Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest DuRreXxX

Dak tot zicetzi toti ca aveti bot(care mere)...datimi si mie pls pe PM un link cu el si poate si un guide (dak vreti)...sarumana anticipat

Srry dak e off-topic da pe langa ce a fost pana aqm asta e mic copil:P B)

Link to comment

cititi si voi sroforums sau forumul oficial de la silkroad si veti vedea poze care nu sunt fake cu iteme +11 si veti vedea ca are acelasi glow ca si +9....aa si btw faza cu +`ul maxim este 255 si ca are acelasi glow ca +9 a fost spusa de Morningdew de pe forumul oficial deci nu vorbesc aiurea

@the wizard:ia-o mai usor ca nu iti permit

Link to comment

de unde stii ca e acelasi glow ? ai facut tu +50 sa stii ca e la fel?

nu zic ca nu e fals, dar nu fiti asa siguri cand faceti o afirmatie daca nu ati vazut cu ochii vostrii :D

nu vad ce e de permis in ce am zis eu, da ma rog vezi sa nu incepi sa plangi acum...

btw cand spui ceva trebuie sa aduci si dovezi, io pot sa zic ca am + 70 si ca luceste in culorile curcubeului, dar fara ceva dovezi e egal cu 0

Link to comment

O arma la +11 are glow verde parca pe Venice este arma +11 nu am cum sa va arat poza ca nu joc pe acel server dar cunosc oameni care or vazut arma si avea glow verde ca si scutu ala de lv 16 de pe youtube si nu are cum sa fie +255 e imposibil de facut nici cu 10000de Silk si cu 1000de elixire nu faci o arma +255. Si updateul de la 80-90 se va face cred prin Ianuarie cred nu sunt sigur

Link to comment

...daca as lua de bun chestia asta cu +255 ar insemna logic zic eu ca charul care ar poseda asa ceva la un scut ar fi si practic si teoretic INDESTRUCTIBIL indiferent cati moobi sau playeri ar trage in el...sau ma insel?...si mai cred ca asta se poate face numai si numai din comenzi directe la server de catre admini nu de un player normal...un player ca mine sau ca voi nu vom putea face asa ceva in vecii vecilor nici daca am baga tot capitalul lui Bill Gates in Item Mall...ori tipul care a facut filmuletul pe youtube a editat media.2pk...ca eu alta explicatie nu vad....va datzi si voi seama ca am fi cu totii extrem de fericiti daca am avea macar armele +9 oricare din noi....nu mai zic de +11(as avea orgasm la acest + :P:P:D),+50,+100,etc...

@Malkor e bine ca ai deschis acest subiect dar ca de fiecare se deviaza repede de la ceva interesant la o galceava a teoriilor de obicei sforaitoare, asa zisa apa batuta degeaba in piua...

...si eu dupa nenumarate procese de alchemy facute in tot felul de locuri la tot felul de ore si diferite modalitati si dupa mai mult sau mai putin asa zise retete inclin sa-i dau dreptate lui madame,depinde de noroc pana la urma si la coada,cel putin asta e "reteta" mea, cu singura clauza ca trebuie sa fii totusi intr-un loc unde sa ai cat mai putin lag,deci putin inafara pietii centrale a oricarui oras, in rest ce sa zic,am avut zile bune si zile extrem de proaste la alchemy,adik zile cand din 15 stonuri au intrat 13 si cand din 28 de stonuri au intrat 2...altceva nu stiu ce sa zic decat ca e ca la Loto,totul e random,nu cred ca tine de locul x sau y, de lvlul charului,de faptaul ca iei sau nu silk,etc...si nici nu cred ca are cineva o reteta sigura la alchemy sau ma rog aproape sigura adik care DE FIECARE DATA sa ii dea un procent de peste 90% de reusita cand face alchemy,in acel loc,la acea ora,etc...

...despre hinturi la joburi am de spus multe pe care le folosesc,daca sunt cunoscute de voi sau nu,ramane sa va dati voi seama de asta pe parcurs,am sa scriu cand o sa am oleak de timp mai mult...pana atunci ...

RESPEC"ALL :tiphat:

Link to comment

...niciodata nu m-a enervat un char bot care la pvp-uri sau la job sau la war a omorat charuri mai slabe sau chiar mult mai slabe ca el doar pt faptul ca aia nu aveau farmingul lui la activ...e doar un joc...si nu vreau sa ies la pensie cu neuroni lipsa la mansarda...din contra am incercat sa invat sa ma feresc de ei pt ca eram constient ca nu am ce le face,nici in joc nici in real life....

Bot farmat nu e mare lucru,mai ales ca acum skilurile sunt pana in 69..asteapta sa vezi cand vor aparea skilurile noi,de lvl 70-90..si botii aia vor avea sp-uri pt ele din prima zi.

Vino pe Aege sa vezi ce viata e..char pe auto-pilot de la lvl 1 pana la lvl 80,full farmat pe arma duala(spear/sword) set sun armura +6 si bijuteri sun +5 str 60 int 60,sword +7 sun,shield +5 sun.

Asta e cel mai notoriu..Sa ai ultimul set d8 +5 cu str 60 int 60 e ceva super normal pe aege..pt botteri normal.

90 % din caracterele lvl 75 - 80 se incadreaza in tiparul de mai sus.

Atunci zi-mi tu ce pvp?ce job war?Sau vorbesti de pvp in jangan stand echipat in set d2 si facand pe noob-ul?

Eu dau un singur sfat..in special incepatorilor.Cautati in alta parte..lasati sro-ul..e un joc terminat..

Acum un an era cu totul alta treaba,dar azi nu merita nici un $..20 $ sa ma conectez cand vreau?Nu,mersi.

PS:Era sa uit..multi legiti pana in 70 gap nu mai fac fata botilor si conditilor din ziua de azi si isi cumpara si ei bot si gold sau se lasa..Si ce e mai tare,e ca pe listele war against bots apare vreun sarman din categoria asta si vreo 1000 de hgfddsk,fdfsfhd,dasdasda...niciodata unul din categoria de sus.

Cine e de vina ca e jocul asa?90 % din cei care citesc postul asta.

Eu am zis pas si mi-e bine.Ne vedem pe yahoo la un sah. :)

Link to comment

Si eu tot pas :right: nu se merita.......e un joc distrus ...daca nu fac ceva updateuri cat mai curand si ma refer la gameplay cred ca or sa ramana joymax cu botteri pe servere.... :hair:

OFF: noob te-ai lasat de tot de MMORPG? daca nu pe ce te-ai bagat ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...