Jump to content
Hammerel

Mafia 19

Recommended Posts

Daca eram eu mafiotul poate mureau alte persoane in timp, persoane care m-au acuzat (gen Ursuletz). Cand am postat chestia aia, nu avea nicio legatura cu jocul, i-am zis doar organizatorului ca gresise lista. komisaru era mort oricum, dar lista era gresita. Va luati dupa motive total aiurea doar sa votati, e bine. Ignorati mafiotii si luati-va dupa motive banale cum e asta. Ultimul meu post aici, have fun.

LE: Nu stiu daca regulamentul imi permite sau nu, dar votez DaddyYankee.

Edited by DaddyYankee
Link to comment
Share on other sites

Daca eram eu mafiotul poate mureau alte persoane in timp, persoane care m-au acuzat (gen Ursuletz). Cand am postat chestia aia, nu avea nicio legatura cu jocul, i-am zis doar organizatorului ca gresise lista. komisaru era mort oricum, dar lista era gresita. Va luati dupa motive total aiurea doar sa votati, e bine. Ignorati mafiotii si luati-va dupa motive banale cum e asta. Ultimul meu post aici, have fun.

LE: Nu stiu daca regulamentul imi permite sau nu, dar votez DaddyYankee.

daca il omorai pe ursuletz si murea, vedeau baietii ca e politist si tot te ingropai ...

chiar sunt curios ce rol ai de te votezi

Link to comment
Share on other sites

neatza? ursuletzule, hai ca cica l-ai intuit pe daddy, altceva ? cine esti tu defapt ?:)

btw, Sidox, prezent in umbra, inactiv, si totusi nu a fost scos din joc => activitate noaptea

showtek - a luat apararea lui daddy

next step ?:)

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

neatza si voua,am venit cu lucruri noi :)

hotncold-curat

edy-murdar

blk-curat

ps: v-am zis ca,komisaru era curat , mai trebuie sa spun ceva in legatura cu edy?trebuie omorat pana nu e prea tarziu,

votez edy

Link to comment
Share on other sites

showtek - a luat apararea lui daddy

next step ?:)

Mi-a iesit curat showtek. Nu exclud posibilitatea de a fi nas, mi se pare foarte dubios cum a sarit sa-l apere pe daddy (care era medicul mafiotilor).

Votez edy, nu am dovezi, merg pe mana voastra azi.

p.s. pe sidox chiar nu l-a investigat nimeni?

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

momentan nu,iti voi spune maine,sau chiar azi depinde ce va zice hammerel cu orarul zii-noapte , ce este cu sidox :) , momentan edy este linsat

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...