Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

...tks Black de info,anyway,eu si asa intru numai pt sp-uri sau hunting acu', mi-e f usor sa trec de la fire principal la lightning principal daca voi considera ca e cazul...eh, sa faca ei lvl cap 90 si sa deschida Rock Mountain si mai vedem noi ce va fi..."bucurosi le'om duce toate , de e pace, de-i razboi..."--vorba poetului.:P

Link to comment
Guest AceSlicer

am uitat pe ce server sunt de cand nu am mai intrat :((

eram full str fire blader,nu mai stiu nici ce nume aveam in joc lol,sunt prea multe servere acum,intrasem pe aege da defapt acolo aveam doar primu meu char, T_T poate o fii xian sau oasis, nu mai stiu deloc :(

nush dc nu vand astia fisierele serverului,vreau sa joc pe un server privat odata,m-am saturat sa tot incerc sa ma conectez,deaia m-am lasat acum un an,af shi e doar ora 6,deabea pe la 12 asa mai am sanse sa ma conectez :((

Link to comment

am uitat pe ce server sunt de cand nu am mai intrat :((

eram full str fire blader,nu mai stiu nici ce nume aveam in joc lol,sunt prea multe servere acum,intrasem pe aege da defapt acolo aveam doar primu meu char, T_T poate o fii xian sau oasis, nu mai stiu deloc :(

nush dc nu vand astia fisierele serverului,vreau sa joc pe un server privat odata,m-am saturat sa tot incerc sa ma conectez,deaia m-am lasat acum un an,af shi e doar ora 6,deabea pe la 12 asa mai am sanse sa ma conectez :((

...pai din cate stiu eu nu exista nici macar un sg server privat de SRO pe mapamond deocamdata...iar daca ai uitat pe ce server erai scade alea aparute noi si dimineata pe la 3-4 cand sunt majoritatea ( dar din nefericire nu toate ) doar populated ia-le la rand pana iti gasesti charul :D:D

Link to comment
Guest radurock

salut la toti...sunt nou in link mania de cateva minute....stiu ca s-a discutat dar....cine imi poate face rost de kssn pentru ksro? ca am incercat 100 si ceva si nici unu nu mergea pentru ca deja erau facute 5 id-uri pls pm me!!!

edit: radurock2006 <<<--- yahoo id

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...