Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

da, exact asa e, am incercat aseara si a mers!

@gigicarnat: nu neaparat, trebuie sa intri in WoW si sa stergi folderu WTF apoi intra in joc si fa macro cu ce a spus mmc.

incearca si /cast godmode;value=1. iti da godmode si te face full tier 10

hai frate dute cu mistourile:))) ce tier 10? chiar am pus botu:)) la postu lu mmc dar la postu tau:))

Link to comment

esti homofob? faci efortul macar sa citesti ca lumea ce se scrie? Am zis eu ca am super gear? am zis eu ca am facut ulduar 25? ce naiba, de ce tii neaparat sa te agati de toata lumea 8-| ?!

crezi ca ma intereseaza pe mine daca ai spus ca ai super gear, sau ca ai facut ulduar 25? mi se rupe, momentan nu ai cu ce sa te lauzi deci nu poti sa spui ce-ai spus, nu faci "praf" pe nimeni ca n-ai experienta necesara sa faci asta. jocul e pvp si/sau pve, tu momentan esti slacker, nici macar heroic slacker nu esti.

@gigicarnat: tu du-te cu prostiile d-aici.

Link to comment

Asaaaa, de unde sa incepem.

Am facut ieri primul PVP cu rogue la 80 cat de cat ca lumea (nu aveam setul de pvp cu resi; dar arme ca lumea si specc-uit ca lumea). Pot sa zic, ca orice caster prindeam, murea fara sa apuce sa dea in mine.

Dar ia spune-mi, druizi din aia sexy in forma de copac ai vazut? Sau warlocks din aia? Si cat ti-a luat, 1 sau 2 hituri?

am intrebat ma daca careva stie un hack ceva. NU AM DAT IN CAP.

Te prinzi mai greu, asa-i?

@SaltyCandy

Ti-ai petrecut mult timp in WoW si ai venit aici sa ne impresionezi cu cunostintele tale. Toti jucam WoW de ceva vreme(ma rog, aproape toti), asa ca singurul lucru care il vei reusi va fi sa-ti pui pe toata lumea in cap. Renunta la aere si mai vorbim.

Link to comment

crezi ca ma intereseaza pe mine daca ai spus ca ai super gear, sau ca ai facut ulduar 25? mi se rupe, momentan nu ai cu ce sa te lauzi deci nu poti sa spui ce-ai spus, nu faci "praf" pe nimeni ca n-ai experienta necesara sa faci asta. jocul e pvp si/sau pve, tu momentan esti slacker, nici macar heroic slacker nu esti.

@gigicarnat: tu du-te cu prostiile d-aici.

Adica tu sustii ca nu citesti posturile si ca raspunzi aiurea nu? Adica pe tine nu te intereseaza ce scrie bietul utilizator in post ca oricum tu esti tthdd si esti Godlike. Ai o atitudine jenibila care sper sa-ti aduca chestii

Bai nene, arata-mi tu mie unde m-am laudat; doar am zis ca-mi place ceva. Omule ai probleme jur. Mai iesi in lume, comunica, invata sa deosebesti lucrurile, etc. Bine-rau, alea alea. :bye:

Asaaaa, de unde sa incepem.

Dar ia spune-mi, druizi din aia sexy in forma de copac ai vazut? Sau warlocks din aia? Si cat ti-a luat, 1 sau 2 hituri?

lol. Pai daca prindeam unul la fel de prost gearuit ca mine nu apuca. Iti dai seama ca daca prind unul cu T7 pe el abia apuc sa-i iau 15-20% hp. :D

PS: i`m not that dumb. Ptr chestii de astea vezi tipul cu godlike hack. :>

Link to comment

Adica faci gear ca sa ce? sa faci si mai multe raiduri sa iei gear si mai bun. ca sa ce? sa faci alte raiduri... etc... mie nu mi se pare fun sa fac raiduri
Asta e argumentul incepatorului sau celui invatat cu single-player. Raids alea pe care le faci nu inseamna AFK 5 ore/zi, ci intri in dungeons cu un anume design, urmezi un anume fir al povestii, majoritatea bossilor sunt documentati in lore si in questurile pe care le faci inainte sa intri acolo (ex: questurile din storm peaks iti arata ce s-a intamplat putin dupa ce s-a trezit yogg-saron in ulduar). E o anume satisfactie in a distruge un boss greoi; poti sa vezi si restul instantei si sa continui povestea. Loot-ul e secundar, e doar o cale de a merge mai departe catre alte provocari.

Daca e s-o luam asa, de ce facem level? Facem 80 si ne oprim, si luam gear doar ca sa luam alt gear ca sa facem level si asa mai departe... ce rost are?

