Jump to content
nwradu

Varsta la care v-ati inceput viata sexuala?

Varsta la care v-ati inceput viata sexuala?  

502 members have voted

  1. 1. Varsta la care v-ati inceput viata sexuala?

    • 12-14
      49
    • 14-16
      104
    • 16-18
      84
    • 18-21
      48
    • 21-23
      8
    • Nu mi-am inceput-o inca dar as vrea
      139
    • Nu mi-am inceput-o inca si nici nu sunt interesat
      50
    • Alta
      21


Recommended Posts

Guest Blaidy

se numesc nimfomane

smile.gif) 24.gif nehalite, nimfomane ce mai conteaza rofl1.gif

lol mai avem putin si facem topicul asta de 10 pagini smile.gif)

Edited by Blaidy
Link to comment
Share on other sites

Guest Blaidy

ai fi uimit sa aflii de ce specimene am dat eu....

rofl1.gifrofl1.gifrofl1.gif pai spune ce specimene ai gasit smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

Lol...specimene...fa un topic cu ... "Fenomene de pe LinkMania" . cred ca ar fi destul de plin threadu tongue.gif . fiecare cu golurile lui... hmm...3-4 ori pe saptamana...zicea unu mai sus...toata luna ma ? sau ? mai cu pauze cand e mai riscant ? biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Eu nu inteleg nimic prin nimfomane , daca la o femeie i place sa faca sex rade lumea de ea ca e nimfomana sau tarfa iar daca un barbat i place sa faca sex nimeni nu zice nimic ba chiar " bv lui , se duce la femei mereu " sau ceva de genu asta ; cam aiurea , nu credeti ?

a , si ca sa raspund la intrebarea topicului : 16 ani .

Link to comment
Share on other sites

Guest Blaidy

Eu nu inteleg nimic prin nimfomane , daca la o femeie i place sa faca sex rade lumea de ea ca e nimfomana sau tarfa iar daca un barbat i place sa faca sex nimeni nu zice nimic ba chiar " bv lui , se duce la femei mereu " sau ceva de genu asta ; cam aiurea , nu credeti ?

Eu ma refeream ca le-o "tragi" pana pici jos si alea tot mai au chef biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

@unknown soldier ..asta a fost sub centura tongue.gif

on topic: la 15 ani..vesnica faza cu "o colega de clasa..ma placea..o placeam..o excursie la munte...totu bine si frumos ~~"...in curand fac 21..dar e un principiu care merge binisor..."f**e tot ce prinzi"..dar nu uita sa ai si standarde.. eusa_whistle.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Blaidy

on topic: la 15 ani..vesnica faza cu "o colega de clasa..ma placea..o placeam..o excursie la munte...totu bine si frumos ~~"...in curand fac 21..dar e un principiu care merge binisor..."f**e tot ce prinzi"..dar nu uita sa ai si standarde.. 

"standarde" are aproape toata lumea in ziua de azi treb. sa ai doar standardul pt. standarde smile.gif)

am vreo 12 anishori  si am o prietena...da' nu ma gandesc la viatza sexuala ink 

Pai ai o prietena dar cati ani are ? ... la 13 ani eram cu una de 17 ani dar m-am saturat peste 4 luni biggrin.gif

Am o prietena dar inca nu am facuto. Poate in curand ... 

yeap go go smile.gif) hai ca nu e chiar asa de greu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Buei frate, io pa prima femeie am rulat-o (intr-un covor) la 6 ani. Era intr-un centru pt delicventi minori mixt, intr-o zi noroasa de marti. Cadrul era bacovian, patul din asfalt, glontul de argint. Am dat bine, aplaudau vrabiile infestate cu h5n1. First blood.

P.s. : Nice topic, sinceritatea voastra este apreciabila, sublima, dar lipseste cu desavarsire.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...