Jump to content
SidoX

Mafia 16 - Abandon all hope

Recommended Posts

Eu parca nu l-as vota pe ursulet fara dovezi. Merg totusi pe mana celor care l-au votat si l-au propus la vot ; cred eu ca stiu ceva despre el, daca au dreptate si ursuletz este bag guy, mergem mai departe pe mana lor, daca s-au inselat si ne-au dus in eroare, ii vom trage la raspundere. JUSTICE FOR LUCIAN

votez ursuletz

Link to comment
Share on other sites

Eu parca nu l-as vota pe ursulet fara dovezi. Merg totusi pe mana celor care l-au votat si l-au propus la vot ; cred eu ca stiu ceva despre el, daca au dreptate si ursuletz este bag guy, mergem mai departe pe mana lor, daca s-au inselat si ne-au dus in eroare, ii vom trage la raspundere.

votez ursuletz

Cum po?i s? aduci dovezi ? Ce reprezint? "dovezile" în jocul curent ? Abia a început. Chiar dac? cel care propune pe cineva este poli?ist nu poate s? demonstreze acest lucru ?i nu este nici indicat s? spun? c? este poli?ist. Deasemenea, el nu ?tie ce tip de poli?ist este. (încep?tor/naiv/etc.)

Link to comment
Share on other sites

cum politistul naiv a fost ucis in prima noapte e posibil ca restul politistilor sa le iasa investigatiile corecte desi nu bag mana in foc

Link to comment
Share on other sites

Da' mi se pare mie sau se joaca mai mult in 4 ? Majoritatea sunt inactivi.

Pt ca ziua e prea scurta ...

Nu stiu daca e momentul potrivit dar as propune sa fie:

-noapte: 22- 14

-zi: 14-22

Votez ursuletz doar de dragul de a vota si nu pt ca m-ar fi ipresionat cineva cu o investigatie cat de cat acolo ...

Link to comment
Share on other sites

Da' mi se pare mie sau se joaca mai mult in 4 ? Majoritatea sunt inactivi.

Pt ca ziua e prea scurta ...

Nu stiu daca e momentul potrivit dar as propune sa fie:

-noapte: 22- 14

-zi: 14-22

Votez ursuletz doar de dragul de a vota si nu pt ca m-ar fi ipresionat cineva cu o investigatie cat de cat acolo ...

Eu unul sunt de acord cu orele alea.

Link to comment
Share on other sites

Da' mi se pare mie sau se joaca mai mult in 4 ? Majoritatea sunt inactivi.

Pt ca ziua e prea scurta ...

Nu stiu daca e momentul potrivit dar as propune sa fie:

-noapte: 22- 14

-zi: 14-22

Votez ursuletz doar de dragul de a vota si nu pt ca m-ar fi ipresionat cineva cu o investigatie cat de cat acolo ...

Nu pot .Atunci scap eu de la scoala . Fac naveta deci nu pot ajunge prea repede .

Las ziua sa decurga pana astazi la ora 12 astazi ( 00) .De atunci nu mai posteaza nimeni .

Chiar daca o veti face , nu o voi lua in seama .

noaptea 00 - 17-18 . Tintele pe mess sau pe PM.

Daca nu o sa fie ok asa , o sa fac maine ziua / noaptea mai lunga astfel incat sa fie cat mai multi .

Pentru propuneri , topicul de inscrieri:P

have fun :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

sorry andy, ziua trebuie sa fie cu mult mai lunga, cateva ore nu-s de ajuns, crede-ma. eu as lasa-o pana maine dupa amiaza.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...