Jump to content
nwradu

Varsta la care v-ati inceput viata sexuala?

Varsta la care v-ati inceput viata sexuala?  

502 members have voted

  1. 1. Varsta la care v-ati inceput viata sexuala?

    • 12-14
      49
    • 14-16
      104
    • 16-18
      84
    • 18-21
      48
    • 21-23
      8
    • Nu mi-am inceput-o inca dar as vrea
      139
    • Nu mi-am inceput-o inca si nici nu sunt interesat
      50
    • Alta
      21


Recommended Posts

La 17-18 cu una de 28 de ani. Pana la 17 ani faceam si cate 3 labute pe zi si umblam cu ea sculata. Chiar ma indragostisem un pic de ea. Nu intelegeam pe atunci cat de curva este de fapt. De atunci si pana cum cand am 28 de ani s-au perindat mai multe fete/femei cu care am intretinut diverse relatii si variatii sexuale. Nu am reusit sa ma insor dar parca nici nu vreau si nici nu am gasit una care sa merite. Este prea multa curvarasie in Romania. Culmea este ca se vrea sa devina acceptata. tongue.gif Eu inca caut jumatatea. Sunt singur.

occasion14.gif

Link to comment
Share on other sites

La 17-18 cu una de 28 de ani. Pana la 17 ani faceam si cate 3 labute pe zi si umblam cu ea sculata. Chiar ma indragostisem un pic de ea. Nu intelegeam pe atunci cat de curva este de fapt. De atunci si pana cum cand am 28 de ani s-au perindat mai multe fete/femei cu care am intretinut diverse relatii si variatii sexuale. Nu am reusit sa ma insor dar parca nici nu vreau si nici nu am gasit una care sa merite. Este prea multa curvarasie in Romania. Culmea este ca se vrea sa devina acceptata.  tongue.gif Eu inca caut jumatatea. Sunt singur.

occasion14.gif

heheheheheheh ak2000 24.gif24.gif24.gif24.gif.. nice asha..

yo la 18..

Link to comment
Share on other sites

la 14, mic si nebun

la 17 ani agatzam fete la mare si credeau ca am peste 23 de ani 24.gif

@alecs : Birthday 4 August 1988 , dude esti unul dintre cei care vor sa ramana virgini pana la 18 ani?adica nush, in locul tau mintzeam photo.gif

Link to comment
Share on other sites

@alecs : Birthday 4 August 1988 , dude esti unul dintre cei care vor sa ramana virgini pana la 18 ani?adica nush, in locul tau mintzeam photo.gif

24.gif nu mi-am propus neaparat asta 5.gif . Anyway nu mi se pare o chestie de onoare sa iti incepi viata sexuala la 14, 15 ani eusa_whistle.gif

PS: Nu sunt mormon! 29.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Blaidy

la 12 ani cu una de 13 adica cu nevastamea stiu ca suna ca draq dar asta e tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

la 12 ani cu una de 13 adica cu nevastamea stiu ca suna ca draq dar asta e tongue.gif

Tu esti ca intr`un vers, de la Parazitii "prima c***a care l`a prins, il leaga!" tongue.gif

Nu fac referire la nevasta`ta, doamne fereste ! smile.gif Era doar o gluma. Sau ca si faza din American Pie 24.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Blaidy

Tu esti ca intr`un vers, de la Parazitii "prima c***a care l`a prins, il leaga!"

Nu fac referire la nevasta`ta, doamne fereste !  Era doar o gluma. Sau ca si faza din American Pie 

Off-topic

looool 24.gifrofl1.gifrofl1.gif

@Qui-Gon Jinn

lool, esti nebun rau smile.gif nu gaseai alt loc decat in scara ? tongue.gif

Edited by Blaidy
Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...