Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Nu are rost sa continui cearta asta unde ma cert cu mine insumi , pentru ca tu n`ai o treaba ... La fel ca si lui Healthpack , iti spun sa iti masori cuvintele si sa nu ma insulti. Nu sunt un copil care daca il insulti incepe sa planga / sa te insulte si el .... spre deosebire de voi 2 , eu stiu sa imi controlez comportamentul si sa nu recurg insulte pentru a`mi sustine punctul de vedere.

Am incheiat discutia cu tine.

degeaba inchei tu discutia cand eu n-am chef s-o fac, cum adica te certi cu tine insumi? baiatule, n-ai nici 5% timp de tankat cat am eu, du-te si joaca, invata-ti clasa, invata ce e ala avoidance, ce e ala defense rating, ce e ala defense, cu ce ajuta defense rating la crushing blows (=))), mai ai muuuuuuuuuulte de invatat, dar n-o sa inveti niciodata ca esti prea frustrat, te-as trimite pe mag-ul ala al tau cu iteme pe badges si care face pe illidan =))

hai te las, ca ai raid pe warcraftmovies.com, apropie-te de monitor sa para mai 3d (1st person vision) si omoara-l pe Illidan, si nu uita ca gasesti flasks pe wowhead.com

data viitoare abtine-te, cand vei prinde experienta atunci mai discutam, pana atunci... succes in a da wipe-uri cu gearu tau de tankat care-ti lipseste, TANKULE

LE: omoara-l si pe KJ in filmul lui SK si vino iar p-aici si lauda-te, spune-ne cum e, tactica, alea alea, cum faci de obicei fara ai habar :-*

Link to comment

te-as trimite pe mag-ul ala al tau cu iteme pe badges si care face pe illidan

Tbh thade, sunteti cam la acelasi nivel de gear (tu si cu magul lui), el chiar are iteme mai bune overall decat tine (t5 stuff, pe cand tu ai t4 + ZA). Asa ca nu-i mai critica gear-ul pana nu te uiti la al tau.

@criter: wotlk apare in iarna

Link to comment

inca n-a aparut wotlk ma, jucam tbc

dragul meu Shade, eu i-am criticat gear-ul pe baza a ce raiduri spune el (minte el) c-a facut, din vasta lui experienta pe la illidan pe warcraftmovies... eu de d-asta ca virus sunt plictisit, omul spune numai balarii despre war fara sa tankeze nici 5 minute raid de 25 de oameni, acum intelegi de ce l-am criticat? atat timp cat n-aveti experienta taceti dracu din gura si nu va mai limitati pe ce scrie pe un site si altul, virus asta nici nu stie sa citeasca ce scrie la defense (@ defense stats), d-aia fac atata gura

tu viruse legat de healthpack, macar asta are ceva creier in cap, tu ai capsuni cu branza, hai go la raid la Brutallus pe filmul celor de la Nihilum

Link to comment

degeaba inchei tu discutia cand eu n-am chef s-o fac, cum adica te certi cu tine insumi? baiatule, n-ai nici 5% timp de tankat cat am eu, du-te si joaca, invata-ti clasa, invata ce e ala avoidance, ce e ala defense rating, ce e ala defense, cu ce ajuta defense rating la crushing blows (=))), mai ai muuuuuuuuuulte de invatat, dar n-o sa inveti niciodata ca esti prea frustrat, te-as trimite pe mag-ul ala al tau cu iteme pe badges si care face pe illidan =))

hai te las, ca ai raid pe warcraftmovies.com, apropie-te de monitor sa para mai 3d (1st person vision) si omoara-l pe Illidan, si nu uita ca gasesti flasks pe wowhead.com

data viitoare abtine-te, cand vei prinde experienta atunci mai discutam, pana atunci... succes in a da wipe-uri cu gearu tau de tankat care-ti lipseste, TANKULE

LE: omoara-l si pe KJ in filmul lui SK si vino iar p-aici si lauda-te, spune-ne cum e, tactica, alea alea, cum faci de obicei fara ai habar :-*

Am spus ca inchei discutia cu tine pentru ca nu meriti .. rectific , cu riscul de a lua inca un warn ... iti spun un lucru de care sunt mai mult ca sigur acum : Esti cretin cu acte in regula.

Mda.

Link to comment
Guest vladutz04

As vrea sa imi spun si io opinia despre WoW si sper ca nu veti injura dupaia dar asta e : WoW e un joc de rahat facut numa pentru nijte ..... Dar problema mea e ca nu inteleg cum pot atat de multi sa joace porcaria aia de WoW cu grafica ZOB gameplayu suge , si ditamai harta( stai 1 zi intreaaga sa mergi de la un cap la altu[asa am auzit]) Oricum dak as face un top cu cele mai praf jocuri WoW ar lua sigur premiu I. in fine il jucati il jucati treaba voastra. APROPO DAK VRETI SA INCERCATI WOW NICI NU VA GANDITI E O PIERDERE DE TIMP ! ehhh acuma asta a fost.

Pe mai tarziu. Ciao! mult norok la :gun: :gunsfire: :sniper:

Link to comment

Vladutz, tu poti ramane la Mario ! ;) are grafica super si nu iti ia atat de mult sa calatoresti [asa am auzit] !!

Nu, acuma sincer pot sa te intreb ce jocuri joci tu ?

@on-topic: Ma tot gandesc ce profesii sa imi fac...am un rogue de 24 si chiar nu stiu ce. As dori ceva 'strict' cu care sa fac bani $$ ! :D Cu enchantingu vad ca merge...altceva?

