Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

cum nu? :-? explica

pai mie imi place wowu` in bgs ca nu sti niciodata cand esti in alterac valley ce se va intampla ori dai crit / miss omori sau esti omorat , vine un rogue pe la spate si stai in stun cu speranta ca vei trai ( in caz ca e cd la trinket ;d ) trebuie sa gandesti repede cum sa scapi in situatia in care te aflii etc ;D e adrenalina ;d

Link to comment
Guest SaltyCandy

tthdd, tu te joci din vanilla? ciudat, la achiv's nu se observa..

ai aparut, ai comentat aiurea, ai cerut link, ti s-a dat si ai tacut..ai dat-o in diverse, te-ai facut pierdut..tipic..

ma acuzi pe mine ca o dau in sf'uri, si dai reply la chestiuni de pvp cand tu...esti PvE si ai shaptej'de ore played si doojde key kills pe doo chars...

a stai ca suntem Master Sergeant..pe un char...sorry, mai bed

cand rupeam io retributionu' * <Commander> pe

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Krystale

probabil ca tu, te jucai pac-pac :P

cam astea sunt killurile mele pe chars jucate de mine..

si te asigur ca sunt multe ore de jucat si extrem de multa experienta...acum te rog accepta postu' asa cum e venit...abtine-te de la ofense sau chestii de genu' domne esti nolifer si etc..

35.549

18.843

13.444

9.536

6.576

3.936

1.449

71.006

32.580

asa ca domnule, inainte sa acuzi, ca de altfel orice roman in necunostinta de cauza o face...gandeste, asteapta sa vezi ce si cum..in fine:P imi cer scuze daca cumva ...intr-un fel te-ai simtit jignit. bafta si etc :P

spiky poate confirma ca eu sunt pe chars respective.

Link to comment
Guest SaltyCandy

De impresionat nu e nevoie sa impresionez pe nimeni, chiar nu ma incalzeste cu nimic, recordu' in sine e impresionabil, dar din moment ce eu vb. de PvP, si nu e ca m-am bagat in seama aiurea, discutia era deschisa, mi-am spus punctu' de vedere..

Tot odata ma si astept ca cel de care "ma acuza" sa fie "ceva ceva"..nu un tip cu 20k kills si MS si sa dea lectii in PvP..in nestiut asa..ca sa fim si noi prezenti pe forumeh'...dar deh.omu joaca din vanilla..lol?..sa rad..?

Cat despre tine si ceilalti " majoritatea " care va place PvE.. nu impresionati pe nimeni :P daca va place sa omorati mobi e treaba voastra :)

A si nu te supara...tu esti avocatu' lui ? donshoara Elder Naisha

Vezi sa nu iti moara MT'u cat chatezi :P

In fine daca voi ziceti ca sunteti PvE,(din moment ce TU vb. pt. toti ceilalti).. va las sa va pregatiti pt raid, sa mancati si voi inainte, sa va duceti la WC, sa va luati potiuni si sa farmati pt. wipe uri :P, ce sa mai.. va stiti lectia...hai toata lumea pe vent si liniste ca se filmeaza!

(rog diplomatie in continuare) multumesc

Link to comment

te rog sa taci por favor, ai 9 posturi in o saptamana si deja te crezi un guru al forumului. fiecare are dreptul sa-si dea cu parerea despre orice, fie ca e o parere corecta sau nu despre un anumit aspect al jocului. tu crezi ca prin posturile tale lungi in care ne arati cat de "skillat" esti tu in pvp chiar crezi ca ne impresionezi. eu nu sunt, mai incearca.

edit: si o maimuta poate sa faca 100k hk in bg-uri, nu iti arati skillul acolo, si te asigur ca "recordurile" tale nu sunt deloc impresionabile.

"In fine daca voi ziceti ca sunteti PvE,(din moment ce TU vb. pt. toti ceilalti).. va las sa va pregatiti pt raid, sa mancati si voi inainte, sa va duceti la WC, sa va luati potiuni si sa farmati pt. wipe uri tongue.gif, ce sa mai.. va stiti lectia...hai toata lumea pe vent si liniste ca se filmeaza!"

vezi ca ne suparam, si te asigur pt inpetiile scrise un post mai sus nimeni nu-ti va raspunde cu diplomatie.

Link to comment
Guest SaltyCandy

lol, m-ai terminat , auzi taurenu' cu por favor :))

auzi dragutza, intai si intai..TU ai ca avatar un magar si imi vb. mie de maimutze?

arata si mie un SS cu 100k hk intr-un bg ca eu mai mult de 400 nu am vazut..

si crede-ma ca nu am nevoie de 'asgurarea' ta ca recordurile mele nu sunt impresionante, poate nu sunt pt. tine, pt. mine sunt..si sunt mandru de ele..

si daca ne suparam ce faci? o sa ma injuri in spaniola?

si hai sa te mai informez cu ceva. din moment ce TU zici ca fiecare are dreptu' sa iti dea cu parearea referitor la anumite aspecte ale jocului..dar din moment ce sunteti romani si va luati de lume nu de aspecte si apoi va da reply cineva..vi se umlfa venele?

mai baietzica i-a mai du-te la pascut prin STV..si lasa-te ca n-ai nici o treaba, mananc 10 ca tine la micu' dejun.

