Jump to content
nwradu

Varsta la care v-ati inceput viata sexuala?

Varsta la care v-ati inceput viata sexuala?  

502 members have voted

  1. 1. Varsta la care v-ati inceput viata sexuala?

    • 12-14
      49
    • 14-16
      104
    • 16-18
      84
    • 18-21
      48
    • 21-23
      8
    • Nu mi-am inceput-o inca dar as vrea
      139
    • Nu mi-am inceput-o inca si nici nu sunt interesat
      50
    • Alta
      21


Recommended Posts

huh?

te pomenesti ca voi sunteti mai...terente asa de felul vostru.un barbat normal din punct de vedere sexual are rezistenta maxima de 11 minute (vezi cartea "11 minute de coelho", creatie fictionala dar ...insipirata din adevar)

Cand nu-ti place prea mult, te gandesti la alta/altele, cand ai baut te tine mai mult.

Forumul linkmania e frecventat de fuckeri...auzi ma nene la 13 ani, 14 ani....

Hahahahahha!!! =))

Da, nu-mi vine sa cred cat sex este prezent pe acest forum. Dar voi, perioada polutiilor si a masturbarii unde le-ati lasat? Mai bine zis energie potentiala sexuala decat sinceritate sexuala. La o intrebare de genul: (Cate numere din punct de vedere sexual ati facut cu o femeie? (numar ejaculari) ) cred ca s-ar ajunge usor la multiplii de 10. Ce se oftica lumea care e demascata ca fiind virgin. Thade are idei normale. Cum sa fiu eu facut obsedat sexual ? Eu, care faceam onanii de la 15 ani si vroiam sa f si eu ceva dar nu se f cu mine nici una ca eram tanc. Acum cand sunt mai in etate invart cateva coropisnite ba chiar le fac programari. Acum nu mai pot da 5 numere dar as vrea. Mai copii, f tot ce prindeti ca vremea p trece! :beer:

Link to comment
Share on other sites

ce uameni ... cum sa penetrati fete la 15-16 anii :D ? de 2 anii umblu si yo dupa :) ... dar nu am avut destul tupeu ... iar knd aud de astia de 15- 16 anii ( u are my heros :wub:) ... unii de la mine din cls . isi cumpara fete 1 data pe saptmana ... <_< ... mas baga si yo in afacerea asta ... daca nu fac nimic in urmatoarele 2 luni ^_^

Link to comment
Share on other sites

in primul an de studentie adica la 18 B)

Pana o faci prima data e ceva extraordinar, dupa nu mai e nimic iesit din comun.

As fi vrut logic sa fac sex mai devreme in liceu dar ori nu am avut tupeul necesar, ori nu am avut cu cine, ori....

Link to comment
Share on other sites

tinand cont ca nu mai sunt fetele ce erau odata nush cum plm nu ati tras in liceu ... ?? ma rog intr-o relatie nu e nevoie neaparat de :banana: dar e bine sa o faci ca sa iti cunosti mai bine partenera prima data cu o whore e NAS()L asa ca va dau un sfat sa nu incercati prima data cu centuriste

Link to comment
Share on other sites

La 15 ani cu o stimata doamna din bucuresti in hotel Bucegi(posibil sa ma insel, nu imi mai aduc exact aminte numele) de langa gara, chiar pe partea dreapta(is in cj). Avea 23 de ani si cred ca era nebuna.. :banana:

Nu e o gluma. Dupa 4 ani ea e motivu pentru care m-am despartit de fosta prietena , a aflat ca am mintit-o. Dar, nu regret. A avut si un "bebe" (dildo). tare fata, tot respectu. Cred ca era pe pastile ceva si m-o confundat :beer:

Well, cheers.

ps: legat de rezistenta. Neaparat trebe sa faca un blowjob inainte sa incepem actul sexual, asa nu sunt probleme cu acele "3 minute".

Numa bine

:-O Mi-am adus aminte, pe la 14 ani stateam cu o stimata fiinta fara chiloti pe ea la mine in camera si ma intreaba cu jumate de gura "ai prezervativ". Atata imi era de frica ca i-am zis "de ce?" :banghead: :blink: :-O :violent: =))

1r1' date='Jan 22 2007, 13:02' post='1694145']

Nu mi-am inceput-o inca si nici nu sunt interesat[A] !! :)

Nu exista asa ceva, doar ca nu sti inca.

Link to comment
Share on other sites

eu v-am mai zis? mi-am pierdut virginitatea la 3 ani cazand cu...hmm...in teava de scurgere....ce bine a fost...

aa...si prietena mea e foarte multumita de mine....rezist chiar si 7-8 ore...sunt tare nu?

Acum serios....intr-adevar....viata de virgin e interesanta...te gandesti mereu...ca va urma sa faci pasul, sa intrii in rand cu lumea...sa....

acum la 14 ani...nu stiu ce sex au facut unii cu tipe de 23...dar...ma rog....

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...