Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Guest SaltyCandy

Pe Executus e diversa treaba, e cu /w x, he quits WoW, he gives away free gold..

sau "glume" intre "prieteni", cand esti in raid sau in arene, plictisitii din town, spam /1 si /2 sa iti dea /w :))

Link to comment

haha te-a injurat ca l-ai tzepuit cu invite-ul pun pariu :D

Nu, nu din cauza asta, n-aveam tupeu sa-i dau report daca initial era vina mea.

Chestii din astea cu inviteul sa faceau dupa ce au nerfuit contentul din TBC. Era plin /2 de /w X for BT invite. No gear requirements!! :D

Dap si noi facem asta de mult timp, chiar inainte de nerf BT si restul. Era lumea mult mai disperata atunci, tin minte ca primeam de la 10 /w in sus

Link to comment

Sal all :tiphat:

Is nou in ceea ce priveste WOW...as dori si eu un server privat cu rata marisoara

Am downloadat ,,World.of.Warcraft.Wrath.of.the.Lich.King.EU.Version,, si l-am lasat sa-si faca toate updaturile

Astept un raspuns

Multumesc

Toti de-aici jucam pe oficial.

Link to comment

Sal all :tiphat:

Is nou in ceea ce priveste WOW...as dori si eu un server privat cu rata marisoara

Am downloadat ,,World.of.Warcraft.Wrath.of.the.Lich.King.EU.Version,, si l-am lasat sa-si faca toate updaturile

Astept un raspuns

Multumesc

ai auzit de gugal?

cauti "wow private servers" sau ce iti trece tie prin minte...

Link to comment

O intrebare pusa de un naab......rog un raspuns fara zambete :)) ...asa ....si intrebarea este? am lvl 59 cu un dk....vreau doar pvp cu el....voi stiti ca el arata mai un albastru negricios asa.......am itemele pe mine luate din q de la inceput....toate albastre...ce fac...raman cu ele? pana cand?

Link to comment

pana gasesti mai bune.

asta e cel mai bun raspuns :D

OT: hmm ce sa zic...in outland pana pe la 62-63 ai toate itemele alea schimbate, deci nu spera sa stai mult cu ele :D

p.s: eu mi-as pastra setu ala pt RP sau cand vreau sa arat "ciumeg/shukar"

Link to comment

hmm ce sa zic...in outland pana pe la 62-63 ai toate itemele alea schimbate, deci nu spera sa stai mult cu ele :D

Poftim? Cu aproape jumate ramai pana la 68 cand intrii in Northrend. Foarte putine schimbi in Outland (asta neluand in considerare chestii pentru tanking).

Link to comment

dinged 80 :) acum 3 zie :))

am facut pug un OS 25 si ceva ceva din naxxramas

mi-am luat haine de pe AH ... ceva arma,head,back,ring si un shoulder ... restu le i-au din heroice ? la raiduri inca nu tare sper ... guild naspa, serverul e foarte slab .. AH la fel , so heroics ?

edit: fury warrior .. de 3 ani :wub:

edit2: cele de pe EoV sunt mai bune ca cele din naxx/os/eoe/voa ?

Link to comment
Guest snaky

da dar am inteles ca e un sistem de recruit a friend sau ceva de genu care iti permite sa joci fara jocul original .. sau nu am inteles eu bine :-??

LE: Ms zazone pentru raspunsuri :D

Link to comment

da dar am inteles ca e un sistem de recruit a friend sau ceva de genu care iti permite sa joci fara jocul original .. sau nu am inteles eu bine :-??

LE: Ms zazone pentru raspunsuri :D

tot trebuie sa ai jocu,,,si daca te referi la 10 zile trial de la un prieten...tot trebuie sa cumperi jocu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...