Link to comment
Guest SaltyCandy

raspuns pt. mmc

deoarece si pt. ca am un mare defect referitor la wow..

niciodata nu m-am concentrat pe un singur char..am testat si am probat si iar am testat si iar am probat prea multe clase..atata tot..

a..si daca aveam achiv..ce mai ziceai?ce mai gaseai?

simplu..cine are Battlemaster e PvP God..

totusi..Commander si celelalte FoS Achiv's nu sunt de aruncat..imo e mai tare. pt. ca era mai greu de mentinut..cine stie cunoaste..

Hai sa facem pace si sa o lasam balta ca , chiar nu are rost..sincer..

Link to comment

Tbh, mie-mi miroase a E-bayer asta. Tu vrei sa-mi spui ca intr-un AV in vanilla vedeai maxim 400 HK ? Asta ca sa nu zic cat de usor sa faceau HK in city raids. Nu impresionezi pe nimeni cu prostiile tale de numere.

Macar de-ai fi fost si tu un Deadly Gladiator pe un Battlegroup mai cunoscut, asa.. Esti cum se spune in inttel.. Useless :-<

[-- nu necesita reply --]

@Lol @ bulan's reply.

Link to comment

Unu' la mana, nu am facut armata impreuna sa mi te adresezi cu draguta, doi la mana tu ai la avatar un plod de 6-7 ani, care presupun ca esti chiar tu, trei la mana, mars in plm cu basinile tale de mare jucator.

Din fundal se auzea o voce : "EMO KIDSSSSSSSSSSSSSS , EMO KIDSSSSSSSSSSSSSSSSS "

hahahah va face asta din cuvinte :) , din 2 -3 replay`uri va sare mustaru , tipic romanului cocalar care recurge doar la amenintari , ca mai mult e constient ca nu poate face , da se da tarzan in jungla

Sincer eu si probabil si bulan69 ne pisam pe armata ta.. aici parca era vb de WoW , nu de ce ai facut tu in RL , da cum ziceam mai sus :))) amenintari si pana mea

Link to comment
Guest SaltyCandy

@vaca.xyz- unu la mana, asa e nu am facut armata impreuna. tu unde ai facut-o?

doi la mana, da, am un plod foarte dragutz la avatar, (felicitari, vezi binishor) care din pacate nu sunt eu, eu sunt mai uratzel.

trei la mana tocmai ti-ai s-au umflat venele la gat si ai inceput sa vb. ca la usa cortului (tipic) din cauza unui copil.

@mutalau'- curatza-te in nax, erm nas..ca mirosi gresit- mai degraba ochii si citeste mai bine, nu am zis ca am vazut 400 hk in AV in vanilla..

am vazut SS cu 400 si ceva intr-un av, in BC era un lock..care presupun a rupt tot, din SS am vazut ca era un av care inca nu era terminat si warlocku asta avea hk-urile alea.PUNCT

deja singur stii ca nu meriti reply la useless stuff ai scos din tine, mai bine taceai si ramaneai nevazut..hai pa gigel.

make3 saved ze day. hip hip hurray!

Link to comment

A si nu te supara...tu esti avocatu' lui ? donshoara Elder

1 mai treci pe la orele de limba romana

2 tie ciuda ca eu am Achievementu de Elder si tu nu? (nu-ti fa griji nu sunt asa obsedat incat sa verific fiecare detaliu la multele tale caractere am lucruri mai importante de facut).

3 nu sunt avocatu lui dar spre deosebire de tine el posteaza lucruri utile (nu tot timpu) tu insa nu ai postat nimic util pana acuma,mai mult citesc aere de superioritate fata de restu ca tu ai 50k HK,si X caractere de 80.

Link to comment
Guest SaltyCandy

@vaca xyz aka Bulanel44 -- lol daca faceam armata cu tine imi permiteai sa iti zic dragutza..sau le permiti fostilor colegi de armata sa te cheme dragutza?...ai scapat sapunu' si ti-a placut..nebunule..te rog, fara detalii..back to WoW..

hai sa revin la ce am vrut sa iti zic..

daca eu de o sapt am scris 9 posturi..care e problema ta..ti se par putine sau multe?...?

pai mai draga..daca eu eram inscris din 21 aug 07 ca tine..si o tineam in ritmu' asta: 9 post pe sapt. ar insemna ca pe perioada a 2 ani eu o sa am aprox. 850 de posturi..la care tu ai aprox. 200..mda. esti si nu esti.asta e o problema care nu ma priveste..ti-am facut asa un calcul sa te compar "domnu' guru al forumului"

enyweii hai sa o lasam balta sincer.ca , chiar nu am cu cine si mai ales de ce sa ma cert aiurea..

deci te rog fara amenintzari ca te faci de ras prin ridiculitatzi de genu' asta..

Daca vreti sa revenim la un subiect placut de discutat, im in, daca nu..im out.ca nu am degand sa ma cert aiurea...nici macar nu am rivali :P ajung sa ma cert singur ( iar ma flatez )

si aici inchei chearta !! pa vaca xyz , bafta!

mmc, cum e sham ? faci PvE heal sau PvP, sau dps bg's si heal instances..

ma gandeam sa imi levelez toanta aia de lvl 40, ma atrage ench..ce zici ..sa incetez cu aiurelile si sa ma focus pe unu max doo' chars sau sa incerc..da si tu cu parerea, nu da cu paru' :)

Link to comment
Guest RENEk

Unu' la mana, nu am facut armata impreuna sa mi te adresezi cu draguta, doi la mana tu ai la avatar un plod de 6-7 ani, care presupun ca esti chiar tu, trei la mana, mars in plm cu basinile tale de mare jucator.

:wub:

get the f* over it faggz

Primul warn lvl up

Edited by Forbidden
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...