Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Hodir acum o luna jumatate, Thorim acum o luna, IC acum 3 saptamani, aproximativ.

XT-200 am incercat mai acum o luna, dar nu am avut dps-ul necesar si nu ne-am mai atins de el.

Levi cu 4 towers inca nu am incercat.

Probabil la toamna avand in vedere ca e vara si attendance e shit momentan.

Asta in 25, in 10 men, cei care fac sunt la Algalon.

Link to comment

Drop rate la fragmente e chiar ok. Pana la urma e vorba de un item legendary, nu intentioneaza nimeni sa il aiba jumatate din casterii din guild. Eu ma bucur ca au invatat ceva din rateul cu warglaive, macar asa chiar daca cad mai rar , guildele competente vor avea intotdeauna mai multe legendaries decat cei care fac instanta de cateva ori.

Considerand ca unele guilde au asteptat 11 luni pentru un set de warglaive, nu mi se pare mult sa astepti 2 luni, plus ca, daca se fac hard modes creste si sansa sa il ai mai repede.

Link to comment

Media e cam de doua fragmente per Ulduar clear, Yogg-Saron are unul asigurat, indiferent de modul in care se abordeaza (hard sau normal).

Dupa noroc mai sunt unul sau doua la ceilalti bossi.

Au fost si trei per clear la noi, daca tin bine minte.

E ok dropul cum zice si Turage precum si intentia de a nu-l avea si cei care dau doar doua raite prin instanta.

Link to comment

partea "tardish" e ca, NothingToSay nu primeste fragements daca paladinu e in raid...daca nu e paladinu, primeste :D

cel putin asa presupun eu.

btw: si mie mi se pare tardish, adica tu vii in raid, si nu primesti nimic wtf?

trebuia sa faca ceva de genu, care da mai mult heal, hps, sa eu stiu ce chestie...

Link to comment
Guest Diablo793evi

sal all ..... imi spuneti si mie ce tre sa fac ca sa joc wow original ?.......adica: eu joc wow pe privat de 1 an ... dar deja mam saturat de noobi si de buguri si vreu sa ma bag pe official........ imi puteti spune pls ce tre sa fac........tre sami cumpar toata gama wow: WOW, BC, WOTLK???....sau numa WOTLK???........am deja acount trile da tre sal upgradez la full account...si tre sa bag autentification key sa imi fac ....il trec direct pe cel din carcasa de la WOTLK?....ca in account treile ala de 10 zile ....astia de la blizzard nu te lasa sa treci de lvl 20 ....... :angry1: am facut 1 caracter la 20 in 2 zile ...1 pala.....cand am facut 20 nu am sesizat pe moment dar am facut inca vreo 3 q si am observat ca nu mai primesc exp :banghead: ...acum ca mi-o expirat trile account tre sami fac upgrade ......in 10 zile am facut :1 pala lvl20, 1 rouge lvl20 si 1 hunter lvl16......imi puteti da reply cum tre sa fac in continuare sa imi fac full account ?.....ms anticipat..................................apropo daca reusesc sa-mi upgradez contu ...imi puteti spune daca sunt guilduri numai de romani (guild de raid)....si daca da imi puteti spune realmu pe care jucati.....

Link to comment
Guest Diablo793evi

deci trebuie neaparat sa cumpar WOW,BS si WOTLK...????....man that sucks......o sa raman fara bani.....thd tu joci pe original wow ?......si sti daca merge sau nu ? sau ai spus duar asa?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...