Jump to content
Hammerel

Mafia 19

Recommended Posts

sa te lamuresc,am vrut sa-ti dovedesc ca pot fii si altceva inafara de politist,care poate investiga si poate afla cine este murdar sau cine este curat.M-am uitat in regulament ca sa fiu sigur ce zic,dupaia sa nu incepi iar cum ai facut si mai sus sa zici ca ma contrazic sau mai stiu eu ce

hahahahahahhaha, bai prostule, doar politistii pot afla curat/murdar si comisarii dar nu in cazul asta, ca e politist mort de prima seara deci are o singura investigatie si tu ai zis 3 ( hotncold, komisaru - curat, eu - murdar )

ce sa ma joc ba cu lastkiss ...

ps;

politistii pot si gresi

edit: acum am vazut, unde am zis eu ca te contrazici ? =))) nu mai postez nimic, prostia ta ma irita si incep sa jignesc, mai si inventezi

Link to comment
Share on other sites

sa te lamuresc,am vrut sa-ti dovedesc ca pot fii si altceva inafara de politist,care poate investiga si poate afla cine este murdar sau cine este curat.M-am uitat in regulament ca sa fiu sigur ce zic,dupaia sa nu incepi iar cum ai facut si mai sus sa zici ca ma contrazic sau mai stiu eu ce

Bai, voi va puneti paie singuri in cap. Daca ai zis ca esti politist (si cu 3 investigatii nu prea ai ce altceva sa fi), de ce o sucesti acum?

Link to comment
Share on other sites

sa te lamuresc,am vrut sa-ti dovedesc ca pot fii si altceva inafara de politist,care poate investiga si poate afla cine este murdar sau cine este curat.M-am uitat in regulament ca sa fiu sigur ce zic,dupaia sa nu incepi iar cum ai facut si mai sus sa zici ca ma contrazic sau mai stiu eu ce

Bai, voi va puneti paie singuri in cap. Daca ai zis ca esti politist (si cu 3 investigatii nu prea ai ce altceva sa fi), de ce o sucesti acum?

na poftim, raza de lumina

hai ca ma uit la film, apropo devotez hotncold

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

dar am zis eu ca nu sunt politist? Era si logic ca , comisar nu aveam cum sa fiu,dar se pare ca e prea greu pentru tine

Link to comment
Share on other sites

dar am zis eu ca nu sunt politist? Era si logic ca , comisar nu aveam cum sa fiu,dar se pare ca e prea greu pentru tine

pai da nu-si avea rostul, serios acum.

"Sunt politist, dar sa fie clar ca as putea fi si comisar si reporter, DA? Sa va intre bine-n cap!!!!"

Vezi cum a sunat? Useless si te-ai cam ingropat -_-

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

n-am spus asta,eu m-am referit ca pot fii si comisari / reporteri care pot investiga in joc,nu doar politisti,adica sa nu se bazeze doar pe faptul ca sunt doar politisti / mafioti in joc.Acum fiecare crede ce vrea,unul din noi tot va avea dreptate,odata si odata se va afla adevarul nu?

Link to comment
Share on other sites

Incepe ziua :

Sunt gasiti morti :

komisaru - politist incepator

SilenR - doctor

Juliano ( abia acum mi-a dat pm ca nu poate juca, dezvalui rolul abia la sfarsit )

Raman in viata :

HotnCold

_alexa_

blk

Wanksta

LastKiss

Ursuletz ;x

DaddyYankee

Edy

komisaru

ShowTek

La comanda 5.

Instanta 8

Link to comment
Share on other sites

Incepe ziua :

Sunt gasiti morti :

komisaru - politist incepator

SilenR - doctor

Juliano ( abia acum mi-a dat pm ca nu poate juca, dezvalui rolul abia la sfarsit )

Raman in viata :

HotnCold

_alexa_

blk

Wanksta

LastKiss

Ursuletz ;x

DaddyYankee

Edy

komisaru

ShowTek

La comanda 5.

Instanta 8

Pe komisaru l-ai trecut pe lista desi ai zis ca a murit :D

Link to comment
Share on other sites

Also, mai suntem 10 oameni. Eu din cate stiu voturile ar trebui sa fie:

- la termen 33% + 1

- instant 50% +1

Asta ar insemna 4 / 6 in loc de 5 / 8 azi. Din cate imi imaginez, mai avem cativa mafiotei (mai mult de 2) deci vot instant e imposibil daca e la 8.

Link to comment
Share on other sites

Also, mai suntem 10 oameni. Eu din cate stiu voturile ar trebui sa fie:

- la termen 33% + 1

- instant 50% +1

Asta ar insemna 4 / 6 in loc de 5 / 8 azi. Din cate imi imaginez, mai avem cativa mafiotei (mai mult de 2) deci vot instant e imposibil daca e la 8.

Da, sunt prea adormit.

5 linsare la termen

7 linsare instant :D

si mai cu viata :D

Link to comment
Share on other sites

Pe komisaru l-ai trecut pe lista desi ai zis ca a murit :D

Cam repede ai observat.. oare n-ai avut ceva de-a face cu moartea lui de te intereseaza asa mult sa dispara din peisaj?

Ba da, cum de ti-ai dat seama? Doamne, de ce chestii va legati si voi, era o greseala pe care am observat-o cand a postat si i-am atras atentia.

Auzi, tu nu cumva vanezi pe cineva si vrei sa fie linsat cu un vot mai putin de i-ai atras atentia ca la linsare instanta trebuie 7 voturi si nu 8? :o

PS: Nici macar nu ma interesa sa dispara din peisaj, era disparut deja, doar ca organizatorul a uitat sa il scoata de pe lista, dar na...

Link to comment
Share on other sites

Eu observ lucruri care ne impiedica sa votam mafioti (nu am linsat pe nimeni pana acum btw). Tu observi ca cineva care a murit nu a fost eliminat din lista.

Hai sa nu o lungim, esti mafiot. Urmeaza sa vedem de ce a sarit ShowTek sa te apere imediat ieri.

votez daddyyankee

Link to comment
Share on other sites

Eu observ lucruri care ne impiedica sa votam mafioti (nu am linsat pe nimeni pana acum btw). Tu observi ca cineva care a murit nu a fost eliminat din lista.

Hai sa nu o lungim, esti mafiot. Urmeaza sa vedem de ce a sarit ShowTek sa te apere imediat ieri.

votez daddyyankee

E clara treaba, imediat va luati si dupa posturile de la SA:MP (daca postez) si imi ziceti aici ca stiti ce sunt. Bafta cu votatul, dar o sa vezi ca nu e ceea ce crezi :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...