Jump to content
Hammerel

Mafia 19

Recommended Posts

Va treziti intr-o pestera a dezastrului, fum si praf oriunde te uiti.

Aerul este greu respirabil iar lumina difuza ce este oferita de cele cateva neoane comuniste nu va elucideaza misterul.....unde sunteti ?

Dupa cateva clipe de groaza va aduceti aminte ce s-a intamplat :

Anul este 2032 , iar voi sunteti primii calatori ce inaugureaza linia de metrou Eroilor - Drumul Taberei ( magistrala proaspat construita ) . Faceti parte din grupul select de oameni alesi pentru acest eveniment sau ati castigat biletele la OTV....cert este ca va aflati aici.

Va amintiti doar ca imediat cum ati ajuns la statia Favorit s-a auzit o bubuitura puternica......si apoi o liniste profunda.

Realitatea este urmatoarea :

Intre voi se afla infiltrati un grup de mafioti care vor sa-i submineze puterea proaspatului ales presedinte al tarii ( AndroBase V2.0) . Mafiotii au ca plan sa fuga prin tunelul care l-au proiectat insa nu pot face acest lucru lasand in urma martori, de aceea vor incerca sa va elimine.

AndroBase va reusi cu greu sa-si foloseasca chelia bionica si sa va salveze de sub ruine ...nu este suficient timp ! Trebuie sa descoperiti mafiotii !

Uite asa incepe Mafia 19.

1'st day :

Ziua tine pana la ora 0.00

Linsare instanta la 11

Linsare la comanda la 17

Lista jucatorilor :

HotnCold

keNNyyy

_alexa_

SilenR

Dark_

blk

Wanksta

LastKiss

SidoX

Ursuletz ;x

Juliano17

lukl

SWAt2000

DaddyYankee

UltimulDac

Edy

-smiley-

komisaru

ShowTek

Link to comment
Share on other sites

HotnCold

keNNyyy

_alexa_

SilenR

Dark_

blk

Wanksta

LastKiss

SidoX

Ursuletz ;x

Juliano17

lukl

SWAt2000

DaddyYankee

UltimulDac

Edy

-smiley-

komisaru

ShowTek

Hmm.. cred ca ai numarat gresit ca pe mine m-ai pus de 2 ori pe lista... Sau daca sunt de 2 ori pus in joc, atunci scoate-ma pe UltimulDac. Eu nu am sa intru pe contul ala pana se termina jocul ca sa nu influentez (in caz ca ar fi mafiot, as sti ceilalti mafioti). Tu poti verifica asta prin faptul ca atunci cand accesezi pm-ul arata la fiecare user data si ora cand a fost citit ultima oara mesajul. Apoi na, daca e vorba ca s-a stricat balansul.. mai pui si tu un item la factiunea in dezavantaj.

ps: cand intru pe linkmania, fiecare user e salvat pe un browser: SilenR pe opera, Dievdash pe firefox si UltimulDac pe chrome - si de multe ori nu realizez ca nu am postat de pe userul "corect".

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Anul este 2032 , iar voi sunteti primii calatori ce inaugureaza linia de metrou Eroilor - Drumul Taberei ( magistrala proaspat

=)) =)) =))

esti optimist sa stii, nu cred ca se va petrece in timpul vietii noastre

ps: eu n-o sa pot posta foarte mult .. sau cateodata chiar deloc :(. Sunt grounded pana pe la 40-50 de ani ... dar o sa incerc :-s

Link to comment
Share on other sites

Incepe ziua ,

La reunirea de dimineata lipsesc cativa.....va decideti sa-i cautati si ramaneti socati de o scena macabra....

In vagonul in care dormea lukl este mult sange.....lukl a murit.....si i-a luat cu el pe Dark_ si pe SWAt2000

Se pare ca lukl ( politist cu pistol ) a fost atacat de Dark_ ( psihopat ) . L-a ucis pe Dark_ iar cand a vrut sa iasa din vagon a dat nas in nas cu SWAt2000 (mafiot) . S-au impuscat reciproc....

Raman in viata :

HotnCold

keNNyyy

_alexa_

SilenR

blk

Wanksta

LastKiss

SidoX

Ursuletz ;x

Juliano17

DaddyYankee

Edy

-smiley-

komisaru

ShowTek

Linsare instanta 9.

La comanda 13

Ziua se inchide la 0.00

Si hai mai activi !

Link to comment
Share on other sites

ce bine ca am scapat de-o grija, psihopatul si un mafiot, good day :bananadance2:

ps: pentru instanta nu trebuie sa fie 13 voturi si la termen 9 ? tu ai pus invers

Da, ai dreptate scuze :D

La comanda 9 voturi , instanta 13 :D

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca lukl ( politist cu pistol ) a fost atacat de Dark_ ( psihopat ) . L-a ucis pe Dark_ iar cand a vrut sa iasa din vagon a dat nas in nas cu SWAt2000 (mafiot) . S-au impuscat reciproc....

huh? Bruzli, tu esti mama? :|

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...