Jump to content
Hammerel

Mafia 19

Recommended Posts

Guest LastKiss

nu cred ca este cazul sa ajungem la jigniri,pur si simplu te-am investigat,esti murdar si cu asta basta.Eu astept in continuare si parerea celorlalti colegi de joc ;) . Daca ai fii curat de ce nu incerci sa iti iei apararea,sa ne spui si noua activitatea ta de noapte,ai investigat nu ai investigat,banuieli..

Link to comment
Share on other sites

si uite asa se duce o zii care nu reusim nimic,

BA ! omu vine zice ca e politist, iti zice ca ala e MAFIOT

nu e mafiot ala > clar e el inapt sau evil, ce pana mea e asa greu ? mai bine stati si frecati menta... doh

Link to comment
Share on other sites

daca vrei sa votam, eu as vota daddy/hotncold

Ai vreo dovada sau votezi de dragul de a distrage atentia de asupra ta?

nu am dovezi, dar cel mai bine se voteaza dupa comportament, decat dupa politisti wannabe.

ps; n-am votat

Bai tu ai pitici pe creier? Dupa ce comportament ai dedus tu ca'i ceva ciudat cu mine? Am avut un singur post omule ... iar in al doilea ti-am explicat de ce gandesti cu curu. L-ai citit macar? Nu te-a luminat cu nimic?

Daca nu aduci o dovada, vreun argument cu o tenta logica, ceva, orice pentru a demonstra cele spuse de tine, eu te-am votat. Si daca esti curat, sa-tie fie clar ca ti-ai facut-o cu mana ta.

Link to comment
Share on other sites

nu cred ca este cazul sa ajungem la jigniri,pur si simplu te-am investigat,esti murdar si cu asta basta.Eu astept in continuare si parerea celorlalti colegi de joc ;) . Daca ai fii curat de ce nu incerci sa iti iei apararea,sa ne spui si noua activitatea ta de noapte,ai investigat nu ai investigat,banuieli..

pentru ca nu asa se joaca mai sprancene impreunate, nu se zice : " eu sunt asa, am investigat nu stiu ce "

si daca tie ti se pare ca eu nu mi-am luat apararea, ti-am mai zis, ai probleme de intelegere

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

nu frate,o sa stau sa vad cum mafiotii o sa omoare in fiecare noapte cate o persoana,pana vor castiga,daca nu te gaseam murdar fii sigur ca nu ma aruncam chiar asa.

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

si ce vrei frate sa fac,sa stau intr-un colt si sa ma uit cum moare cate unu in fiecare seara,pana va fii prea tarziu ca sa intoarcem jocul?si da stiu 100% ca edy este murdar,ve-ti vedea pana la urma cine va avea dreptate,incercati sa ganditi cu creierul,ca daia il aveti.

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

ba lastkiss , tu de ce iti dezvalui rolu aiurea ? si de unde sti tu 100 % ca e edy murdar ?

sti precis ca esti politist competent ?

m-am saturat de politisti wannabe

votez lastkiss

e clar,nici numai spun ca se intelege de la sine,cand toti il votam pe edy,numai tu te gasesti nod in papura sa ma votezi pe mine

ps:da stiu foarte bine regulile,mai uitate odata pe la roluri si vezi fiecare ce face :)

momentan sunt 3 voturi pentru edy :) slaba,foarte slaba activitatea playerilor

Link to comment
Share on other sites

@showtek - tu ori esti mafiot ori mafiot. sau ai tras ceva pe nas ?

sunt mafiot votati-ma pax

bah, voi astia figuranti asa, care va bagati cracii in jocul asta, meritati un suspend de vreo 20k zile, sa va mai iasa impresiile astea din cap. De ce kkt te-ai mai inscris?

ed: votez EDY, s-a aruncat aiurea cu pareri foarte, dar foarte logice despre vreo juma de playeri, si pur si simplu nu se apara cum trebuie.

