Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

La strand in Romania este plin de tigani zilele astea...singurul loc care ti-l recomand este water park(putin cam scump, dar sunt putini tigani) sau miramar...sau bineinteles la 'piscina' din baie :D ...+ ca e buna o pauza de-asta ca din ce vad in semnatura ta esti pvp-ist, si presimt ca iti vei pierde urmatoarele zile/nopti numai inarena :)

Link to comment

na ca fusai si pe la strand umpiculetz, facui si arena :)

normal ca doar vs full s3 teams am cazut,dar a mers usor,1635 rating,mi-am luat gloves,chest,belt,neck si wrists,sper sa prind azi 1700 pt head,si apoi mai raman weaps +shoulders

edit: 1650 rating:) pot sa-mi iau ringu

Link to comment

Are rost sa faci iteme sau e mai bine sa cresti un alt avand in vedere ca va aparea expansionul ? ..numai mie mi se pare ca sunt pe cel mai naspa realm sau se intampla si altora :))) ? cand intru intro guilda buna ( a 3 a de pe server ) ma cert cu un "om" care nu stie sa dea heal la Shade of Aran.. si in loc sa ma pregatesc de TK.. am luat kick apoi am ajuns intro-o guilda unde tovarasii mureau ca nucile la maiden si nu l'au facut pe moroes veci .. :))) pe realmul meu sunt cam 5 guilde care fac BT .. e de !@#$ ?

Ps : e mult 4 lvle in 7 ore ? 54-58 ?

PS 2 : Gz la cei cu s4!

Link to comment

deci akama si down joaca acolo sau .. ? :D akama era un mob in bt

nu, ma dadeam mare ca l-am omorat pe shade of akama

La strand in Romania este plin de tigani zilele astea...singurul loc care ti-l recomand este water park(putin cam scump, dar sunt putini tigani) sau miramar...sau bineinteles la 'piscina' din baie
CE LEGATURA ARE BA ASTA CU WOW? FUGI LA DISCUTII GENERALE PENTRU SMALL-TALK.

rolling a shammy for pvp atm. Da stiu ca e varza, i don't care

Link to comment

Am nevoie de o lamurire..multa lume mi-a spus ca daca vroiam sa-mi fac healer de ce mi-am facut druid....ca druidul e cel mai prost healer .....imi vine sa innebunesc..stiind ca l-am dus pana la 62...si sa aud asta..totusi ...am nevoie de pareea voastra...

I like druid when they heal :)

Link to comment

Am nevoie de o lamurire..multa lume mi-a spus ca daca vroiam sa-mi fac healer de ce mi-am facut druid....ca druidul e cel mai prost healer .....imi vine sa innebunesc..stiind ca l-am dus pana la 62...si sa aud asta..totusi ...am nevoie de pareea voastra...

Depinde...oricum nu poti sa compari Druidul cu priestul dar si druidul are rostul lui intr-o instanta si poate ajunge un healer remarcabil.De exemplu am vazut un druid cu aproape full t6 care dadea heal 5-6k normal si crituri 7-8k

Link to comment

are cineva idee cu ce se mananca Dragonblight ?!, am primit oferta de la Monster Inc. cica 4/6 SWP, nais tryes @ M'uru, si vreau sa vad dk se merita un transfer acolo. Btw am observat k e PvE realm, dk ma mut acolo nu mai am nici o sansa sa ma mut pe PvP realm inapoi, right?

Btw: guildless de vreo saptamana :(, saptamana asta abia am intrat in wow, plictis total, PvE addicted 100% :(

Link to comment

are cineva idee cu ce se mananca Dragonblight ?!, am primit oferta de la Monster Inc. cica 4/6 SWP, nais tryes @ M'uru, si vreau sa vad dk se merita un transfer acolo. Btw am observat k e PvE realm, dk ma mut acolo nu mai am nici o sansa sa ma mut pe PvP realm inapoi, right?

Btw: guildless de vreo saptamana :(, saptamana asta abia am intrat in wow, plictis total, PvE addicted 100% :(

Dap, acolo ramai, daca e server pve. Cel mai bine mergi aici:

http://www.mmo-champion.com/index.php?board=16.0

si vezi ce se recruteaza pe serverele pvp.

Bafta!

Link to comment

Gorefiend Simulator:

http://www.variuse.de/feroxtgs2/

P.S. simulatorul e mult mai rapid si greu decat in joc,nu este obligatoriu sa termini simulatoru ca sa intelegi cum trebuie omorat

Total gresit. Este mai usor simulatorul pentru ca vezi 2d in ansamblu si e camera mare .. pe cand in joc , este camera de 3 ori mai mica si e mai greu sa controlezi cele 4 targets daca nu le vezi din ansamblu ..

Eu unu sunt de parere ca tre sa termini simulatorul flawless , inainte sa ajunga targets la jumatea camerei sa ai o idee buna despre ce inseamna asta real ...

Shade cand am spus ca nu poti sa compari Priestul cu Druidul m am referit la Healing.Parerea mea ca intr-o instanta este mai bun/eficient un priest decat un Druid cu gear asemanator.

Nu exista asa ceva ... exista diferenta intre oameni , jucatorii care joaca pe chars ... nu chars in sine.

Daca jucatorul este bun , poate da heal mai eficient decat altul care nu isi cunoaste foarte bine clasa , chiar si undergeared [ eficient nu ma refer neaparat pe meters , ci eficient propriu zis ]

Link to comment

@broken

sunt deacord cu virus..daca stie si priestu si druidu sa joace se pot lua la bataie pentru primu loc la healing lejer, fara sa fie vreunu dezavantajat din cauza clasei

si in legatura cu gorefiend... e usor si simulatoru si 'the real' thing, atata timp cat nu ai 4*8*6

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...