Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest madame

cat despre alchemy ... depinde de norocul fiecaruia .. cum zicea si mehi ... spre exemplu eu intr'o zi am bagat intr'o glava de 60 peste 25 de milioane in pietre ... str int ... mi'a picat criticalul ... si in alta zi mi'a iesit din prima str 5 si multe altele .. am bagat la elixire wepon si nu vroia sa iasa .. si am incercat mai tarziu si mi'a iesit din prima la +4

Da se spune ca exista succes rate in locuri fara lag ... dar asta depinde numai de norocul tau ...

nu exista loc norocos ... ci doar persoana norocoasa si zile bune :P

Link to comment

Eu va pot garanta ca la enchants adica sa faci "+" pe items nu este lucky spot sa numeri pana la 10 si iti iasa +5 este vorba de timing si de norocul fiecaruia dintre noi de exemplu lui andrei_qq alias alonehome19 ia iesit scut de 72+9 o sa va arate el daca nu credetzi

Link to comment

Am mai citi pe forumuri diverse chestii......... unii ziceau ca sa astepti cateva zile la ficare + facut

pe item, altii ziceau ca tre sa le faci rpd una dupa alta........

Am mai citi ca multi obtin stone de luck da la itemi cu luck pe ele sau cu un blue mai mare de 3-4, ex immortal 4 etc. ............

Cat despre bladeri la pvp eu zic ca s cei mai buni........... au 2 lovituri fiecare cu 50% sansa de knock down, au shield care iti da psy si mag def in plus, plus Br care daca e de cel putin 17 e foarte util.......si e full str....... si intr adevar e cu dmg ul mic , dar poti compensa cu o arma mai buna.......

Eu sunt blader de lvl 60, si sunt foarte multumit......... la lvl meu greu gasesc pe cineva in pvp mai bun, si bat f usor nuckeri de lvl 60-68, caci au viatza putina....... un pic mai greu pe cei full str tot asa de pana in lvl 70........

Un nucker chiar daca imi face dmg mare, nu apuca sa dea 3 lovituri la rand fara sa am un block sau sa i fac knock down........in general cu un nucker folosesc doar cele 2 lovituri cu knock una dupa alta........

Orikum depinde si de ce itemi ai pe tine......conteaza foarte chiar foarte mult asta , ia gandeste te ca sunt full protector, full som +3,+4 mai putin acces care sunt sos +3,+4 , chestul care e sun +3, bladeul care e som +5 si shieldul sos cu br 19.......

Astea toate caf o mare diferenta.........

Link to comment

parerea mea este ca nu se merita .. un blader are decat blockul si knok down .. in rest dmg de cacao ... oricum dupa mine nu face un glavier la pvp :) hai nukeru mai merge .. dar glavieru nici o sansa :)

si nu se merita sa dai bani pe un char de lvl 40 .. k intr'o luna nu ai ce face :) si nukerul se face si mai usor :)

:) are doar blockul si knock down pai si ce iti trebuie mai mult astea doua skilluri fac totul

Link to comment
Guest madame

si da conteaza f mult si ce ai pe tine .. si cine conduce characterul .. dar gandeste'te la un glavier imbracat in ce esti tu imbracat cu o glava buna :) si sa stie sa joace .. :) pe ala nu ai cum sa il faci :D

eu oricum iau apararea glavierilor ptr ca am fost pe glava :) aja k nimic din ce spunetzi nu imi va schimba parerea :P

Link to comment

Cand lovesti un glavier (caci akuma este vb despre glavieri si bladeri) care este la pamant

dai cu 50% mai mult dmg........este f tare chesti asta cand ii tai cu crt, bladerul sthie ce inseamna asta....

Si apropo bat glavieri la greu mai mari ca mine si cu 10 lvl uri, in schimb ce nu bat sau bat fff greu sunt bladerii.........

Scuzati greselile de mai sus, uit sa corectez.......sper ca totusi e inteligibil ce am vrut sa zic....

Iar singura chestie care ma enerveaza este stun ul de la lithning......... acesta e un alt mare avantaj

in sro, si e f util la glavieri impotriva blader ului, ii da stun si dupa combo de 3 lovituri la care nu poti decat sa speri ca shieldul isi va face treaba.........

A fost azi inspectie pe vreun server? In special ma intereseaza Troy ul daca a picat....

Link to comment

Mah da o poza mai mica nu ai gasit...........ca ma dor ochii cand mna uit la ea,

asa e de mare :(

Oricum e tare da ai reusit tu sa faci +9...........poate ne zici si noua ce/cand/unde/kum ai reusit asa ceva...

Era luni, marti......ploua afara sau era soare.......dimineatza sau seara etc. etc. :)

Link to comment

pai nu stiu de ce se vede asa mica k eu am facut screen shot chair nu stiu sa mai incerc sa o pun odata?

prima data ma facut +7 si pe urma am dat la +9 si a iesit :)

la balde m-am chinui sa il fac +7 am cumparat cu gold de joc 12 astra si 10 imortale si nu a iesit. si dupa l-am facut fara nici un astral :)

ms bogdan :)

Link to comment

este fake si stiti de ce?pentru ca de la +9 in sus ramane acelasi glow albastrui nu o sa se schimbe poti avea chiar si +50 dar glowul o sa fie acelasi ca cel de +9 :)

+1 pg ..

de unde stii ca e acelasi glow ? ai facut tu +50 sa stii ca e la fel?

nu zic ca nu e fals, dar nu fiti asa siguri cand faceti o afirmatie daca nu ati vazut cu ochii vostrii :D

Link to comment

Mallkor eu te admir cu faptul k esti la subiec si cu faza cu botul(esti idolul meu la faza cu butul) dar nu cred k u de lvl 60 faci un glavier de 70 sau chiar unu de 64 doar in cazul in kre ar avea tot alb sau ceva de genu....dar te rog nu exagera pls nu incerk sa faci glavieul de rusine....fa un film(dovedeste si te cred) dar nu gasi unu kre pune tot alb pe el si faci cu el

Bafta all si glavie OWNS :cool2:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...