Link to comment

In schimb sunt de parere ca e de ajuns sa joc wow de 1 an si sa-l fac prag la cunostinte despre wow, si orice altceva pe unul care joaca de 3 ani. Va certati ca prostii. :wub:

Adica tu sustii ca nu citesti posturile si ca raspunzi aiurea nu? Adica pe tine nu te intereseaza ce scrie bietul utilizator in post ca oricum tu esti tthdd si esti Godlike. Ai o atitudine jenibila care sper sa-ti aduca chestii

Bai nene, arata-mi tu mie unde m-am laudat; doar am zis ca-mi place ceva. Omule ai probleme jur. Mai iesi in lume, comunica, invata sa deosebesti lucrurile, etc. Bine-rau, alea alea. :bye:

stop failing at reading comprehension and start l2p

aici vorbim de WoW nu de iesit in lume, ca daca e sa te iau la rost, unul dintre noi e virgin si sigur nu sunt eu ala.

si lasa suferintele, eu ti-am atras atentia si ti-am spus ca nu faci praf pe nimeni la cunostintele despre wow ca nu ai cu ce si n-ai experienta necesara. ce legatura are faptul ca tu ai un char. cu gear verde cu iesitul in lume si comunicarea... nu stiu, dar in fine. mai bine iti faceai mag ca ai la magie in capul ala...

Link to comment

unul dintre noi e virgin si sigur nu sunt eu ala.

flame de 2 lei :) , ce zic eu 2 lei.. cu astia poti sa iti iei 2 pungi de seminte bulgaresti

Presupun ca e greu tare sa iti pierzi virginitatea nu =(( ? :blink: ai facut scoala speciala pt asta :crazy: ?

Link to comment

flame de 2 lei :) , ce zic eu 2 lei.. cu astia poti sa iti iei 2 pungi de seminte bulgaresti

Presupun ca e greu tare sa iti pierzi virginitatea nu =(( ? :blink: ai facut scoala speciala pt asta :crazy: ?

te-ai simtit jignit cumva papushe?

eu zic sa vorbim despre WoW, vreau sa stiu care-i motivul pentru care ti-ai pus acele specc-uri ca sincer n-am vazut prostii mai mari =)) =(( :crazy:

Presupun ca e greu sa-ti inveti clasa nu =((? :blink:

Link to comment

te-ai simtit jignit cumva papushe?

eu zic sa vorbim despre WoW, vreau sa stiu care-i motivul pentru care ti-ai pus acele specc-uri ca sincer n-am vazut prostii mai mari =)) =(( :crazy:

Presupun ca e greu sa-ti inveti clasa nu =((? :blink:

da imi este foarte greu sa invat :) , da tot nu mi-ai raspuns la intrebare

te-am avertizat o data sa incetezi cu offtopicul si flame n-ai inteles, iei un warn si o poza de 5 zile.

Edited by Forbidden
Link to comment

da imi este foarte greu sa invat :) , da tot nu mi-ai raspuns la intrebare

nu, n-am facut scoala speciala pentru asta si repet e topic de WoW, raspunde-mi tu la intrebare, de ce te agati de niste rahaturi nu stiu, arata cat de dobitoc esti dar in fine.

si care-i treaba cu specc-urile tale domnule mak3lak3? nu vrei sa-mi explici te rog, poate ai facut tu niste calcule, spreadsheeturi, 10k arene si asa ti-a iesit max dps, max survavibility, max viability, max synergy etc

te rog, explica-ne.

daca nu esti in stare sa discuti despre clasa pe care o joci in acest thread de wow, du-te tare baiat.

Link to comment

nu, n-am facut scoala speciala pentru asta si repet e topic de WoW, raspunde-mi tu la intrebare, de ce te agati de niste rahaturi nu stiu, arata cat de dobitoc esti dar in fine.

si care-i treaba cu specc-urile tale domnule mak3lak3? nu vrei sa-mi explici te rog, poate ai facut tu niste calcule, spreadsheeturi, 10k arene si asa ti-a iesit max dps, max survavibility, max viability, max synergy etc

te rog, explica-ne.

daca nu esti in stare sa discuti despre clasa pe care o joci in acest thread de wow, du-te tare baiat.

poate esti prea prost ,, da hai ca iti repet :) pt ultima data , imi este foarte greu sa invat :) si sper ca te-am lamurit referitor la spec`urile mele

si referitor la intrebarea mea si de "rahaturile" de care ma agat , e simplu , nu halesc poponari gen tine :) care apeleaza la fraza "eu mi l-am tras in cur , tu nu " presupun ca la asta te refereai cu virginitatea nu ?

aa stai stai am gresit.. ai tras si tu la buba la 16-17 ani si esti chuck norris

Link to comment

make3 - warn si pauza 5 zile.

tthdd - warn si cum ai ajuns la 100% ai pauza 14 zile.

hotrogue - pentru reclama la alte forumuri si servere ai sectiunea publicitate, te rog sa postezi acolo daca vrei sa-ti promovezi serverul, de asemenea iti recomand sa citesti regurile forumului linkmania.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...