Jump to content
nwradu

Varsta la care v-ati inceput viata sexuala?

Varsta la care v-ati inceput viata sexuala?  

502 members have voted

  1. 1. Varsta la care v-ati inceput viata sexuala?

    • 12-14
      49
    • 14-16
      104
    • 16-18
      84
    • 18-21
      48
    • 21-23
      8
    • Nu mi-am inceput-o inca dar as vrea
      139
    • Nu mi-am inceput-o inca si nici nu sunt interesat
      50
    • Alta
      21


Recommended Posts

manipulare...pff nu inteleg pe uni...citez pe unul:'toti din sat au facut`o numa eu nu,ma simte`am ca magaru satului'...c`mon hai sa fac sex pt toti au facuto(lispseste ceva acolo sus la capatzina :blink: ) diferenta mare intre a face sex sau a face dragoste(care vad aceastea difetenta stima,restu mai invata)is citeva fete iri sau ingelitza fff bine fetelor, aveti o comoara pe care vreti so pastrati si sa face`ti si mai "valoroasa" iar cind e timpu si ati gasit persoana care chiar merita si voi ca fete sinte`ti preg d.t.p.d.v. atunci e cel mai bine (si normal il iubesti enorm)

...sebi stima pt tine si principiile tale...sincer pt cei cu 12 pina la 16 ani sincer am impresia ca traiti intr`un desen animat(nu vreau sa supar pe mine)13 ani?bai ce prostie....oare nu te intrebi acum aia cu 12...16 ani cum era daca o face`ai cind aveai 18,19...ani cum era?cind erai mai matur mai copt la cap mai educat d.t.p.d.v. cita responsabilita`te implica subiectu asta care pt uni aduce placere si altora le distruge viata si cu cita incompetenta se trateaza subiectul viata sexuala a tinerilor ...1 moment de placere te poate ruina,dece zic asta aici la thredu asta au postat doar cei care poate nu au avut pb,dar sint atitia adolescenti,tinerii si tinere care au experimentat ca voi si au dat greu si toata viata lor pe care o aveau in fata sa daramat pt 1 clipa in care unu sau altu a gindit cu "rong hed"!stiu cum e cind te afli in situatia aceia infierbintat si o anumita substanta pe care creieru o produce (nu imi vine in minte acum denumirea)substanta care te aprinde si parca nu vezi alceva decit sex tr sa ai mintea limpede pt ca implica responsablitate,responsabilitate care nici eu la 22 de ani nu o am,nu imi pot permit asa ceva...apoi cei de 14 ani(vau venit cartea de identitate mai?)...se trica lumea de cap, nu zic ca e rau sa fac sex sau ca is impotriva nu zic asta dar viata sexuala e cum zice cuvintul "viata"sexuala e o viata pt care iti tr maturitate si educatie...

pfff nici nu vreau sa ma gindesc daca o sa se mai deschida peste 1 sau 2 ani inca un sub de genu alcesta fac pariu ca media de virsta o sa tie 11 ani :blink: ...o dear LORD have merci!

nu am inceput...vreau sa fie perfect cind va fi..cu persoana iubita.vb de iubire nu atractie si nici hormoni care joaca cs la mine in "corp"...si cind eu si ea sinte`m pregatiti!peace!

Link to comment
Share on other sites

Some sick people on this forum 12-16 imi pare sick ...de la 16 in sus e mai onorabil cat de cat....

eh yo am implinit 16 acu o luna da nu ma grabesc sa o incep pentru ca nu e o prioritate si am lucruri mai importante de facut.... probabil k o sa incep la 17-18

Link to comment
Share on other sites

bah mai multa minciuna k aicia nu gasesti decat pe OTV:))

Ce draq mah va doare mana sa spuneti adevaru?nu va impusca nimeni?nu rade nimeni de voi...asa tare..pe bune! Vezi k vine 1 si zice "yo la 2 minute dupa nastere cu toata maternitatea,mia luat ceva pana mia taiat cordonu atata tot..am rezistat 48 de ore da a trebuit sa plec acasa"..

Cat despre rasp meu : not yet!:P

Link to comment
Share on other sites

Cred ca am stat jumate de ora sa citesc acest topic, m'am prapadit de ras :)) si faZa lui Money cu juma' de cartier a fost mortala :)) cam nasol, prima data tre sa fie ceva frumos , cu persoana iubita , sa ai o amintire frumoasa :D Anyway nici la emisiunile de divertisment nu am ras atat :)) Mi'a placut si gradu de sinceritate ''foarte ridicat'' :whistle:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...