Jump to content
nwradu

Varsta la care v-ati inceput viata sexuala?

Varsta la care v-ati inceput viata sexuala?  

502 members have voted

  1. 1. Varsta la care v-ati inceput viata sexuala?

    • 12-14
      49
    • 14-16
      104
    • 16-18
      84
    • 18-21
      48
    • 21-23
      8
    • Nu mi-am inceput-o inca dar as vrea
      139
    • Nu mi-am inceput-o inca si nici nu sunt interesat
      50
    • Alta
      21


Recommended Posts

Guest Blaidy

@i_need_money

1.Fii mai atent pe cine alegi;

2.Nu o ... decat dupa vre-o 6 sau 7 luni smile.gif

@BlackDevil

Esti asa sigur ? smile.gif poate sa iti apara "pufu" ala si de pe la 10 ani smile.gif nu iti sugerez sa vezi ce aveam la 12 ani biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

2.Nu o ... decat dupa vre-o 6 sau 7 luni smile.gif

jn3b00n ? blink.gif

Si in alea 6-7 luni ce dreq faci ? Tot cu Manuela ? Dic frate ... prima saptamana max a 2`a OBLIGATORIU. Daca e virgina fata .. ai o scuza... sa astepti mai mult ! smile.gif))

Link to comment
Share on other sites

Guest Blaidy

Si in alea 6-7 luni ce dreq faci ? Tot cu Manuela ? Dic frate ... prima saptamana max a 2`a OBLIGATORIU. Daca e virgina fata .. ai o scuza... sa astepti mai mult ! ))

Ehh am exagerat putin, 2-3 luni smile.gif nu de alta dar sa fi sigur ca nu iubesti o t***a tongue.gif

unii au o natura mai paroasa

rofl1.gifrofl1.gifrofl1.gif

Link to comment
Share on other sites

jn3b00n ? blink.gif

Si in alea 6-7 luni ce dreq faci ? Tot cu Manuela ? Dic frate ... prima saptamana max a 2`a OBLIGATORIU. Daca e virgina fata .. ai o scuza... sa astepti mai mult ! smile.gif))

corect radu i like the way you think ...biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

pai ce vroiai? omfg nici nu vreau sa ma gandesc ce parere o avut fata la prima mea incercare :"> ... si cand mai aud pe unii ca primu numar ii tine 20 de minute 24.gif omfg 24.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

Cred ca aveai exercitiu de dinainte de te lauzi ca te-a tinut atat tongue.gif . Se poate mai...depinde de fiecare...bravo tie...dar ea ce a spus apoi ? biggrin.gif ai fost cele mai minunate 3? 30 ? de minute din viata mea ? icon_thumright.gif

Link to comment
Share on other sites

Dic frate ... prima saptamana max a 2`a OBLIGATORIU. Daca e virgina fata .. ai o scuza... sa astepti mai mult !

lol ma ... totusi fi serios 1 saptamana ? ( dupa mine, daca o face in prima saptamana, clar nu e deloc fata cuminte, si cu siguranta nu ar refuza un "One night stand" la un baeram unde nu esti tu prezent tongue.gif )

Eu in prima saptamana o scoteam la suc, ma plimbam cu ea prin parc, in a doua saptamana am deschis subiectul si am inceput sa discutam despre asta, sa ne cunoastem mai bine, apoi in a 3-a saptamana pe sambata asa am facut-o( vorbesc despre actuala prietena ) Eu cel putin ma consider norocos ca am "dat"-o in a 3-a saptamana, avand in vedere ca primul ( cu care a facut-o, eu sunt al doilea ) a asteptat 7 luni smile.gif ( cel putin nu am avut incercari esuate deoarece imi facuse primul loc tongue.gif .... si de prima data a fost superb, acum o facem de vreo 3-4 ori pe saptamana ) Momentan sunt multumit ... tongue.gif ( nici acum nu rezist cine stie ce, 30-40 de min hai sa zicem o ora, o ora si un sfert cu tot cu preludiu, apoi iar sunt lesinat vreo 2 ore )

