Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Nu-l mai bagati ma in seama , sunt multi ca el care cauta doar sa fie in centrul atentiei printe orice mod . Vladutz pana nu vei avea un timp decent jucat in WoW parerea ta despre joc nu valoreaza 2 lei .

WoW are o grafica decenta pentru un joc mmo . Gandeste-te daca WoW aveai grafica asemeni Crysis , GTA 4 ce calculator iti trebuia in raiduri sau in capitale un sunt foarte mult . Raid encounter foarte multe elemente , aoe , toti stati grupati la ce limite iti trebuia sa ai PCu sa ai un fps decent . Gameplay yo zic , ca este destul de bun si harta INCA ESTE PREA MICA . Jocul este conceput sa te tina antrenat , sa te faca , curios si sa-l joci pe o perioada lunga de timp . Daca avea o harta in gen CS ce zici cit mai jucai WoW? 2 ore? . Mai folositi-va mintea putin inainte sa postati si sa faceti spam pe forumuri .

Sincer sa fiu cu tine , dupa "vasta" , ta experienta pe un server privat amarit nu poti sa iti dai cu parerea despre joc . Bft .

Link to comment

virus am jucat jocu frate am un elf de lvl 6 si un blood elf de lvl max(pe server in care dintrun mob faci lvl max)

nu ma impresionat cu nimik joku.

Si apropo multe din mmorpgurile "chinezesti" sunt de 3 ori mai bune ca WoW.

Why.not incearca Pefect World, Metin2 , L2 si o sa ajungi la aceasi parere despre mine.

JOS CU WOW !!!! :gun::gun::gun:

Uaaau ( wow) sa mor io daca nu esti mai tare decat Kungen! :)) frate, cum zicea renegade, dute la chinezarii, ca doar e Terra e Made in China ...

Link to comment

virus am jucat jocu frate am un elf de lvl 6 si un blood elf de lvl max(pe server in care dintrun mob faci lvl max)

nu ma impresionat cu nimik joku.

Si apropo multe din mmorpgurile "chinezesti" sunt de 3 ori mai bune ca WoW.

Why.not incearca Pefect World, Metin2 , L2 si o sa ajungi la aceasi parere despre mine.

JOS CU WOW !!!! :gun::gun::gun:

1. Calmeaza`te cu campania asta a ta anti-wow pe thread`ul de wow ... nu rezolvi nimic altceva decat sa iti faci o reputatie de copil plictisit si in curand te vor ignora toti.

2. Sa iti dai o parere despre wow cand vei ajunge 70 pe retail [ macar atat! - oricum .. nu cum ai jucat tu 2 minute .. ]

3. De la Lineage2 vin mami ... m`am lasat de L2 pt WoW.

Link to comment

"buna, am 12 ani si intru si yo pe net k mi-a bagat tata net k n-am ramas corigent la stiinte, am jucat si eu wow , am un human paladin de lvl 255 si un night elf rogue de lvl 180. mi-e num-i place k nu ai tinta k la caunter si sunt multe butoane de apasat, eu zic sa va apucati de MU sau de caunter sau de gta k alea sunt jocuri , nu astia cu desene animate". si acum multe emotes sa impresioneze :blink: :beer: :comp2: :comp1: :happy1::happy1: :dooh: :dontknow: :hair::box:

Link to comment

"buna, am 12 ani si intru si yo pe net k mi-a bagat tata net k n-am ramas corigent la stiinte, am jucat si eu wow , am un human paladin de lvl 255 si un night elf rogue de lvl 180. mi-e num-i place k nu ai tinta k la caunter si sunt multe butoane de apasat, eu zic sa va apucati de MU sau de caunter sau de gta k alea sunt jocuri , nu astia cu desene animate". si acum multe emotes sa impresioneze

Exista asemenea oameni???? :blink: . Nu comentez ca in lume nu exista copii care nu au treaba cu viata, dar in halul asta, lasam in pace partea in care a zis de wow, dar copilul asta e afalnabet :crazy: cu acte in regula ,, eu zic sa va apucati de MU sau de caunter ". Si cel mai crunt este este ca se lauda si se mandreste ca e prost ,,buna, am 12 ani si intru si yo pe net k mi-a bagat tata net k n-am ramas corigent la stiinte"

Btw maine lvl 60 and then Outland woooooooot

Link to comment

Eu ma duc la 58-59 :D

Vreau sa stau prin Silithus umpic...pentru "old times...."

