Jump to content
SidoX

Mafia 16 - Abandon all hope

Recommended Posts

Rapture,nu esti implicat in treaba asta?

Sub nici o forma!

Da, teoretic nu am nici o scapare pt ca memo era polistist competent si m-a votat; dar eu va spun ca votul lui a fost absurd si ca undeva, ceva, nu se potriveste.

Daca eram mafiot, nu-l omoram pe memo dupa ce ma votase de 2 ori. Era clar ca eu eram urmatorul pe lista daca avea sa fie politist.

Acum nu stiu ce sa va spun, pt ca am fost destul de ametit zilele astea si nu prea stiu cum a decurs actiunea ...

Daca imi dati cateva momente sa refac firul povestii poate va ajut sa descoperim mafia ...

Stiu ca va e greu sa ma credeti in conditiile astea, dar va garantez ca e mai benefic sa aveti putina rabdare si sa lom o decizie buna.

As avea deasemenea rugamintea ca, daca mai este vre-o persoana care m-a anchetat sau a stat prin preajma mea, sa confirme faptul ca sunt curat / sau nu.

ce motiv ar fi avut memmorex sa zica aiurea ca tu esti mafiot ? esti murdarrrr

Link to comment
Share on other sites

ce motiv ar fi avut memmorex sa zica aiurea ca tu esti mafiot ? esti murdarrrr

Asta am spus si eu mai sus ...

Teoretic nu am nici o scapare ... doar daca vreti sa admiteti ca undeva s-a produs o eroare.

Daca m-as fi simtit atacat reactionam de la primul lui vot ...

Acum reactionez pt ca stiu ca sunt curat, pt ca mai suntem prea putini ramasi in joc si pt ca poate mai avem vre-o sansa sa castigam.

Daca vreti sa ma luati in seama bine, daca nu votati aiurea ...

Link to comment
Share on other sites

ce motiv ar fi avut memmorex sa zica aiurea ca tu esti mafiot ? esti murdarrrr

Asta am spus si eu mai sus ...

Teoretic nu am nici o scapare ... doar daca vreti sa admiteti ca undeva s-a produs o eroare.

Daca m-as fi simtit atacat reactionam de la primul lui vot ...

Acum reactionez pt ca stiu ca sunt curat, pt ca mai suntem prea putini ramasi in joc si pt ca poate mai avem vre-o sansa sa castigam.

Daca vreti sa ma luati in seama bine, daca nu votati aiurea ...

sa presupunem ca esti curat , tu pe cine suspectezi ca fiind mafiot ?

Link to comment
Share on other sites

Oke ...

ShowTek esti sungurul de care sunt 100% sigur ca esti curat (daca ma insel, e pierdut clar) ... Ma bazez pe tine ca sa intorc jocul, desi este destul de tarziu.

Daca faci o retrospectiva, o sa observi ca Dark__ (politist competent) voteaza Komisarul; daca il urmaresti pe komisar o sa observi ca voteaza destul de bine din postura de mafiot - cand eram eu si alexa la vot, m-a votat pe mine; acum, din nou, m-a votat fara sa ezite pt ca stie ca toate dovezile sunt impotriva mea si nu are nici un motiv sa se ingrijoreze.

Deasemenea McLynn mi se pare ca ne invarte destul de bine pe degete ... cred ca-i mafiot desi nu s-a dat mai deloc de gol.

Luci Paunescu la fel e dubios ... pt ca l-a votat pe memo care e politist.

Chiar nu stiu daca mai e vre-o speranta de la jocul asta. In cel mai bun caz, dupa calculele mele suntem 5vs3 / 4v4. Noaptea asta o sa fie decisiva.

Cred ca wanksta este curat. Fail, desi a votat o data aiurea, mi se pare curat ...

Cam asa vad eu situatia in mare ...

le; acum, dupa ce citesc postul lui kenny, pot zice ca si el e curat ...

Link to comment
Share on other sites

Scuze bai dar in weekend nu's acasa si n-o sa am internet. .. asa ca poate va ajuta asta:

1. lukl-curat

2. memorex- curat

3. komisaru- curat

4. rapture-curat

5. wanksta- murdar

eu as merge pe mafiotii astia: luci, wanksta si mclynn ..now its up 2 you, ca deja au murit 2 competenti asa ca nu stiu sigur :(

Link to comment
Share on other sites

Scuze bai dar in weekend nu's acasa si n-o sa am internet. .. asa ca poate va ajuta asta:

1. lukl-curat

2. memorex- curat

3. komisaru- curat

4. rapture-curat

5. wanksta- murdar

eu as merge pe mafiotii astia: luci, wanksta si mclynn ..now its up 2 you, ca deja au murit 2 competenti asa ca nu stiu sigur :(

Data viitoare , poate ... acum daca am inceput ceva nu mai are rost sa dam inapoi , nu vad ce putem avea de pierdut , oricum jocul e ca si terminat .

Link to comment
Share on other sites

Scuze bai dar in weekend nu's acasa si n-o sa am internet. .. asa ca poate va ajuta asta:

1. lukl-curat

2. memorex- curat

3. komisaru- curat

4. rapture-curat

5. wanksta- murdar

eu as merge pe mafiotii astia: luci, wanksta si mclynn ..now its up 2 you, ca deja au murit 2 competenti asa ca nu stiu sigur :(

:) Nasu si alte roluri ies "Curat" la investigatii

Link to comment
Share on other sites

:) Nasu si alte roluri ies "Curat" la investigatii

asa e, ai dreptate

votez komisaru

ps: mie in primele zile mi-au iesit toti cei investigati curati... m-am gandit ca's naiv or something asa ca n-am zis nimic :-?

calm down kenny, uitasem ca nashul iese curat -_-

Link to comment
Share on other sites

o sa treceti peste faptul ca rapture a fost gasit murdar de un politist competent? ce alta explicatie inafara de faptul ca e mafiot mai este?

Link to comment
Share on other sites

bai.. rapture a adus ca argument ca dark l-a votat pe komisar desi el era curat. Pai a facut asta pentru ca Edy a intrebat "ce ai facut aseara komisare?" ... iar dark doar a urmat pista lui edy.

Votez Rapture.Have faith.

Link to comment
Share on other sites

pai are rost ... votati rapture (ca a fost investigat de memorex), wanksta (ca a votat si el alexa dupa ce s-au strans toate voturi, ca a facut figuri ca unde sunt investigatiile, dar cand cineva venea cu vreo pista el nu vota niciodata) si Luci Paunescu (el vota memorex cand toata lumea vota ori rapture ori alexa)

Votez Rapture.Have faith.

Am facut eu o jmenoreala ceva , o ghidusala si am aflat cum ca _alexa_ l-ar fi vazut in viata pe Edy ultima , deci

votez _alexa_

Eu votez Memmorex.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...