Link to comment
Share on other sites

( nici acum nu rezist cine stie ce, 30-40 de min hai sa zicem o ora, o ora si un sfert cu tot cu preludiu, apoi iar sunt lesinat vreo 2 ore )

Si din alea 75 de min cat ii preludiu ??? 70 ??? bv mai baieti vad ca numa scule de otel avem prin zona smile.gif) ar trebui sa participati la concursuri de rezistenta 24.gif

Link to comment
Share on other sites

Si din alea 75 de min cat ii preludiu ??? 70 ??? bv mai baieti vad ca numa scule de otel avem prin zona smile.gif) ar trebui sa participati la concursuri de rezistenta 24.gif

OMG 1 ora si un sfert ? 24.gif

Hai frate .. totusi, mai am unu` la bloc care se lauda ca daca bea 1 pahar de vin sta 1 ORA INTR`O FEMEIE. Deci fara preludiu ! bduh.gif

@Bogdan

Si nu, nu o dadeam pe ce ziceai tu inainte ! smile.gif

@ImDrunk

Totusi, cine a zis ca m`am referit la una la care sa tii, sa iubesti chiar. Ma refeream asa aiurea ... :|

Link to comment
Share on other sites

huh?

te pomenesti ca voi sunteti mai...terente asa de felul vostru.un barbat normal din punct de vedere sexual are rezistenta maxima de 11 minute (vezi cartea "11 minute de coelho", creatie fictionala dar ...insipirata din adevar)

Link to comment
Share on other sites

Io ziceam de Ghiba smile.gif nu stiu ce ai intales tu Radule smile.gif oricum faza ii ca aici majoritatea exagereaza din toate punctele de vedere unu mai a dracu ca celalat biggrin.gif daca ar fi sa i-o tragi la una 60 de min nu 75 tongue.gif saraca fata s-ar integra in absolut 24.gif

O sa incerc sa ma abtin sa mai postez aici desi o sa imi fie greu biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

daca ar fi sa i-o tragi la una 60 de min nu 75 tongue.gif saraca fata s-ar integra in absolut 24.gif

Ehhh .. nu chiar ! eusa_whistle.gif

Nu am patit pe pielea mea, dar mi`a povestit un prieten bun, ca a nimerit intr`o noapte o moldoveanca. NU MAI PUTEA SA SCAPE DE EA ! Dupa 4 numere, inca mai vroia. ! :|

Link to comment
Share on other sites

Guest Blaidy

Forumul linkmania e frecventat de fuckeri...auzi ma nene la 13 ani, 14 ani....

Hahahahahha!!!

da, dar poate a trecut mult timp de atunci, in cazul meu ... 24.gif

Link to comment
Share on other sites

Ii klar 24.gif si mie imi povestesc prieteni mei o gramada de fantezii si ei cred ce zic 24.gif si poti sa ii tat tragi si 5 reprize daca is dealea scurte 24.gif credema ca daca ar fi sa o pleznesti pe una 60 de min in continu i-ar sari la aia capacele smile.gif) da no asta cum ii imposibil nu o sa pateasca nik fata biggrin.gif

Si mai sunt si dealea nesatule smile.gif ce te storc de nu mai sti nici cum te cheama da ea tot mai vrea biggrin.gif

A dracu rau topicu asta si am mai vazut vreo 2 de genu pe link 24.gif

@Unknown Soldier dupa cum zicea Ahilosu sau cine o zis ca nu mai tin minte exact multi dintre ei or fi postat cand si-o inceput viata sexuala cu manuela nu cu o fata 24.gif

Edited by ImDrunk
Link to comment
Share on other sites

Guest Blaidy

@ImDrunk

alea care te seaca pe tine si tot mai vor sunt dalea cu foamea in ele smile.gif)

Unknown Soldier dupa cum zicea Ahilosu sau cine o zis ca nu mai tin minte exact multi dintre ei or fi postat cand si-o inceput viata sexuala cu manuela nu cu o fata 

rofl1.gifrofl1.gifrofl1.gif

Edited by Blaidy
Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...