Link to comment

As vrea sa imi spun si io opinia despre WoW si sper ca nu veti injura dupaia dar asta e : WoW e un joc de rahat facut numa pentru nijte ..... Dar problema mea e ca nu inteleg cum pot atat de multi sa joace porcaria aia de WoW cu grafica ZOB gameplayu suge , si ditamai harta( stai 1 zi intreaaga sa mergi de la un cap la altu[asa am auzit]) Oricum dak as face un top cu cele mai praf jocuri WoW ar lua sigur premiu I. in fine il jucati il jucati treaba voastra. APROPO DAK VRETI SA INCERCATI WOW NICI NU VA GANDITI E O PIERDERE DE TIMP ! ehhh acuma asta a fost.

Pe mai tarziu. Ciao! mult norok la :gun: :gunsfire: :sniper:

Grafica e cat de cat buna pentru un MMO, gameplay-ul e ceea ce te face obsedat iar faptul ca harta e mare nu poate fi decat bine. Daca s-ar face un top ale celor mai praf jocuril, te asigur ca wow ar fi printre ultimele (asa cum si de fapt e momentan).

Vezi tu, gusturile nu se discuta.

Enchanting ca skill de facut bani e foarte puternic daca stii cum sa-l folosesti: nu trebuie sa-l cresti pana la 375 si sa farmezi retetele scumpe, de fapt pana atunci bagi atatia bani in el incat n-o sa recuperezi niciodata prin vanzari (decat daca esti #1 enchanter pe server sau ceva de genul).

Ideea e sa tii skillul la 275 ca sa poti da disenchant la rare/epic items de lvl 70 care cad prin instante. Pacat ca s-au ieftinit Large Prismatic Shard in halul asta de cand au bagat formula de void shatter. Inainte erau ~25g, puteai sa faci 100g easy din cateva instante.

Link to comment

As vrea sa imi spun si io opinia despre WoW si sper ca nu veti injura dupaia dar asta e : WoW e un joc de rahat facut numa pentru nijte ..... Dar problema mea e ca nu inteleg cum pot atat de multi sa joace porcaria aia de WoW cu grafica ZOB gameplayu suge , si ditamai harta( stai 1 zi intreaaga sa mergi de la un cap la altu[asa am auzit]) Oricum dak as face un top cu cele mai praf jocuri WoW ar lua sigur premiu I. in fine il jucati il jucati treaba voastra. APROPO DAK VRETI SA INCERCATI WOW NICI NU VA GANDITI E O PIERDERE DE TIMP ! ehhh acuma asta a fost.

Pe mai tarziu. Ciao! mult norok la :gun: :gunsfire: :sniper:

bai dute .. la CS, ( am auzit ) PAI JOACA-L primadata, Lovite-ar tramvaiu in gura ...

Link to comment

As vrea sa imi spun si io opinia despre WoW si sper ca nu veti injura dupaia dar asta e : WoW e un joc de rahat facut numa pentru nijte ..... Dar problema mea e ca nu inteleg cum pot atat de multi sa joace porcaria aia de WoW cu grafica ZOB gameplayu suge , si ditamai harta( stai 1 zi intreaaga sa mergi de la un cap la altu[asa am auzit]) Oricum dak as face un top cu cele mai praf jocuri WoW ar lua sigur premiu I. in fine il jucati il jucati treaba voastra. APROPO DAK VRETI SA INCERCATI WOW NICI NU VA GANDITI E O PIERDERE DE TIMP ! ehhh acuma asta a fost.

Pe mai tarziu. Ciao! mult norok la :gun: :gunsfire: :sniper:

Gusturile nu se discuta. Asta e parerea ta si nu te vom injura pentru chestia asta :) Insa te vom injura pentru faptul ca esti atat de credul si de usor de indus in eroare , incat iti bazezi parerea despre joc , fara sa`l fi jucat vreodata.

mult a fost putin mai este:) lvl 67 pe rogue:)

Gratz , baga mare si incepi sa`ti cauti guilda de raid de pe`acum ... [ chiar daca faci pvp ]

Link to comment

As vrea sa imi spun si io opinia despre WoW si sper ca nu veti injura dupaia dar asta e : WoW e un joc de rahat facut numa pentru nijte ..... Dar problema mea e ca nu inteleg cum pot atat de multi sa joace porcaria aia de WoW cu grafica ZOB gameplayu suge , si ditamai harta( stai 1 zi intreaaga sa mergi de la un cap la altu[asa am auzit]) Oricum dak as face un top cu cele mai praf jocuri WoW ar lua sigur premiu I. in fine il jucati il jucati treaba voastra. APROPO DAK VRETI SA INCERCATI WOW NICI NU VA GANDITI E O PIERDERE DE TIMP ! ehhh acuma asta a fost.

Pe mai tarziu. Ciao! mult norok la :gun: :gunsfire: :sniper:

go away la mmoruile tale chinezesti si gratis unde 99,9% sunt boti .

Link to comment
Guest vladutz04

virus am jucat jocu frate am un elf de lvl 6 si un blood elf de lvl max(pe server in care dintrun mob faci lvl max)

nu ma impresionat cu nimik joku.

Si apropo multe din mmorpgurile "chinezesti" sunt de 3 ori mai bune ca WoW.

Why.not incearca Pefect World, Metin2 , L2 si o sa ajungi la aceasi parere despre mine.

JOS CU WOW !!!! :gun::gun::gun:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...