Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Guest SaltyCandy

Shuriken, Shuriken..

1. am terminat scoala de multi ani, si din pacate, spre dezamagirea ta nu eram bun mai la nici o materie..mi se cam rupea de scoala..eu vedeam doar fetitze..asta e..e o pasiune asa de nedescris..o poti intalege?

1.1 tipic, daca nu ameninti si injuri, te iei de scris..totusi presupun si se si vede ca ai intales ceea ce am vrut sa zic. asa ca nu mai te plange ca spre deosebire de multi altii care iti sangereaza ochii cum scriu ei, eu scriu destul de bine..

2. da mi-e ciuda, foarte ciuda, chiar in secunda asta spamez /1 /2 /3 /4 /5 ca dau 14 cooper la cine ma ajuta sa il fac si io.

3. automat te contrazici..posteaza chestii utile..dar nu tot timpu'?..who cares..in caz de nu ai urmarit discutia de la inceput sau probabil ca te-ai pierdut pe parcurs..sau ai uitat din motive de importanta la ceea ce tu faci* lol,..de fapt ce sa stau sa iti explic tie ce si cum..daca nu te duce capu' sa stai drept pe un subiect..las-o balta..

care aere de superioritate...nu sunt eu un zeu, sunt un jucator normal, pt. cunostinta ta generala, mai sunt si aia care au impresia ca joaca wow..mai sunt aia noi..mai sunt aia care au respect, mai sunt aia care au bun simt..si mai sunt si romanii care se dau jmecheri si tari care de la un anumit punct incolo o dau in diverse, ceea ce consta in amenintari si perle :)

ps; NIMANUI nu ii pasa de x char de 80,90 si etc sau de xk de hk...era doar un reply unui gigel care nu s-a facut prezent din motive neinteresante..poate omu' are treaba sau poate ca nu are ce sa dea reply..pur si simplu..dupa care v-ati strans in haita sa va luati de mine ca m-ati vazut mai mic si mai prostuzzz.

p u r si si m p l u

..asta e.. take it ez.

Link to comment
Guest SaltyCandy

:wub:

get the f* over it faggz

phoai, da aveti un still cate unii din voi...inconfundabili...totusi felicitari..va mentineti in top..de exemplu..asta numesc io aer de superioritate...si te pomeni omu, joaca pe privat sau o ardea aiurea de 8 luni la un char abia ding'at..

edit:*cough healbot..*cough moare tanku'*cough -dkp, *cough ai imbulinat-o :)

ce tuse nemernica..

Link to comment

phoai, da aveti un still cate unii din voi...inconfundabili...totusi felicitari..va mentineti in top..de exemplu..asta numesc io aer de superioritate...si te pomeni omu, joaca pe privat sau o ardea aiurea de 8 luni la un char abia ding'at..

edit:*cough healbot..*cough moare tanku'*cough -dkp, *cough ai imbulinat-o :)

ce tuse nemernica..

Ejti kel mai jmek3r d'aki

Acu' lasa'ne in durerea noastra , stim suntem newbies care jucam wow de ani buni si inca nu suntem in stare sa dam pe login nu :< ? so sad omg ! sa vezi cum face de 2 ori 2 posturi unu dupa altu la diferenta de 10 minute si apoi sa zica ca nu face spam :<

BULANEL E PRO NU TE LUA DE EL :kar:

Link to comment

Bai deci mie acu mi se pare omul ok, privind obiectiv :D. E orientat pe PVP 100% si asta e; poate unii au uitat dar principala chestie a unui MMORPG este PVP-ul, aia e tina finala; be the best of all xD.

In schimb sunt de parere ca e de ajuns sa joc wow de 1 an si sa-l fac prag la cunostinte despre wow, si orice altceva pe unul care joaca de 3 ani. Va certati ca prostii. :wub:

Asa... una peste alta.... sa moara sparta rogue rulz la pvp. Am facut ieri primul PVP cu rogue la 80 cat de cat ca lumea (nu aveam setul de pvp cu resi; dar arme ca lumea si specc-uit ca lumea). Pot sa zic, ca orice caster prindeam, murea fara sa apuce sa dea in mine. :rofl1: Deasemenea e prima oara cand fac PVP ever cu rogue cu Preparation... rulz :D (2 x Dismantle = RIP hunteri).

Link to comment

In schimb sunt de parere ca e de ajuns sa joc wow de 1 an si sa-l fac prag la cunostinte despre wow, si orice altceva pe unul care joaca de 3 ani. Va certati ca prostii. :wub:

gear-ul tau imi spune altceva, jocul incepe la 80 si tu se pare ca nu l-ai inceput inca. pvp = 0, pve = 0.

Link to comment
Guest RENEk

yea , that's nice . postul nu era offtopic, era on la ceea ce se vorbea atunci .

faggz era mai mult spus prieteneste , nu ca am vrut sa jignesc pe cineva . cand GAY sau fag se folosesc in alte sectiuni mai importante (gen Discutii generale) se trece cu vederea .

fie , i'll get over

faggz

Link to comment

poate unii au uitat dar principala chestie a unui MMORPG este PVP-ul, aia e tina finala; be the best of all xD.

Si de ce anume nu poti sa " be the best of all xD " si la altceva in afara de PvP ? IMO, PvP-ul este doar o alta componenta a jocului, la fel de importanta ca si PvE-ul.