@""" Why.not incearca Pefect World, Metin2 , L2 si o sa ajungi la aceasi parere despre mine. """

bai eu te-am intrebat de jocuri =)))alea-s jocuri ? hai ca l2 merge...si ala cat l-ai jucat 2 sau 3 ore ?

Link to comment

Exista asemenea oameni???? :blink: .

--------------

Btw maine lvl 60 and then Outland woooooooot

err ... ce a scris acolo nu e ceva adevarat , e de fapt ironic inventat pentru vladutz [ care iti raspunde si la intrebare ... da , exista asemenea oameni ]

Lvl 55 ..inca un pic :P...deci cum sa fac...ma duc la 58 sau la 60....f multe pareri impartite...

Du`te direct de la 58 .. inainte se statea pana pe la 60-61 in Azeroth ca sa salvezi questuri in outland [ daca faci doar quests in outland de la 58 , vei ramane doar cu SMV si Netherstorm , insa daca faci de la 60-61 , iti ramane si BEM ] pentru sa faci bani - Iei 5k gold pe SMV + BEM + Nether si quests le faci cam in 1 sapt - Acum nu mai e valabil pt ca ai free gold la dailys pe insula si cele care iti iau 3 minute pentru 10-15g si nici macar nu omori pt ele ..

Link to comment

virus am jucat jocu frate am un elf de lvl 6 si un blood elf de lvl max(pe server in care dintrun mob faci lvl max)

nu ma impresionat cu nimik joku.

Si apropo multe din mmorpgurile "chinezesti" sunt de 3 ori mai bune ca WoW.

Why.not incearca Pefect World, Metin2 , L2 si o sa ajungi la aceasi parere despre mine.

JOS CU WOW !!!! :gun::gun::gun:

hehehe nu ma pot lauda cu o experinta foarte mare in domeniul wow dar si mmo dar iti spun sincer fiule ca mai mananci multa mamaliga pana iti deschizi ochi :)) Metin 2 ? perfect world ? pfoah nici in vis :banghead: singuru mmo care se poate compara cu wow este sro dar si acela este intrecut de wow ;)

"buna, am 12 ani si intru si yo pe net k mi-a bagat tata net k n-am ramas corigent la stiinte, am jucat si eu wow , am un human paladin de lvl 255 si un night elf rogue de lvl 180. mi-e num-i place k nu ai tinta k la caunter si sunt multe butoane de apasat, eu zic sa va apucati de MU sau de caunter sau de gta k alea sunt jocuri , nu astia cu desene animate". si acum multe emotes sa impresioneze :blink: :beer: :comp2: :comp1: :happy1::happy1: :dooh: :dontknow: :hair:

no offence se vede ca ai 12 ani

wow nu este un joc cu tinta farmecul sau consta in faptul ca iti faci armuri arme ,ti le imbunatatesti , cresti etc.

nu care tinteste cel mai bine :))

Link to comment
Guest iDevil

hehehe nu ma pot lauda cu o experinta foarte mare in domeniul wow dar si mmo dar iti spun sincer fiule ca mai mananci multa mamaliga pana iti deschizi ochi :)) Metin 2 ? perfect world ? pfoah nici in vis :banghead: singuru mmo care se poate compara cu wow este sro dar si acela este intrecut de wow ;)

no offence se vede ca ai 12 ani

wow nu este un joc cu tinta farmecul sau consta in faptul ca iti faci armuri arme ,ti le imbunatatesti , cresti etc.

nu care tinteste cel mai bine :))

Ai auzit de sarcasm?

Link to comment

As vrea sa imi spun si io opinia despre WoW si sper ca nu veti injura dupaia dar asta e : WoW e un joc de rahat facut numa pentru nijte ..... Dar problema mea e ca nu inteleg cum pot atat de multi sa joace porcaria aia de WoW cu grafica ZOB gameplayu suge , si ditamai harta( stai 1 zi intreaaga sa mergi de la un cap la altu[asa am auzit]) Oricum dak as face un top cu cele mai praf jocuri WoW ar lua sigur premiu I. in fine il jucati il jucati treaba voastra. APROPO DAK VRETI SA INCERCATI WOW NICI NU VA GANDITI E O PIERDERE DE TIMP ! ehhh acuma asta a fost.

