Jump to content
nwradu

Varsta la care v-ati inceput viata sexuala?

Varsta la care v-ati inceput viata sexuala?  

502 members have voted

  1. 1. Varsta la care v-ati inceput viata sexuala?

    • 12-14
      49
    • 14-16
      104
    • 16-18
      84
    • 18-21
      48
    • 21-23
      8
    • Nu mi-am inceput-o inca dar as vrea
      139
    • Nu mi-am inceput-o inca si nici nu sunt interesat
      50
    • Alta
      21


Recommended Posts

câtã sinceritate la marea majoritate eusa_clap.gif poate trebuia mentionat daca a-ti facut sex cu o femeie realã nu o papusa gonflabilã blink.gif cand vad ca 22% cu varsta intre 14-16 ani au votat "DA" si 6 % pana in 14 ani... i-mi vine ori sa-l inchid pe fimiu in casã ori sa-l duc la femei 24.gif

sa nu fiu offtopic : la 21 cool.gif erau altfel de vremuri pe vremea lui Ceashcã, nu asa de cool2.gif ca acum biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Blaidy

i-mi vine ori sa-l inchid pe fimiu in casã ori sa-l duc la femei

loool rofl1.gifrofl1.gif inchide-l in casa cu o femeie 24.gifrofl1.gif

Link to comment
Share on other sites

Intrebarea de la poll nu a fost pusa corect.

Poti sa **** si sa ramai virgin, folosind prezervativul(ca nu se rupe ata ****, fraul ********* na)

Viata sexuala ti-o incepi de cand te **** prima data sau de cand iti pierzi virginitatea?

Link to comment
Share on other sites

Intrebarea de la poll nu a fost pusa corect.

Poti sa **** si sa ramai virgin, folosind prezervativul(ca nu se rupe ata ****, fraul ********* na)

Viata sexuala ti-o incepi de cand te **** prima data sau de cand iti pierzi virginitatea?

OMFG!

Ce ata ma????? Hahahahhahahahahahahhahahahaha!!!!!!!

Bahhhhhhhh!!!!!!!!

24.gif

24.gif

24.gif

24.gif

24.gif

24.gif

24.gif

24.gif

"Poti sa f**i si sa ramai virgin"!

ahahahhahahahahahahhahahahahahahahahha

Link to comment
Share on other sites

Intrebarea de la poll nu a fost pusa corect.

Poti sa **** si sa ramai virgin, folosind prezervativul(ca nu se rupe ata ****, fraul ********* na)

Viata sexuala ti-o incepi de cand te **** prima data sau de cand iti pierzi virginitatea?

24.gif)) rofl1.gifrofl1.gif24.gif))

Cand ai ***** prima oara, ti`ai inceput viata sexuala 24.gif) Ce e asa greu de inteles ? 24.gif) "atza *****" 24.gif))))))

Link to comment
Share on other sites

Thug-Radu, nu poti **** fara sa se rupa fraul ********? Mi-a placut asta  cool2.gif

Ba da poti.

Dar intrebarea topicului este clar : La ce varsta vi`ati inceput VIATA SEXUALA ?

Nu daca ti s`o rupt atza sau nu 24.gif Cenzureaza si tu cuvintele netics, ca o sa te trezesti cu ceva suspend ! Sau ups, tu esti NETICS. Nu iei suspend 24.gif HAHAHA

Link to comment
Share on other sites

E aiurea sa cenzurezi ceva, sa pui o steluta iar cand citesti sa se auda tot cuvantu ala.. nu?

Nu. Pentru ca e un loc public, unde intra si minorii (tu fiind unu` dintre ei), care invata tot felu de prostii de la voi (nu ca nu le`ar stii deja) 24.gif . Si discutiile au loc in limita bunului simtz. Daca tu te apuci sa injuri p`aci, unde e bunul simtz ? smile.gif)))

Link to comment
Share on other sites

Intrebarea de la poll nu a fost pusa corect.

