Jump to content
SidoX

Mafia 16 - Abandon all hope

Recommended Posts

Incepe ziua :

Moare FaiL- politist competent

Later edit :)

Din cauza cuiva care nu intelege principiile unui joc in echipa - moare mafia :)

Moare Komisaru - Nas

Moare McLynn -Mafiot .

Traiesc :

Luci Paunescu

ShowTek

rapture-

KeNNy

Wanksta

(5)

Linsare la termen :2

Linsare instant :3

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt nasul.

Impreuna cu lexa i-am omorat pe lucian, edy,dark....., memeorex si ceilalti politisti . Jocul asta ar fi fost castigat de mafie, dar se pare ca a intervenit o problema asa ca am decis sa renunt. O vizita la biserica m-a facut sa-mi dau seama ca meseria de mafiot ma va trimite in fundul iadului!

Eu si cu mclyn suntem singurii mafioti ramasi in viata. Asa ca stiti ce aveti de facut.

Link to comment
Share on other sites

baaa, voi nu auziti ca eu sunt nasul? :lol:

te-a omorat andix3 ca ti-ai zis rolul, mai bine ca nu l-ati linsat pe komisaru, asa ati omorat 2 fara sa omorati pe nimeni :lol:

nu ma luati in seama, sunt zombie.

edit: lasa-ma sa ghicesc? a vrut mclyn sa te voteze si tu n-ai fost de acord, nu?

Link to comment
Share on other sites

Nu prietene, mclyn, adica celine, a inceput sa pise ochii pe la andix ca n-o bag in seama si nu-i cer parerea la vot.Si daca nu-i cer parerea la vot, ce? Stau dupa ea sa-mi raspunda dupa 7 ani la pm-uri?!De fapt fusese pedepsita pentru tradare, adica a votat tot un mafiot. Nu stiu cum se procedeaza prin alte mafii, dar in clanul meu nu exista tradare! Pai fratele meu, eu sunt nasul, am drept de veto, daca eu zic ca trebuie procedat intr-un fel, pai asa facem. Ei,dracia dracului!

Supararea mare a fost ca eu i-am spus lui andix ca-l omoram pe kenny, si asta n-a vrut sa ia in considerare si eu m-am enervat!

Link to comment
Share on other sites

Nu prietene, mclyn, adica celine, a inceput sa pise ochii pe la andix ca n-o bag in seama si nu-i cer parerea la vot.Si daca nu-i cer parerea la vot, ce? Stau dupa ea sa-mi raspunda dupa 7 ani la pm-uri?!De fapt fusese pedepsita pentru tradare, adica a votat tot un mafiot. Nu stiu cum se procedeaza prin alte mafii, dar in clanul meu nu exista tradare! Pai fratele meu, eu sunt nasul, am drept de veto, daca eu zic ca trebuie procedat intr-un fel, pai asa facem. Ei,dracia dracului!

Supararea mare a fost ca eu i-am spus lui andix ca-l omoram pe kenny, si asta n-a vrut sa ia in considerare si eu m-am enervat!

Deci sa-ti explic pe intelesul tau - Nasule .

Ai tu drept de veto cum am eu permis ( inca nu l-am luat ,mai dureaza un pic ) . Parerea celorlalti mafioti conteaza - nu-mi pasa ca a tradat sau a facut nu stiu ce .

Nu e clanul tau . Sunteti mafia - lucrari impreuna . Nu esti tu stapanul jocului

Rahatu` ala de rol al tau iti da imunitatea noaptea si iesirea curata la investigatii - mi se rupe mie ca tu te crezi Guta peste dobitoci .

Nu ti-am luat in considerare ca ai evtiat raspunsul in fata mea , ca nu ai respectat una din principalele reguli ale acestui joc si anume JOCUL IN ECHIPA.McLynn a facut ce era mai bine pentru mafie , teoretic , tu pe de alta parte - de la best bad player la the worst .Jocul a fost ' stricat ' din cauza ta .

Apoi dracie , mie numi convine sa se lase x de joc ca nu se poate intelege cu tine ca esti tu incapatanat . Prefer sa te dau pe tine afara decat pe ala care a incercat sa comunice cu tine si tu nu ai vrut si ai facut faze cu 'tradaareee , mori ' .

Astea fiind zise , ce ai de zis imi zici pe mess . ]urmatorul post in topicul asta pentru cei care nu joaca = warn up

Link to comment
Share on other sites

Guest Mclynn

mie mi-a placut jocul, felicitari baieti, nu prea va stiu pe nume. super placut impresionata de rapture, (well done mister) si de andi, of course!!!

cheers x

Link to comment
Share on other sites

Guest Mclynn

Nu prietene, mclyn, adica celine, a inceput sa pise ochii pe la andix ca n-o bag in seama si nu-i cer parerea la vot.Si daca nu-i cer parerea la vot, ce? Stau dupa ea sa-mi raspunda dupa 7 ani la pm-uri?!De fapt fusese pedepsita pentru tradare, adica a votat tot un mafiot. Nu stiu cum se procedeaza prin alte mafii, dar in clanul meu nu exista tradare! Pai fratele meu, eu sunt nasul, am drept de veto, daca eu zic ca trebuie procedat intr-un fel, pai asa facem. Ei,dracia dracului!

Supararea mare a fost ca eu i-am spus lui andix ca-l omoram pe kenny, si asta n-a vrut sa ia in considerare si eu m-am enervat!

get a life asshole

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...