Link to comment

gear-ul tau imi spune altceva, jocul incepe la 80 si tu se pare ca nu l-ai inceput inca. pvp = 0, pve = 0.

esti homofob? faci efortul macar sa citesti ca lumea ce se scrie? Am zis eu ca am super gear? am zis eu ca am facut ulduar 25? ce naiba, de ce tii neaparat sa te agati de toata lumea 8-| ?!

E prima oara cand fac PVP ca lumea la lvl 80, din asta rezulta prin deductie logica la mintea cocosului ca sunt incepator. Si nu stiu cum poti zice pve=0 cand am niste epice, hc-uri facute, os 25, naxx 10 pe jumatate terminat (jumatatea a doua cu KT).

Si poate te-ai atacat automat si instictual din nou dar nu ziceam ca sunt mai bun decat cineva sau ca vai ce pro sunt. Am zis doar cate de tare mi se pare acum pvp-ul cu rogue.

@Lasher: da, poate ai dreptate; dar dupa ce ai gear bun ce mai faci? adica ce faci cu gearu? care e satisfactia? e game over? de asta am zis ca din punctul meu de vedere PVP-ul e scopul final. :/ cel putin eu am jucat numai astfel de mmorpg-uri.

Link to comment

Cunosc doar 2 mmorpg-uri bine. Primul e Lineage 2, iar al doilea e World of Warcraft. Da, Lineage 2 = PvP, iar acolo PvE-ul se rezuma la raids tank & spank si farmat materiale/retete/bani/xp pana nu mai poti. In WoW, ambele sunt cam egale.

Gear BiS nu o sa ai in timp util ( adica inainte de content nou ) decat daca ai mult noroc la drops si daca esti intr-o guilda de top.

Partea care mi se pare mie nasoala la PvP este ca devine repetitiv foarte repede. Dupa 3 BG's putin probabil sa vezi ceva nou. Arena are durata de viata mai lunga datorita diversitatii de compo-uri, dar nu pt foarte mult timp. In PvE, in afara cazului in care esti intr-o guilda din top 5 de pe realm, probabil ca o sa ai content nou de explorat cel putin vreo 2-3 luni.

Link to comment

Cunosc doar 2 mmorpg-uri bine. Primul e Lineage 2, iar al doilea e World of Warcraft. Da, Lineage 2 = PvP, iar acolo PvE-ul se rezuma la raids tank & spank si farmat materiale/retete/bani/xp pana nu mai poti. In WoW, ambele sunt cam egale.

Gear BiS nu o sa ai in timp util ( adica inainte de content nou ) decat daca ai mult noroc la drops si daca esti intr-o guilda de top.

Partea care mi se pare mie nasoala la PvP este ca devine repetitiv foarte repede. Dupa 3 BG's putin probabil sa vezi ceva nou. Arena are durata de viata mai lunga datorita diversitatii de compo-uri, dar nu pt foarte mult timp. In PvE, in afara cazului in care esti intr-o guilda din top 5 de pe realm, probabil ca o sa ai content nou de explorat cel putin vreo 2-3 luni.

ma rog, bg-urile sunt haos si cam atat; la arena ma refeream si eu :P ; si da, am vazut ca dureaza ceva sa-ti faci un gear bunicel... mai ales atunci cand facem raid cu guilda (care nu recruteaza chiar pe oricine desi e o guilda nou nouta) si luam cate 5 wipeuri la malygos si thadius :lol:

Inteleg ce vrei sa zici, ca partea de PVE nu prea se termina nici ea ca apare mereu content nou; cam asa e. :) Dar tot n-o inteleg. Adica faci gear ca sa ce? sa faci si mai multe raiduri sa iei gear si mai bun. ca sa ce? sa faci alte raiduri... etc... mie nu mi se pare fun sa fac raiduri :)), prefer pvp

Link to comment

Trebuie sa bagi niste parametrii de comanda in consola dupa ce te loghezi in joc, e marfa ca devi mod god si rupi tot chiar la level 1. Vine asa din ce tin minte:

/set console = 1, here = 1;

/set mode autoattack=5;

/set say=imherehi!;

/set mode=god;

Si gata, rupi tot.

Link to comment

Trebuie sa bagi niste parametrii de comanda in consola dupa ce te loghezi in joc, e marfa ca devi mod god si rupi tot chiar la level 1. Vine asa din ce tin minte:

/set console = 1, here = 1;

/set mode autoattack=5;

/set say=imherehi!;

/set mode=god;

Si gata, rupi tot.

dar nu ar trebui sa fi GM? dar mar interesa ceva pentru gold......ca vreau sa imi cumpar un choper si costa 35k eu abia am 10k:))

le-am incercat comenzile...consola cum ar fi general chat? imi zice sa scriu /help pentru alte comenzi sti tu...

Link to comment

Trebuie sa bagi niste parametrii de comanda in consola dupa ce te loghezi in joc, e marfa ca devi mod god si rupi tot chiar la level 1. Vine asa din ce tin minte:

/set console = 1, here = 1;

/set mode autoattack=5;

/set say=imherehi!;

/set mode=god;

Si gata, rupi tot.

da, exact asa e, am incercat aseara si a mers!

@gigicarnat: nu neaparat, trebuie sa intri in WoW si sa stergi folderu WTF apoi intra in joc si fa macro cu ce a spus mmc.

incearca si /cast godmode;value=1. iti da godmode si te face full tier 10

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...