Pe mai tarziu. Ciao! mult norok la :gun: :gunsfire: :sniper:

cu toate ca e un copil fara copilarie....vorba lui WhyNot sa ramana la mario...nici voi nu sunteti mai presus cu replici de genu....Joc Horde ca nu stiu cu alli...cunoscu multi de pe LM care se identifica cu aceasta "faimoasa" fraza soo.....shhhhhht :>

Link to comment

Ok... dupa cativa ani de servere private, mi'a venit si mie mintea la cap, sooo maine merg sa imi iau battlechest wow+tbc, si as avea niste intrebari daca sunteti draguti si aveti timp sa imi raspundeti :>.

1. Cate zile am free daca iau battlechest ? din cate am inteles ca am vreo 30 ...

2. Cum imi fac acount fara sa platesc nimic in plus doar acele 30 de zile? Adica sa nu fiu nevoit sa cumpar si gamecard. Din cate stiu parca faci trial si upgradezi cu auth keyu ala sau ce e.

Sa imi spuneti daca e asa sau nu, multumesc anticipat :)

Link to comment

Ok... dupa cativa ani de servere private, mi'a venit si mie mintea la cap, sooo maine merg sa imi iau battlechest wow+tbc, si as avea niste intrebari daca sunteti draguti si aveti timp sa imi raspundeti :>.

1. Cate zile am free daca iau battlechest ? din cate am inteles ca am vreo 30 ...

2. Cum imi fac acount fara sa platesc nimic in plus doar acele 30 de zile? Adica sa nu fiu nevoit sa cumpar si gamecard. Din cate stiu parca faci trial si upgradezi cu auth keyu ala sau ce e.

Sa imi spuneti daca e asa sau nu, multumesc anticipat :)

30 de zile ai free da...si din cate stiu tre sa bagi acolo cand iti faci contul un card de credit chiar daca nu iti iau banii...eu asa am facut..si asa platesc.

Link to comment

e un bug viziual sau de la lag nu pot sa imi explic dar de cand am intrat in outland (pana in outland nu a aparut) si asta cu toate caracterele pe care leam crescut mi s-a intamplat ,mobi raman blocati si daca dau in ei imi arata ca primesc dmg dar nu le scade health bar si raman asa pana ii omor ,apoi cand dau in alti in momentul cand isi dau enrage in loc sa se puna pe ei se pune pe mine :) e normal?

Link to comment

e un bug viziual sau de la lag nu pot sa imi explic dar de cand am intrat in outland (pana in outland nu a aparut) si asta cu toate caracterele pe care leam crescut mi s-a intamplat ,mobi raman blocati si daca dau in ei imi arata ca primesc dmg dar nu le scade health bar si raman asa pana ii omor ,apoi cand dau in alti in momentul cand isi dau enrage in loc sa se puna pe ei se pune pe mine :) e normal?

aia cu mobi am mai intalnit-o si eu cu enrage nu cred sau nu am sesizat ce sa faci se mai intampla :)

Link to comment
Guest Fallenangell_BurningBlade

poti sa castigi 10 zile in plus. bagi mai intai un serial de trial si ai 10 zile moca si dupa bagi auth keyu care il ai pe manualul wow.

Baga prima data trialu, si apoi poti baga imediat si auth key'u, nu trebuie sa astepti alea 10 zile moca.

Cat ati facut din SwP Blacka? Noi am ramas blocati la Kalegos, macar e progress pentru server ca am reusit intr'un final sa facem macar BT'u.

Link to comment

e un bug viziual sau de la lag nu pot sa imi explic dar de cand am intrat in outland (pana in outland nu a aparut) si asta cu toate caracterele pe care leam crescut mi s-a intamplat ,mobi raman blocati si daca dau in ei imi arata ca primesc dmg dar nu le scade health bar si raman asa pana ii omor ,apoi cand dau in alti in momentul cand isi dau enrage in loc sa se puna pe ei se pune pe mine :) e normal?

asta si mie mi se intampla.dar ff. rar :).

macar e progress pentru server ca am reusit intr'un final sa facem macar BT'u.

:blink:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...