Jump to content
SidoX

Mafia 16 - Abandon all hope

Recommended Posts

trebuie sa votam si eventual sa scoatem un bad guy..

in prima zi am avut doua victime, a doua doar una, asta inseamana ca fie avem doua mafii mici, fie o mafie si un psihopat iar noaptea ce a trecut cineva a blocat o tinta sau un medic a salvat o viata, asa ca hai sa gandim chestia asta logic..

ps. forumul asta nu funtioneaza, fratilor. poate fi o problema de browser sau nu merge nici la voi?

Link to comment
Share on other sites

trebuie sa votam si eventual sa scoatem un bad guy..

in prima zi am avut doua victime, a doua doar una, asta inseamana ca fie avem doua mafii mici, fie o mafie si un psihopat iar noaptea ce a trecut cineva a blocat o tinta sau un medic a salvat o viata, asa ca hai sa gandim chestia asta logic..

ps. forumul asta nu funtioneaza, fratilor. poate fi o problema de browser sau nu merge nici la voi?

da , deci pe cine scoatem ?

nici mie nu imi merge decat foarte greu

Link to comment
Share on other sites

merge 1 ora pe zi. dureaza o gramada sa ma sign in, iar sa postez omfg am deja prea multe pretentii. nu mai suport deloc :banghead: ... si acum vine iar noaptea, lol.

si pe cine naiba sa scoatem? dam cu banul? :|

le: plm, votez ursulet ca data trecuta... whatever

Link to comment
Share on other sites

Incepe ziua :)

Sunt gasiti morti - Dark_ -Politist competent

Southboy_lucio - membru al gardei patriotice

Ramasi in viata:

Memmorex

Luci Paunescu

Crazy_kid

FaiL

ShowTek

_alexa_

Lukl

Komisaru

rapture-

Ursuletz

Mr.Fuzzy

KeNNy

Thor.( Gandalf)

mRzw0w

McLynn

Wanksta

(16)

Linsare la termen -9 voturi

Linsare instant -12 voturi

Ziua tine pana maine la 8 , incepeti :P

Link to comment
Share on other sites

serios vorbind, crazy kid cu ce se ocupa in timpul liber, doarme ziua ca e la lucru noaptea sau cum? si mr.fuzzy , mRzw0w?

Link to comment
Share on other sites

Eu votez Memmorex.

motive ?

Nah, am stat si m-am scremut mult sa ajung la aceasta teorie. Memmorex pur si simplu e nume de mafiot. A da, si mai e un motiv..toti care ati votat-o pe alexa_ se pare ca ati postat la un interval scurt de timp si se vede ca sunteti mafie si ca sunteti vorbiti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...