Jump to content
Hammerel

Mafia 19

Recommended Posts

Guest LastKiss

sincer nu stiu,m-am gandit ca s-ar putea sa ma atace in "seara" asta mafiotii asa ca m-am ascuns in casa presei si nu am putut sa investighez ( sunt reporter ) , dar banuiesc ca sidox ar putea fii mafiot , nici-o activitate ziua=activitate noaptea. votez sidox

Link to comment
Share on other sites

HotnCold - nu am investigat, a zis lastkiss ca e curat (si daca e nas investighez degeaba)

blk - curat

Wanksta - curat

LastKiss - nu am investigat dar pare curat la cat de mult a ajutat

SidoX - nu am investigat

Ursuletz ;x - curat

ShowTek - curat

Deci dintre toti cei care nu i-am investigat, sidox e singurul dubios. Eu imi mentin votul.

Daca nu e mafiot, trebuie sa vedem cum descoperim nasul (daca este vreunul).

Daca nu moare il investighez in seara asta.

Link to comment
Share on other sites

HotnCold - nu am investigat, a zis lastkiss ca e curat (si daca e nas investighez degeaba)

blk - curat

Wanksta - curat

LastKiss - nu am investigat dar pare curat la cat de mult a ajutat

SidoX - nu am investigat

Ursuletz ;x - curat

ShowTek - curat

Deci dintre toti cei care nu i-am investigat, sidox e singurul dubios. Eu imi mentin votul.

Daca nu e mafiot, trebuie sa vedem cum descoperim nasul (daca este vreunul).

Daca nu moare il investighez in seara asta.

Cineva aseara a atacat wanksta /blk si nu , nu am fost eu acela :P

In schimb ma bucur ca esti asa de sigur pe HotnCold care in ultima perioada nu a facut sa arate cu degetul in stanga si in dreapta .

Sau pe Lastkiss , un asa zis reporter de care HotnCold sa indoit acum vreo doua nopti

Dar eu votez Showtek .Simplu , nu a mai votat de la daddyankee si are un comportament prea suspect ...eu am stat in umbra pentru a evita sa fiu linsat ziua si sa pot ajuta la final daca imi dau seama de ceva ...dar cersetorii sunt cam degeaba :(

Link to comment
Share on other sites

HotnCold - nu am investigat, a zis lastkiss ca e curat (si daca e nas investighez degeaba)

blk - curat

Wanksta - curat

LastKiss - nu am investigat dar pare curat la cat de mult a ajutat

SidoX - nu am investigat

Ursuletz ;x - curat

ShowTek - curat

Deci dintre toti cei care nu i-am investigat, sidox e singurul dubios. Eu imi mentin votul.

Daca nu e mafiot, trebuie sa vedem cum descoperim nasul (daca este vreunul).

Daca nu moare il investighez in seara asta.

Cineva aseara a atacat wanksta /blk si nu , nu am fost eu acela :P

In schimb ma bucur ca esti asa de sigur pe HotnCold care in ultima perioada nu a facut sa arate cu degetul in stanga si in dreapta .

Sau pe Lastkiss , un asa zis reporter de care HotnCold sa indoit acum vreo doua nopti

Dar eu votez Showtek .Simplu , nu a mai votat de la daddyankee si are un comportament prea suspect ...eu am stat in umbra pentru a evita sa fiu linsat ziua si sa pot ajuta la final daca imi dau seama de ceva ...dar cersetorii sunt cam degeaba :(

:( nu pls

Link to comment
Share on other sites

sa inteleg ca am fost atacat?

nu prea inteleg ce ai zis tu, ori si-a facut fiecare meseria, ori mafiotii au dat-o-n bara :P

daca zici ca esti cersetor, ce faci mai exact?

ps: e clar ca un nas e printre noi .. Ursuletz,showtek,hotncold sau sidox, sa zicem ca-l credem pe sidox .. raman ce-i trei, nu stiu unde am citit de ursuletz ceva de bine, il iertam si pe el

raman showtek si hotncold, iar eu presimt ca showtek e Godfatheru, insa nu vreau sa ma pripesc :).

SIDOX : te rog lamureste Cineva aseara a atacat wanksta /blk si nu , nu am fost eu acela. cat de repede poti :D, am o idee

Link to comment
Share on other sites

sa inteleg ca am fost atacat?

nu prea inteleg ce ai zis tu, ori si-a facut fiecare meseria, ori mafiotii au dat-o-n bara :P

daca zici ca esti cersetor, ce faci mai exact?

ps: e clar ca un nas e printre noi .. Ursuletz,showtek,hotncold sau sidox, sa zicem ca-l credem pe sidox .. raman ce-i trei, nu stiu unde am citit de ursuletz ceva de bine, il iertam si pe el

raman showtek si hotncold, iar eu presimt ca showtek e Godfatheru, insa nu vreau sa ma pripesc :).

SIDOX : te rog lamureste Cineva aseara a atacat wanksta /blk si nu , nu am fost eu acela. cat de repede poti :D, am o idee

Tu sau blk ati fost atacati . Se pare ca atacatorul nu a tinut cont de ' lasama pe mine ca nu pot muri ' nici ca tu esti doctor .

Zic ca mafiotii au cam dat-o in bara atacand tipul gresit ... tu , doctor , blk - nu stiu ce meserie are dar nu poate muri :P ...sau eu - cersetor .

Eu nu fac nimic , in schimb daca sunt atacat noaptea atacatorului i se face mila de mine - nu stiu ce a ales lucyo sa patesc daca atacatorul ma ataca in mod repetat , poate voi afla :P .

Si eu sunt la aceiasi idee , ca nasul e unul din ei ...stim ca showtek a iesit curat la investigatii si ca in ultima perioada a fost cam inactiv ...iar hotncold a aruncat cu acuzatii in stanga si in dreapta .

Pe scurt , activitatea mea de noaptea e aceia ca stau si nu mor deoarece sunt un cersetor .

Singurul avantaj care il am fata de un cetatean normal e ca nu pot muri la atacuri nocturne , de asta am stat ascuns ziua .

Si dupa ce mor , verificati unul din cei 2 , danke :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

dar de unde stii ca si blk a fost atacat.. sau eu ? nu inteleg..

doar nasul mai e in joc oare ?

Pai , tu esti doctor , nu poti muri noaptea -> ca se poate sa te fi atacat pe tine

blk a zis ca poate avea grija de el - > probabil mafia nu a crezut si la atacat

sau mafia a zis ca-s inactiv si poate scapa de mine si a incercat sa ma omoare aseara si nu a reusit -> ma voteaza ziua .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...