Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

well, today is my saddest day in SRO. Just sold my lvl52 som+5 full blues crt 12 and a whole set of 7d sos gear all with blues (add myself) for 500k. yes only 500k. Sad Sad Letting my noob nephew play the game and he clear my storage. Yes, he sold it all to NPC
=))=))=))
Link to comment

lol lol lol lol lol si iar LOL...ce pot sa spun LOOOOOOL.....nu se poate asa ceva....asta imi aminteste cand o fata a cumparat de pe item mall 5 maimutzie(pt k ii placeau) si dupa lea vandut la npc cu 1 gold fiecare........LOOOOOOOOOOL =))=))=))=))=))=))=))

Edit: Cine poate sami zik(dak a facut questul) kre e combinatzia de bauturi de la questul cu flutul........ala cu lichior k am incercat de 8 zile si tot nu mia reusit.....pls ajutatzima...am farmat si nu mai am sp k mam lasat si imi trebe.....pls pls pls

Ms anticipat

Link to comment

lol lol lol lol lol si iar LOL...ce pot sa spun LOOOOOOL.....nu se poate asa ceva....asta imi aminteste cand o fata a cumparat de pe item mall 5 maimutzie(pt k ii placeau) si dupa lea vandut la npc cu 1 gold fiecare........LOOOOOOOOOOL =))=))=))=))=))=))=))

Edit: Cine poate sami zik(dak a facut questul) kre e combinatzia de bauturi de la questul cu flutul........ala cu lichior k am incercat de 8 zile si tot nu mia reusit.....pls ajutatzima...am farmat si nu mai am sp k mam lasat si imi trebe.....pls pls pls

Ms anticipat

Fii atent :) nu e nici o combinatie .

Ii dai ce iti vine nu conteaza ordinea si licuarea licuarea .Iar cand te va intreba daca mai ai atunci ii dai fluierul ala .

Si gata questul :)

Link to comment

destul de cul game..dar m-am plicti dupa lvl 15 O_O , urmeaza ceva skill's mai calumea ?:P

Man daca te-ai plictisit la lvl 15 scuze ca iti zic asta dar cauta altul cu mai multa actiune,asta nu e de tine...cand vei face un sg lvl dupa o luna de tras zilnic cateva ore bune si chiar cu Gold Ticket sau Premium ticket atunci ce ai sa te faci?

Deci e foarte greu sa incepi pe un server nou prima problema ii ca nu este gold de loc a doua sosurile o sa fie foarte scumpe si a treia este foarte greu sa te despartzi de prieteni de pe serveru pe care l-ai jucat ! Eu cred ca nu o sa fie foarte multzi care o sa se mute

=))=))=))

Asta e fratilor,asa incepe fiecare proiect romanesc pe SRO,toti entuziasmati,toti facem toti dregem toti rupem compul in 2 dar va fi ca de obicei doar un fsssssssssss romanesc obisnuit.Si inca ceva....sa fim seriosi...prietenii stiu ca am dreptate in ce afirm acum...fara Bot nu vom fi niciodata printre primii pe nici un server din SRO,nu putem concura cu charurile cu bot platit pe nici un server nou deschis,asta e realitatea...pt ca romanii nu vor putea niciodata sa joace 24/24 7/7 ca sa ajunga mari si tari si in acelasi timp legit...nu avem ce face,asta e treaba in iSRO fratilor...dar totodata nu afirm ca nu se poate,se poate sa jucam ,noi,cei care stiu deja cu ce se mananca sro-ul dar tot nu vom fi "de speriat" pt altii ce dispun de fonduri superioare noua.Cu bani reali poti cumpara gold cu care poti cumpara SoS-uri si alte "bunatati" cu care sa poti fi in stare sa rupi capul altora in acest joc. Anyway,eu va urez succes celor care intra in acest proiect.

Link to comment

@Dash: nu o sa zica toti nu....de exemplu si eu am chare lvl mare dar din anumite motive chiar as vrea sa incep pe un server nou(nu cu idea ca o sa fiu cel mai tare etc. pentru ca asta nu e posibil decat daca ai ticketuri,maimuta,globale,astral,gold cumparat+bot 24/7)pentru fun si poate sa ma intalnesc cu prieteni de pe alte servere....deci count me in...

Link to comment

lol da mie numi da sa ii dau fluierul

k ma intrrebat dak ma am......tre sa fie o combinatzie............dak stie cine va pls help

salut , ESTE totusi o ordine :beer: :

Level 35 - Drinking with Huhoan

NPC: Jangan: Huhoan(gambling house)

Objective 1: Run to Huhoan(gambling house) and talk to him, use the liquor you got from the other 2 quests.

Objective 2: When he says he wants more, ask about that book, and exchange it for the flute

Reward: I have been told a lot of exp and about 500 sp worth of sp exp. Not sure on the actual exp yet.

Link: Huhoan?s Book

Tips: Combination: Bamboo Liquor, Kaoling Liquor, Dome Liquor, Wine & Champaigne.

:D

Link to comment

dak ar fi cum zici u...hai pe zeus :D cel mai mare lvl e 77....nu prea mare stiu...dar e usor sa faci trade, fac cand vreau unu de 1-2-3*.......eu sunt lvl 42 acus 43(mi sa stricat placa video si mere urat si imi cade placa......va invit pe totzi pe acest servar(am guild de lvl 3 si 60%) cine vreau sa imi dea mesaj de preferabil pe mes la vici4ever2 sau in joc id The_Dash

Link to comment

vatzi gandit la propunerea mea.......dak vretzi ceva sa va consoleze k sunt lvl mari pe servare, am un prieten in guild de 62 aproape 63 :D si avem si o uniune destul de buna......vrem sa o crestem dar vad k a iesit un guild sa fack uniune cu straini(eu fac guild si uniune pur romaneasc). dak intratzi vam zis ne vedem pe mess sau in joc la o :beer: :D

Edit: eu am singura uniune de pur RO de pe servar

Link to comment

Se pare ca mai mult de jumatate din cei care frecventeaza acest forum au luat ban :cool2: :violent: ce pot sa va spun bafta in continuare

nu inteleg ce te incalzeste pe tine aja tare ca au luat altii ban :blink:

Tot softmod am avut si eu si tot de pe elitepvp :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...