Link to comment
Share on other sites

e clar,nici numai spun ca se intelege de la sine,cand toti il votam pe edy,numai tu te gasesti nod in papura sa ma votezi pe mine

ps:da stiu foarte bine regulile,mai uitate odata pe la roluri si vezi fiecare ce face :)

momentan sunt 3 voturi pentru edy :)slab,foarte slaba activitatea playerilor

tu nu intelegi ce e in jurul tau, ti-am zis sa citesti regulile ca sa vezi ca poti avea si rezultate gresite, sa fii politist incompetent

nu e slaba activitatea, mafiotilor le convine sa linsati om curat

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL VASLUI

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

e clar,nici numai spun ca se intelege de la sine,cand toti il votam pe edy,numai tu te gasesti nod in papura sa ma votezi pe mine

ps:da stiu foarte bine regulile,mai uitate odata pe la roluri si vezi fiecare ce face :)

momentan sunt 3 voturi pentru edy :)slab,foarte slaba activitatea playerilor

tu nu intelegi ce e in jurul tau, ti-am zis sa citesti regulile ca sa vezi ca poti avea si rezultate gresite, sa fii politist incompetent

nu e slaba activitatea, mafiotilor le convine sa linsati om curat

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL VASLUI

tin sa iti reamintesc ca nu doar politistii pot avea activitate de noapte ( de a investiga ) mai pot fii comisarii ( afla investigatiile unui politist mort ) , reporterii s.a.m.d , sunt multe roluri care pot investiga noaptea.

Link to comment
Share on other sites

logic ca-mi bag piciorul daca ala cand incepe jocul zice : sunt politist

si unde vezi tu ca-mi dau cu parerea despre juma de oameni?

votez hotncold daca nu e mafiot, ma sinucid diseara automat

Promiti?

Serios acum, dar chestia dintre tine si lastkiss arata fix ca o lupta intre doua persoane curate. Daca era vreunu mafiot, ma gandesc ca va lua si voua cineva apararea asa, bine nu foarte pe fata, dar o mica incercare tot se facea. Ah stai, showtek ce face? Mdea, toti votam edy, el voteaza lastkiss. Scuze, dar si asta pica.

Doi la mana, daca ma iau dupa investigatiile, sau dupa ce ati citit voi in stele aseara ... merg tot pe mana lui lastkiss. De ce? Pai logic, el ma vede curat, tu ma vezi suspect .. eu stiu ce sunt => il votez pe ala care greseste.

Link to comment
Share on other sites

e clar,nici numai spun ca se intelege de la sine,cand toti il votam pe edy,numai tu te gasesti nod in papura sa ma votezi pe mine

ps:da stiu foarte bine regulile,mai uitate odata pe la roluri si vezi fiecare ce face :)

momentan sunt 3 voturi pentru edy :)slab,foarte slaba activitatea playerilor

tu nu intelegi ce e in jurul tau, ti-am zis sa citesti regulile ca sa vezi ca poti avea si rezultate gresite, sa fii politist incompetent

nu e slaba activitatea, mafiotilor le convine sa linsati om curat

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL VASLUI

tin sa iti reamintesc ca nu doar politistii pot avea activitate de noapte ( de a investiga ) mai pot fii comisarii ( afla investigatiile unui politist mort ) , reporterii s.a.m.d

stiu si eu ms ... hai ba las-o dreaq, si tu esti comisar nu? atunci la un politist mort in prima seara tu ai aflat 3 investigatii? si reporterii nu afla curat/murdar, mi-e tot mai clar de tine ( si vad ca te-ai uitat la regulament, bine ca ma asculti macar :))) )

gabi, te stiam persoana cu cap, tu nu vezi ce vorbeste asta mult si prost? chiar asa e de greu sa-ti dai seama ca minte?

ps; doar politistii investigheaza

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

nu-mi mai bat gura,se va vedea maine cine a avut dreptate sau cine nu,insa presimt ca eu voi fii cel care va avea dreptate.Poate din tot ce mi-am batut eu gura pe aici vor mai venii inca vreo 3 persoane care vor gandii logic si te vor vota,iar a doua zii se va vedea adevarul

Link to comment
Share on other sites

nu-mi mai bat gura,se va vedea maine cine a avut dreptate sau cine nu,insa presimt ca eu voi fii cel care va avea dreptate.Poate din tot ce mi-am batut eu gura pe aici vor mai venii inca vreo 3 persoane care vor gandii logic si te vor vota,iar a doua zii se va vedea adevarul

nu ma voteaza frate nimeni ca se vede ca nu stii de capul tau, zici investigatiile curat/murdar si apoi imi zici ca poti fi si comisar/reporter

ps: de ce te-ai uitat in regulament? sa stii ce sa minti? aha ..

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

sa te lamuresc,am vrut sa-ti dovedesc ca pot fii si altceva inafara de politist,care poate investiga si poate afla cine este murdar sau cine este curat.M-am uitat in regulament ca sa fiu sigur ce zic,dupaia sa nu incepi iar cum ai facut si mai sus sa zici ca ma contrazic sau mai stiu eu ce

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...