut atatia bani...............

ci am zis "are cu 200-300 mil mai mult ca mine".......... si ca sa ai cat am eu tre sa ai un f mare noroc in afaceri, deobicei eu am avut noroc de cativa noobi care m au incarcat cu 500 de mil si ceva pe niste iteme de 150 mil...........

2. pai el avea lvl 24 cand aveam si eu lvl 24, iar de atunci pana akuma sunt cam 4 luni........., eu am facut lvl 61 in 5 luni, adik de la incepurul anului ..........

Link to comment

totusi....cel mai bine farmezi la lvl 16 pt k atunci nusunt chiar asa multzi prin den si dak sunt nu ii omara asa rpd pt k nu au nuks sau ceva de genu cum este de la 30+.....ideea este k sp trebe facut din timp altfel te chinui oleak mai mult pt k o sa ai si botari in special nukeri kre itzi omara mobii instantaneu.

Bafta la totzi fara bot :cool2:

Link to comment

Pai mergi in gap2 pana la 30 si iti cumperi Skil Gold Ticket si Gold Ticket acuma este foarte usor

daca activezi gold ticket si skill gold ticket se pune sxp de la amandoua cumva??

@dash sunt FOARTE multi in den intr-un loc bun rau cu archeri la greu ;)

Link to comment
Guest DuRreXxX

Am si io o intrebare...poate e cam de noob ...Aseara am gasit un shield lv 18 cu Critical 35(+100%) si Str 2 Int 1...

Cu cat as putea sal dau???

PLS ANSWER

Link to comment

nukerul e cel mai bun....arcasul da greu skilurile..adevarat k si nukerii dar omara mobii din prima cea ce arcasii nu reusec intotdeauna....si mai ales la giant...cine crezi k o sal omoare un nuker sau un arcas....desigur nuks-erul(nu spun asta pt k sunt nuker-urasc nukerii..sunt glavier)

Link to comment

Number of blocked users for each servers]

Rome : 1242

Sparta : 1300

Eldorado : 1288

Pacific : 1465

Ajung sa cred ca ei nu vor cu adevarat sa banneze bootii, doar sa si faca norma :

1200-1400 pe fiecare server..........imi vine greu sa cred ca fiecare server are doar

booti pana in 1500...........dar ce sa i faci norma e norma si tre sa ne spele ochii cu ceva ;)

SAU ei la fiecare 1200 -1500 de booti descoperiti ii banneaza si fac mare tam tam pe chestia asta?

Link to comment

Ba tu iar ai inceput cu morala ta cu boti ma parca am incheiat acest subiect la fie care inspectie trebe sa comentezi ceva de booti termino !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ca imi vine sa

1. Nu te inteleg deloc, oare tu nu sthii sa citesti sau nu ai trecut de gramatica de clasa a 8 a ? :crybaby:

2. Nu am voie sa mi exprim nemultumirea ca au fost banati putini? :-O

3. nu am voie sa intreb care e logica sau algoritumul dupa care se banneaza? :(

4. zi si mie unde ai vazut tu morala, persecutie sau mai sthiu eu ce la adresa bootilor? :dontknow:

5. si am sa comentez la fiecare chestie legata de booti, pana acestia o sa dispara......cum asta

e o utopie inseamna ca am sa comentez tot tp..........nu te obliga nimeni sa ma bagi in seama ;;)

6. daca esthi boot in joc, incearca te rog sa nu fii si in viata reala :naughty:

Link to comment

:cool2: nice 8$ -180 ore... cu 8$ imi pot lua 16 zile de BOT.... cu multiclient

si + odata 80% sanse de ban. Eu joc pe Aege sunt in una dintre cele mai bazate guilde (sosun set+5 +5 sword +5 shld +++++ gold buyers... etc etc etc) si ei au renuntat la bot dintrun singur motiv : Sunt urmariti. Asa ca joaca frate cu degetele tale.. am folosit si eu bot cand era ala free(ff putin timp) si ma simteam aiurea cand ma jucam eu de mana. asa k am renuntat. mama inarmat cu nervi de otel si am revenit LEGIT

Link to comment

Hai deja unii de pe aici sunt Patetici (nu dau nume) ca mai mereu se plang de niste lucruri de care este evident ca nu ai cum sa scapi de ele...

1. Cu toate ca ai incercat sa mi aduci atingere imaginii mele facandu ma patetic sa sthii ca nu ma deranjeaza deloc, pt ca sthiu ca vine de la cineva fara prea multe cunostiinte de cauza sau mai bine zis fara prea multa integritate........

2.CORUPTIA.......toata lumea sthie ca exista, toata lumea face parte din ea, si nu va disparea niciodata

..........conform judecatii tale: DE CE DRAQ NE MAI PLANGEM DE EA, ca sa fim si patetici pedeasupra?

E mai mult de logica, daca tu vinzi cartofi in piata cu toate ca nu ai autorizatie (dar o parte din bani ii dai la seful pietzei sau cum e la ei), nu are rost sa fi dat afara atata timp cand tu iti scoti banii, dai o parte, iar "boshii" inchid ochii.

1. Nu sthiu cum s o fi chemand aceasta logica a ta da eu i as zice logica de tip comunista........ o fi existand o piata a jocurilor, dar ma mir ca ea ar functiona dupa principiile unei piete de zarzavaturi carpato-danubiene.......cu omuleti fara autorizatie, cu alti omuleti care inchid ochii ca sa ia o spaga groasa.......

frate mai iesi prin lume sa vezi si tu cum mai stau lucrurile, nu mai aplica macheta de sistem romaneasca pe orice.......

2. De ce s ar ascunde joimax daca ar avea un boot al lor care trebe platit..........oare nu ar face mai multi bani daca ar oficializa chestia asta si ar zice ca nu baneaza bootii care platesc.....

3. O intrebare care o repet: daca eu x firma as creea un boot platit, oare nu as avea cel mai mare interes sa raspandesc o veste gen : "vezi tu Doamne asta e boot facut de joimax, da ei nu poata sa zica asta si il comercializez eu si impart banii cu ei............"

Cand ajungeam la calculator observam ca incet incet deveneam cineva....faceam bani,sp,exp,etc

In acelasi timp putand sa-mi "joc" si viata reala. (am folosit bot din momentul cand mi-am dat seama k am pierdut f.f.f.mult timp stand in casa ca un maniac si jucamd 18/24 ore iSRO

1. Faptul ca folosesti boot nu te face cineva, .......si chiar daca itzi faceai un char puternic nu avea nici o valoare daca era cu boot..........voi stricati frumusete de joc..........

2.Nu te obliga nimeni sa stai 24/24 in fata monitorului in silk, ca e naspa intr adevar, erai maniac si air nu i bine........

3. Sunt destui care isi joaca viata reala si joaca si silk, si ma refer la oameni care mai au si serv, si o nevasta poate si un copil etc...............

4. Daca nu ai timp de silk pt ca tre sa ti joci viata (la ruleta ruseasca as zice eu sa joci ca nu ar plange nimeni), lasa te nene de silk, ca nu e obligatoriu si nu te ia nimeni cu arcanul daca nu joci.........un boot in minus = un loc in plus pt un fair play gamer.........

Si ca o concluzie iti zic lasa ne frate cu logica asta damboviteana ca suntem satuli de ea, sau cel putin eu......

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...