Jump to content
Guest Hammer

Ce facem noi pe tron?

Recommended Posts

Guest SouthBoy_Lucyo

La cererea publicului .... tanananannana, acum sa va vad !

Ce obiceiuri aveti voi in timp ce sunteti pe tron si va exorcizati ? :D

Eu unul ascult muzica....sau ma uit la tv . Usa la baie este pozitionata face to face cu usa de la camera mea...le las pe ambele deschise si....Discovery channel :))

Aaaa, and another thing, puteti face ceva daca este si partenera/partenerul langa voi in baie? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Hmmm .. studiez gresia, pentru ca este neagra si are un model abstract cu alb. Nush cum, dar mereu vad altceva in modelul ala. Cand citeam harry potter vedeam dementori ... si cand citeam eragon ... vedeam numai dragoni xD.

ps: e foarte bine pus la <dialog sentimental> :))

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Ascult muzica de obicei. Si n-am jena daca e si ea prin baie. :D

Aolo nush cum poti....adica....nu suport sa fie acolo cand crap portelanul sub mine asa fulgerator :))

Sau eu sa fiu si sa aud un suav partz blurp balabac de sub ea :mellow:

Hmmm .. studiez gresia, pentru ca este neagra si are un model abstract cu alb. Nush cum, dar mereu vad altceva in modelul ala. Cand citeam harry potter vedeam dementori ... si cand citeam eragon ... vedeam numai dragoni xD.

ps: e foarte bine pus la <dialog sentimental> :))

Daaaaa, asa aveam si eu la fostul apartament, si vedeam tot felul de chestii :D Cel mai mult il vedeam pe Freddy K. cand ma trecea noaptea....inspiratia :despair:

And btw, it's properly placed here .... sentimente aparte, king or queen of the world...almost ...actually...not :))

Link to comment
Share on other sites

inafara de pisu si caca? din cand in cand mai citesc cate o revista (veche de vreo 2-3 ani dar merge :D)

inainte mai bagam si o tigare, dar acum cum nu mai fumez...

Am si eu o curiozitate, ati reusit vreodata sa faceti treaba mare fara sa faceti pisu? Daca da, cum ati reusit performanta asta? :))

Edited by Cristian
Link to comment
Share on other sites

Aolo nush cum poti....adica....nu suport sa fie acolo cand crap portelanul sub mine asa fulgerator :))

Sau eu sa fiu si sa aud un suav partz blurp balabac de sub ea :mellow:

Eu nu am niciun fel de inhibitie cand sunt doar cu ea. :D Eu intai pregatesc portelanul, cercetez terenul, trimit sonde in recunoastere si apoi lansez atacul. :))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Am si eu o curiozitate, ati reusit vreodata sa faceti treaba mare fara sa faceti pisu? Daca da, cum ati reusit performanta asta? :))

Nu imi amintesc sigur dar cred ca am reusit: mai intai am facut treaba mica, am terminat treaba si apoi am simtit ca ar trebui sa fac si treaba mare si m-am asezat. :))

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Eu nu am niciun fel de inhibitie cand sunt doar cu ea. :D Eu intai pregatesc portelanul, cercetez terenul, trimit sonde in recunoastere si apoi lansez atacul. :))

Si ii zici "uite iubita, hai sa-l vezi, are ochii tai " =))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Dezinhibat sunt, dar nu nesimtit. :))

Sa ma sterg imi place totusi cand sunt singur. :ph34r:

Atunci ce zici de :

"vino repede se misca ceva acolo"

Sau :

"vino repede....ti se pare ok culoarea asta? sau ar trebui sa ma straduiesc mai mult?"

Link to comment
Share on other sites

Guest SherkaN

Eu ma transform, incep sa ma rosesc la fata, mi se umfla venele la cap, transpir , transpir iar si intr-un final al actului glorios (placut pt. mine, camera de gazare pt. ceilalti), izgonesc pe Satana din mine. De retinut ca tre` facute eforturi supraomenesti pt. aceasta mica/mare realizare (marimea depinde de gradul de repaos, timp in care de obicei ma joc pe tel. , trec nivelu` se mai aude un PLUTZ, nu trec...mai mare chin), oricum actiunea tind sa cred ca e una benefica.

Link to comment
Share on other sites

Guest SherkaN

Asa-i ca actul de eliberare finala e cel mai grozav lucru din lume? :))

nu inteleg de ce dar DA, este, simt o ciudata placere ce-mi incanta inima si trupu`.

Link to comment
Share on other sites

Guest Anazayr

Ce obiceiuri aveti voi in timp ce sunteti pe tron si va exorcizati ? :D

citesc acest topic de pe iPod.

Link to comment
Share on other sites

La cererea publicului .... tanananannana, acum sa va vad !

Ce obiceiuri aveti voi in timp ce sunteti pe tron si va exorcizati ? :D

Eu unul ascult muzica....sau ma uit la tv . Usa la baie este pozitionata face to face cu usa de la camera mea...le las pe ambele deschise si....Discovery channel :))

Aaaa, and another thing, puteti face ceva daca este si partenera/partenerul langa voi in baie? :huh:

eu de obicei invat daca am de invatat, altfel ma joc pe tel sau ascult muzica (am casti wireless de la calc si imi vine usor). odata am luat laptopu pe buda si i-am pus web unui prieten :D

cat despre a doua intrebare...nu, nu suport, desi ea intra peste mine fara nicio jena. personal, cred ca unele lucruri trebuie sa le tinem doar pt noi :D adica nici eu n-as vrea s-o vad/aud cand isi face nevoile de orice fel.

btw, daca discutia evolueaza mai mult spre intrebarea cu parteneru/partenera, lasam topicu aici, altfel cred ca ar trebui cautat un loc mai adecvat :P

Link to comment
Share on other sites

Eu ma transform, incep sa ma rosesc la fata, mi se umfla venele la cap, transpir , transpir iar si intr-un final al actului glorios (placut pt. mine, camera de gazare pt. ceilalti), izgonesc pe Satana din mine

same as me :)) , ma straduiesc sa termin cat mai repede , cateodata mai ma joc cu pisica care doarme acolo si ma musca

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...