Jump to content
SidoX

Mafia 16 - Abandon all hope

Recommended Posts

ok, ce ar fi sa votam toti aceeasi persoana, daca ne impartim la doi nu ajungem nicaieri, din nou!! alexa sau rapture? lukl a spus ceva de alexa ieri, acum e mort, alexa poate fi mafie sau mafia a scapat de rapture pentru a arunca vina pe alexa. daca memorex stie ce spune, as merge pe mana lui si as vota rapture.

nu-mi vine sa cred ca ambii doctori au fost atat de neinteresati de jocul asta incat au fost eliminati, eu nu vad de ce va mai inscrieti. daca erau simplii sateni nu imi parea rau. it sucks.

Link to comment
Share on other sites

Presimt ca la noapte o sa moara Memmorex :despair:

ia nu-ti mai da tu cu presupusu', cu cat ramanem mai putin cu atat devenim mai suspecti. sa nu uitam ca nu a murit nici un mafiot, cel putin 4, poate chiar 5 sunt acolo undeva si zambesc satisfacuti. oh, sau stai, poate am gresit persoana, sa zic cumva 'si zambiti satisfacuti'?

Link to comment
Share on other sites

imi pare rau ca nu am putu vota mai rpd, dar forumul nu mergea si am fost plecat

dupa cum vedeti, exista 2 tabere, baietii cu capu pe umeri, si tabara lui komisaru si memmorex, care ori habar n-au ce se intampla.. ori asa e tactica lor

votez alexa, chiar daca nu mai e nevoie, asta e, asa s-a nimerit,

dar aveti grija la cei 2 enumerati mai sus, ori ascund ceva, ori nu au nici o treaba, si ma indoiesc de asta :P

Link to comment
Share on other sites

Incepe Ziua 5 :)

Moare Memmorex - Politist competent

Mai moare Mrw0w - Doctor mafiot pentru inactivitate

Ursuletz -membru al gardei patriotice

Traiesc: Ramasi in viata:

Luci Paunescu

FaiL

ShowTek

Komisaru

rapture-

KeNNy

McLynn

Wanksta

(8)

Linsare la termen :4

Linsare instant : 6

Link to comment
Share on other sites

Rapture,nu esti implicat in treaba asta?

Sub nici o forma!

Da, teoretic nu am nici o scapare pt ca memo era polistist competent si m-a votat; dar eu va spun ca votul lui a fost absurd si ca undeva, ceva, nu se potriveste.

Daca eram mafiot, nu-l omoram pe memo dupa ce ma votase de 2 ori. Era clar ca eu eram urmatorul pe lista daca avea sa fie politist.

Acum nu stiu ce sa va spun, pt ca am fost destul de ametit zilele astea si nu prea stiu cum a decurs actiunea ...

Daca imi dati cateva momente sa refac firul povestii poate va ajut sa descoperim mafia ...

Stiu ca va e greu sa ma credeti in conditiile astea, dar va garantez ca e mai benefic sa aveti putina rabdare si sa lom o decizie buna.

As avea deasemenea rugamintea ca, daca mai este vre-o persoana care m-a anchetat sau a stat prin preajma mea, sa confirme faptul ca sunt curat / sau nu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...