Jump to content
Hammerel

Mafia 19

Recommended Posts

eu nu mai zic nimic, am zis tot ce-am avut de spus. stiu rolurile fiecarei persoane de aici

2Reporteri - lastkiss si ursuletz si le-am zis de fiecare data ce sa faca

si 1 presedinte

1 bodyguard eu.

1 nas - tu.

stii ca daca ma scoti pe mine, ai castigat editia.

@blk, pe ce dovezi ma votezi tu ? n-ai nici una, nada..

dar eu, ti-am insirat acolo tot, planul tau malefic :\. E aiurea sa ma votezi dupa ce ti-am spus toate alea, nu crezi .. ?

arata-mi un lucru pentru care ma poti suspecta, invinovati :)

Link to comment
Share on other sites

Motive? Simplu prietene :)

1. Eu, lastkiss si hotncold am tot cautat si votat la mafioti tot jocul

2. Ursulet l-a gasit in a 2-a zi pe daddy mafiot (tu l-ai intrebat daca a descoperit ceva, el a zis ca l-a descoperit pe daddy mafiot dupa care n-ai mai zis nimic ca daddy era de-al tau)

3. Tu n-ai facut nimic tot jocul

4. Tu m-ai intrebat pe mine de ce nu mor si ti-am zis ca am pistol

5. Ti-ai dat seama ca nu poti sa ma omori in timpul noptii asa ca la 2 minute ai inceput sa ma acuzi ca sunt nas :)

7. Eu am investigat si gasit vreo 2 mafioti pe care vi i-am dat pe tava. Sunt politist competent + pistol (pentru a dovedi, i-am dat lui lastkiss pistolul meu azi-noapte)

E frumos cum incerci sa intorci jocul dar nu va merge din pacate :(

p.s. nu exista punctul 6

Link to comment
Share on other sites

Deci, 3 chestii:

1. Clar negru pe alb: de unde stiti voi ca hotncold e presedinte?

2. De unde stii tu lastkiss ca wanksta e bodyguard? Nu vad nimic ce ar putea sa faca un reporter sa afle asa ceva.

3. Vreau pistolul inapoi la noapte.

Eu le iau pe cat de mult a ajutat fiecare.

Ursulet l-a descoperit primul pe daddy.

Eu am descoperit 2 mafioti + m-a ajutat lastkiss & hotncold.

Wanksta - pauza.

Link to comment
Share on other sites

ps : au fost 2 tabere de mafioti

Dovezi?

Au fost 3 mafioti pana acum daca nu ma insel. Adica 3 mafioti si un nas.

Sau tu crezi ca au fost 2 tabere, una de 2 mafioti si una de un mafiot si un nas?

p.s. raspunde la intrebari wanksta ca si tu pari ca stii rolurile tuturor desi nu poti investiga noaptea. deodata stii tu ca sunt 2 reporteri si un presedinte. how come?

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

da man stiu sigur de fiecare ce am zis,pe ursuletz nu l-am investigat,apropo pistolul tau e la mine

ps:votam ceva sau ce?k eu in 2 minute ies

ps2:daca ursuletz e reporter de ce nu a precizat in fiecare zii investigatiile? eu unul votez ursuletz

Link to comment
Share on other sites

:) am zis mai sus ca despre ala nu pot stii sigur, nevermind, vedeti la sfarsit ce si cum, bafta :P

eu tot zic sa aveti grija la blk si poate ursuletz :)

@Lastkiss, daca esti asa sigur de blk, atunci doar ursuletz poate fii, succes maine, daca mai aveti sanse :P

Link to comment
Share on other sites

da man stiu sigur de fiecare ce am zis,pe ursuletz nu l-am investigat,apropo pistolul tau e la mine

Nu te-am intrebat daca esti sigur, te-am intrebat DE UNDE STII.

Din cate stiu hotncold nu a rostit niciodata cuvantul presedinte iar tu nu ai cum sa aflii ce meserie are cineva prin investigatiile tale. Deci?

Link to comment
Share on other sites

NU STIU NU STIU NU STIU ESTI ORB BA ? AI CITIT POSTURILE DIN JOCU ASTA? TE DAI AMRE SI TARE DA ESTI ABSENT TOTUSI

A ZIS LASTKISS cum ca ar fii. bine, sa zicem ca m-am inselat, atunci si lastkiss s-a inselat, cu ce e el mai bun ca mine ? Daca omul a zis ca sunt bdyguard, il cred si cu hotncold, si sa zicem ca-l cred si in leg cu tine, dar ursuletz nu a fost eliminat de inactivitate, si totusi nu vorbeste, tot eu is suspectul principal ?

faceti ce vreti :) hai cu noaptea.

Link to comment
Share on other sites

de razgandit nu ma razgandesc ca tu esti cel mai dubios la cum m-ai atacat fara motiv imediat dupa ce ti-am zis ca am pistol si ca trag nasul dupa mine daca ma ataca. atunci m-am prins ca esti nas si ca vrei sa ma elimini ziua.

de pierdut nu pierdem. ramanem 4 daca e.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...