Poti sa **** si sa ramai virgin, folosind prezervativul(ca nu se rupe ata ****, fraul ********** na)

Viata sexuala ti-o incepi de cand te **** prima data sau de cand iti pierzi virginitatea?

ahahahahha omfg 24.gif24.gif

Link to comment
Share on other sites

Imi promisese gagica care avea 17 ani ca atunci cand iau buletinu ma lasa sa-i bag cucu in ceasca, cu 3 zile inainte de al lua. evil5.gif 10% de aici ii cred, si se vede din comportament etc., restu 90% sunteti FATALAI GRUPA MARE !!

Link to comment
Share on other sites

Guest Blaidy

Imi promisese gagica care avea 17 ani ca atunci cand iau buletinu ma lasa sa-i bag cucu in ceasca, cu 3 zile inainte de al lua.  10% de aici ii cred, si se vede din comportament etc., restu 90% sunteti FATALAI GRUPA MARE !!

Pai e treaba lor daca e adevarat sau nun cine zice ca mint sau ca spun adevarul ?

Link to comment
Share on other sites

Nu. Pentru ca e un loc public, unde intra si minorii (tu fiind unu` dintre ei), care invata tot felu de prostii de la voi (nu ca nu le`ar stii deja) 24.gif . Si discutiile au loc in limita bunului simtz. Daca tu te apuci sa injuri p`aci, unde e bunul simtz ? smile.gif)))

am 13 si nu am inceput-o ...anyway mai zi ca-mi palce in 5 min cat am citit topicu zicea un prieten care dormea (baieram azi-noapte) ca sunt posedat ... omfg am ras de mama spart .... ^^^^

Edited by juice_mike
Link to comment
Share on other sites

Trezesc un topic mai vechi dar nu ma pot abtine sa nu scriu si un repaly.

Desi nu l-am apreciat f mult pe cel care a scris asta (se stie el)...mi-am schimbat un pic parerea. In prima faza am crezut ca este chiar el...dar...imi place citatul

Am impresia ca in ziua de astazi virginitatea e considerata o povara sau o rusine,si sincer sa fiu nu inteleg de ce...Nu stiu daca cer lamuriri unor persoane care chiar m-ar putea lamuri...din posturile pe care l-am mai vazut pe aici trag concluzia(poate gresita) ca multe persoane sunt adepte ale orgiilor sexuale sau a sexului fara limite...treaba lor...Eu marturisesc ca sunt inca virgin,desi am 20 de ani (asta ca sa-i raspund cuiva care ma intreba la"consumul" daca am parte de femei)..iar motivul pt care inca sunt e ca nu am gasit inca o fata care sa imi placa atat de mult incat sa vreau sa am relatii sexuale cu ea...

de ce oare trebuie sa se laude oare unii? Chiar credeti ca sunteti mai interesanti daca nu ami sunteti virgini? Pai sex, sau dragoste, face cam toata luma la un anumit moment. De ce nu va laudati cu vasrta la care ati condus o masina, la care ati reusit sa faceti ceva putin mai deosebit?

de ce trebuie lumea sa fie ata de ipocrita? Personal..am o parere mult mai buna despre cei/cele care recunosc ca sunt virgini...virginitatea ti-o poti pierde usor...insa de recuperat nu ti-o mai recupereaza nimeni.

si ceva lamuriri pentru altii:

1)daca unei fete "i se rupe" la ora de sport...ea ramane virgina...psihic . Atunic una care foloseste OB-uri nu mai este virgina? GRESIT!

2)daca, asa cum spuneti voi, "ata" nu vi s-a rupt nu insemna ca sunteti virgini. In mod normal NU trebuie sa se rupa. Se intampla asta in cazul unui act sexual viloent, rapid, produs fara lubrifiere...

Cei care si-au "pierdut-o" la 12-13 ani...eu ii cred...fie si-au pierdut-o in pantaloni...fie si-au pierdut ascutitoarea la scoala...si nu au mai gasit-o. Haideti sa fin o data rationali. Suntem ascunsi dupa niste Nick-uri...oare nu putem nici asa sa fim sinceri?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...