Jump to content
SidoX

Mafia 16 - Abandon all hope

Recommended Posts

Nu prietene, mclyn, adica celine, a inceput sa pise ochii pe la andix ca n-o bag in seama si nu-i cer parerea la vot.Si daca nu-i cer parerea la vot, ce? Stau dupa ea sa-mi raspunda dupa 7 ani la pm-uri?!De fapt fusese pedepsita pentru tradare, adica a votat tot un mafiot. Nu stiu cum se procedeaza prin alte mafii, dar in clanul meu nu exista tradare! Pai fratele meu, eu sunt nasul, am drept de veto, daca eu zic ca trebuie procedat intr-un fel, pai asa facem. Ei,dracia dracului!

Supararea mare a fost ca eu i-am spus lui andix ca-l omoram pe kenny, si asta n-a vrut sa ia in considerare si eu m-am enervat!

get a life asshole

Hai nu-ti mai baga degetul in cur, si apoi in gura, ca sa ma impresionezi pe mine!

Link to comment
Share on other sites

Yea , game over :)

Moare Wanksta - Criminal in serie - ajutorul lui rapture :P

Good guys won this game,

Congratz Luci ,Showtek si Kenny .

Voi face pana vineri o ' compunere ' despre cei mai buni si cei mai rai jucatori din acest joc + tabelul cu tintele

Pana atunci , blk poti inchide

Link to comment
Share on other sites

Yea , game over :)

Moare Wanksta - Criminal in serie - ajutorul lui rapture :P

Good guys won this game,

Congratz Luci ,Showtek si Kenny .

Voi face pana vineri o ' compunere ' despre cei mai buni si cei mai rai jucatori din acest joc + tabelul cu tintele

Pana atunci , blk poti inchide

Sa pui accentul pe cum m-a omorat alexa miseleste pe mine si pe lukl, ordinarilor !

http://www.youtube.com/watch?v=1WalGhVa1oA&feature=related

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...