Jump to content
Guest Hammer

Ce facem noi pe tron?

Recommended Posts

Eu nu :)) In graba fac: Parfum :)) si ma screm sa fac mai repede :))

Cand am chef incet :)) dar nu fac parfum =)) Apropo,ati facut vreodata pisu si caca in acelasi timp ? :))

Link to comment
Share on other sites

In fata tronului se strange presa & am de citit nu gluma .

In legatura cu punctul doi este vb de obisnuinta , astia mai tinerei sunteti mai pudici insa cu timpu o sa va obisnuiti .

Link to comment
Share on other sites

Eu completez un rebus, sau mai iau telefonul, mai sterg din mesaje vechi, ca de obicei mi'e lene sau n'am timp sa sterg din ele. Iar atunci cand ma lupt cu demonii si incerc sa'i indepartez din mine, nu vreau sa'mi fie nimeni prin preajma, nici macar viitoarea sotie, cu care ma aflu momentan in concubinaj.

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Eu completez un rebus, sau mai iau telefonul, mai sterg din mesaje vechi, ca de obicei mi'e lene sau n'am timp sa sterg din ele. Iar atunci cand ma lupt cu demonii si incerc sa'i indepartez din mine, nu vreau sa'mi fie nimeni prin preajma, nici macar viitoarea sotie, cu care ma aflu momentan in concubinaj.

Si reusesti sa scapi de ea?

Daca da, cum?

Zi-mi si mie secretul :))

Link to comment
Share on other sites

Guest Anazayr

Cum sa spun eu, DIARIE :))

Ati stat vreodata asa de mult pe tron cnd ati avut "diarie" ?

Imi place ca postezi o tampenie in caractere de 42 ca sa vada toata tara cat de destepti sunt unii...

Link to comment
Share on other sites

ce-o fi asa greu? am si o poza cand fac asta!

p.s: eu unul ma joc pe psp. un gardian omorat la assasins creeds , o pluta lansata in larg.

ON: pai eu cand ma duc pe tron iau telefonu si incep sa sun de cele mai multe ori asta se intampla sau ascult muzica

OFF: mare , costinesti acum 2 ani , beat dimineata pe la 6 ajuns in camera dupa ce am savurat o shaorma :( am facut 3 lucruri in acelasi timp cacat+vomitat+dushu pe mine .

Link to comment
Share on other sites

CINCI MINUTE? ba oameni buni voi nu stiti care-s placerile vietii

mie doua feluri de barbati imi par dubiosi - aia care refuza sa bea si aia care nu stiu sa aprecieze timpul petrecut in cel mai sfant coltisor al sau (DUH lor), buda

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...