Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

care e faza cu siteul ala ?? ar trebui sa fie toti playeri de pe toate serverele ?? sau trebuie sa te inregistrezi tu ??

1.Nu trebuie sa te inregistrezi, trebuie ca ei sa faca update, si daca in mom ala daca esti online te inregistreaza si pe tine in baza de date, de asta ai sa observi ca suntem doar 3 din tech:eu, temby si bish.......

2.Nu stiu exact cum functioneaza, dar dupa mine e ca un fel de scan pe server si vede totul despre tine........Nu fi suparat ca nu esti si nici nu ti dori sa fii acolo, caci din pct ul meu de vedere

devii o tinta pt heckeri daca intra si vad ce iteme ai tu..........bine ca macar goldul nu l arata....

:tiphat:

Link to comment

lol malkor nu are cum sa te hackuiasca.E doar un bot care scaneza playeri care sunt in oras si obtine informatii despre ei atata tot

Nu am zis ca ma tem de ala care scanneaza ca ma hack uieste :-O ci de ceilalti playeri sau mai

putin playeri si mai mult hackeri :( ...... Adik eu daca as fi hacker as intra pe acest site si m as documenta despre playeri as vedea care este bazat in iteme si as incerca sa i hack uiesc contul........eu zic ca nu pre e indicat sa iesi in evidenta daca ai itemi bazati si sa apari pe diverse site uri, parerea mea......daca vrei sa te lauzi o faci in joc, faci un screen si arati ce vrei tu etc., dar nu mi se pare corect ca peste noapte sa apara caracterul meu pe orice site si sa zica akolo ca mai am 2 slot uri libere din tot inventarul, sa mi arata ca s ful sos. som sau sun.......si ar fi belea sa mai zica ca ai si 666.666.666 milioane........cred ca toti hackerii din acest joc ar sta cu ochii pe tine.......in fine.........

Link to comment

stiu k e o intrebare proasta, dar imi putetzi spune cand dau gost walk sa fac charul sa se miste in continuare.......pt k de obicei cand dau gost walk el se opreste si dupa se misca........e ceva....tre sa dai nush cate clicuri imediat dupa.....pls help

Link to comment

lolz eu alaltaieri am fakt lv 29 si pe site tot 29 scrie....

...looooooooooooooooooooool...cica ultimul update la acel site a fost pe data de 2007-06-16 21:26:25 si eu cica am inca lvl 75...loooooooooooooooool...sunt la furat cu totul cu acel site baietii aia...eu am lvl 80 de mai bine de o luna...si cica Ella ,Guild Masterul meu are 77 si ea a facut lvl 80 inaintea mea...loooooooooooooooooooool

RESPEC"ALL

Link to comment

pe mine ma arata la zi pt k intru mai des si cand scaneaza de obicei sunt on.....poate de asta...k u ziceai k esti numa pt furat si pvp

...man,la data cand au zis astia ca au facut update eram on....si inca o corectie...nu fac thiefing niciodata, numai si numai hunting :P...dar e ffff putin important pt mine ce scriu aia acolo despre charul meu.

Link to comment

FECIORI SUNTEM APROXIMATIV 10 ROMANI PE SERVERUL ATHENS LVL80 AZI SE DISCUTA DESPRE SILKROAD EUROPE .... DECI IDEEA E CA CEI INTERESATI SA VINA ... SA MI TRIMITA MESAJ LA BASTIRCAR@YAHOO.COM O SA VA TIN LA CURENT ORICUM PINA IN IULIE SPER SA NE ADUNAM MACAR 20 JUCATORI ADEVARATI / UN SERVER DEOARECE DIN CITE AM CITIT EU TEAM PLAY-UL E MAI PRONUNTAT PE NOUL SILKROADEUROPE!!!

ASA CA SA NE VEDEM CU BINE!!!

Link to comment

+ 1 pag

looooooooooool........am stat juma de ora sa se incarce poza...........ii dadeam close iar incepea oleak iar se oprea etc.

Sry man k tzieam zis de thifing dar oricom nu cont......si tre mi se pare sa fii in oras da putzin conteaza la servarul ala???/ nush ce sa zic....poate faci un war si te documentezi de playerii dintr-un guild....se merita oleak siteul.....pe mine ma mai si ajuta sa ma conectez.......parerea mea :D

Link to comment

eu nici dak mias dori prea mult si nu mas baga......am char de 45 si nu il las.......pt mine inseamna mult acest char, nul las nici sa fie de 100 de ori mai bun europeanul, si oricom ai avantaje cu european si cu charul chinezesc: skiluri noi si patzi charurile europene mai rpd :D

Link to comment

Dude, oricum pvp-ul e la pamant in silkroad online. Ma gandeam ca poate facem ne facem toti(as in cei care au scris in poll) europeni cand se face update-ul, si sa ne bagam pe un server. Asa puteam sa jucam calumea in echipa si sa ne ajutam(nu cum faceti voi acum in guildele voastre ca va faceti ca ploua cand cere un lowbie vreo arma sau cativa gold cu imprumut). Daca este cineva interesat sa facem ceva frumos cand se face update-ul sa imi dea add pe arrow2rock@yahoo.com.

Link to comment

Ma gandeam ca poate facem ne facem toti(as in cei care au scris in poll) europeni cand se face update-ul, si sa ne bagam pe un server. Asa puteam sa jucam calumea in echipa si sa ne ajutam(nu cum faceti voi acum in guildele voastre ca va faceti ca ploua cand cere un lowbie vreo arma sau cativa gold cu imprumut)

Ii o idee sa ne facem toti europeni tbh , cel putin asa putem sa jucam in echipa :)

Link to comment

Dude, oricum pvp-ul e la pamant in silkroad online. Ma gandeam ca poate facem ne facem toti(as in cei care au scris in poll) europeni cand se face update-ul, si sa ne bagam pe un server. Asa puteam sa jucam calumea in echipa si sa ne ajutam(nu cum faceti voi acum in guildele voastre ca va faceti ca ploua cand cere un lowbie vreo arma sau cativa gold cu imprumut). Daca este cineva interesat sa facem ceva frumos cand se face update-ul sa imi dea add pe arrow2rock@yahoo.com.

Man nu sthiu eu prea multe, dar parerea mea e ca in silkroad pvp ul e unul din cele mai echilibrate.......

am vazut la playeri low lvl pvp uri de juma de ora care se terminau indecise, am vazut pvp uri care se terminau din 2 lovituri...........totul depinde de constructia charului tau si de strategia adoptata in functie de

adversar.......

Cat despre a ne face toti europeni......hmm.....ma indoiesc amarnic, ca tu sau altii vor vrea sa aiba o harpa in mana si sa stea tot tp in spate fara sa fie prea activ in killing ul unui moob.........toti vor vrea sa fie ori tanker ori nuker.........parerea mea ;;)

Iar despre plouat cand cere cine va bani, itemi si/sau gold......izi zic asa din experienta personala:

mai degraba imprumuti unui prieten din sro de alta nationalitate, decat unui roman.......cum am patit eu, am dat 40 mil unui australian si a zis ca in 5 zile mii da innapoi si asa a fost......si am dat unui roman itemi de 50 mil si dupa 2 zile zice ca a fost hackuit.........romanul cand se vede cu bani.........asta nu inseamna ca nu mai dau, doar ca le dau celor mai mare sau egal in lvl ca mine si care sthiu ca sunt oameni de onoare......

In rest :tiphat:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...