Jump to content
nwradu

Varsta la care v-ati inceput viata sexuala?

Varsta la care v-ati inceput viata sexuala?  

502 members have voted

  1. 1. Varsta la care v-ati inceput viata sexuala?

    • 12-14
      49
    • 14-16
      104
    • 16-18
      84
    • 18-21
      48
    • 21-23
      8
    • Nu mi-am inceput-o inca dar as vrea
      139
    • Nu mi-am inceput-o inca si nici nu sunt interesat
      50
    • Alta
      21


Recommended Posts

Guest Blaidy

well....14 ani .... dar nush daca se poate numi "dragoste" ce am facut eu atunci.... 3 min parca ) si dupa alea 3 min eram ca o leguma, parca alergasem 3-4 km 

lool ghiba smile.gif) mai treceau 7 min si alergai deja 40 km smile.gif) but 3 min rofl1.gifrofl1.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Blaidy

@Ahilosu

Sti cum e, nu trebuie sa te creada alti trebuie sa stii tu smile.gif

corect. daca asa a fost, bine, daca nu a fost asa iarasi bine pentru ca nu ma prea intereseaza...

icon_thumright.gif

Link to comment
Share on other sites

La 17-18 cu una de 28 de ani. Pana la 17 ani faceam si cate 3 labute pe zi si umblam cu ea sculata. Chiar ma indragostisem un pic de ea. Nu intelegeam pe atunci cat de curva este de fapt. De atunci si pana cum cand am 28 de ani s-au perindat mai multe fete/femei cu care am intretinut diverse relatii si variatii sexuale. Nu am reusit sa ma insor dar parca nici nu vreau si nici nu am gasit una care sa merite. Este prea multa curvarasie in Romania. Culmea este ca se vrea sa devina acceptata. tongue.gif Eu inca caut jumatatea. Sunt singur.

occasion14.gif

Obsedat esti omule...d'aia se plang jucatorii pe server...Numai de sex vb 24.gif

17 sau 18 nu mai stiu sigur smile.gif

Link to comment
Share on other sites

omfg doamne feri ... nu .. ci pt ca era o penala ... si dupa aia am aflat ca juma de cartier o fost cu ea 24.gif macar dak nu incepeam cu ea 24.gif

Banuiesc ca din nufaru ... hmmm :-? Cum o cheama ca poate o cunosc 24.gif

Lasa ca am patit si eu asa cu una din Iosia ! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Blaidy

omfg doamne feri ... nu .. ci pt ca era o penala ... si dupa aia am aflat ca juma de cartier o fost cu ea  macar dak nu incepeam cu ea 

Zi mersi ca a fost doar juma de cartier smile.gif

majoritatea cred ca minte, nush dc am impresia asta, de s-ar face un test de sinceritate pt virgini ar fi o chestie

lol thade rofl1.gifrofl1.gif

Link to comment
Share on other sites

@ radu mai bine tac e mai bine sa uit ...

@ blaidy mersi pe dracu ca dupa ce am facut si eu si eram fericit am aflat ca unde am sarutat eu si-or bagat altii ... ma intelegi? 24.gif si altii aia or fost multi 24.gif14.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

well....14 ani .... dar nush daca se poate numi "dragoste" ce am facut eu atunci.... 3 min parca smile.gif) si dupa alea 3 min eram ca o leguma, parca alergasem 3-4 km smile.gif

Looool tongue.gif ... 3-4 km ... ce tare ... mai rezistai si tu cateva minute si te puteai inscrie la maraton tongue.gif sa vezi ce greu respiri cand o faci in timp ce esti racit...pfoai...dezastru....de fapt...abia mai poti respira...asa nasol suna...aia 3-4 km ai tai sunt nimic . biggrin.gif

Si k raspuns...pe la 16 ani...adica..acum o luna... LoL tongue.gif . a fost super misto...

Link to comment
Share on other sites

14 ani...intr-o scara de bloc mellow.gif ca in filmele alea romanesti, tuna si ploua afara mellow.gif

PS: la parter eusa_whistle.gif

PS2: as fi vrut sa mi-o fi inceput acuma la 17 ani tongue.gif dar asta e...n-a fost sa fie mellow.gif

ceuameni.gif

Link to comment
Share on other sites

de preferat ar fi sa spuneti cand v-ati inceput viata sexuala cu o femeie/barbat, nu cu mana :|

si carei problema cu palmela ... te legi de ea 24.gif)))))))))))

oricum multi vor minti .. si cei din care nu mint nu vor spune pe fata ... numa baga votu

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...