Jump to content
Guest Hammer

Ce facem noi pe tron?

Recommended Posts

CINCI MINUTE? ba oameni buni voi nu stiti care-s placerile vietii

mie doua feluri de barbati imi par dubiosi - aia care refuza sa bea si aia care nu stiu sa aprecieze timpul petrecut in cel mai sfant coltisor al sau (DUH lor), buda

Daca cel mai sfant colt al tau e baia.. am niste vesti proaste.

Eu sunt mai eficient din fire, ma duc acolo cu un scop, nu ca imi place atmosfera sau mirosul. In max 5 minute termin de obicei. Naiba stie ce va place voua asa mult.

Tronul meu e scaunul de la birou.

Link to comment
Share on other sites

Daca cel mai sfant colt al tau e baia.. am niste vesti proaste.

Eu sunt mai eficient din fire, ma duc acolo cu un scop, nu ca imi place atmosfera sau mirosul. In max 5 minute termin de obicei. Naiba stie ce va place voua asa mult.

Tronul meu e scaunul de la birou.

Huoo, booooooooo! party pooper!! :angry2:

Oh come on, nu e ca si cum ar fi ceva (ne-)placut, e al doilea loc in care zici "aaaaaaaahhhh". :D

Link to comment
Share on other sites

Daca cel mai sfant colt al tau e baia.. am niste vesti proaste.

Eu sunt mai eficient din fire, ma duc acolo cu un scop, nu ca imi place atmosfera sau mirosul. In max 5 minute termin de obicei. Naiba stie ce va place voua asa mult.

Tronul meu e scaunul de la birou.

e liniste si pace

ai parfum de baie. dai pe butonas si stai sa meditezi

la birou nu poti, deja ai alta stare acolo

pe tron iti vin cele mai multe idei

Link to comment
Share on other sites

Asta e mentalitate de Al Bundy:

- tronul meu (adica femeia conduce restul casei)

- una din placerile vietii (adica duci o viata cacacioasa)

- e liniste si pace (adica nu poti sa controlezi atmosfera din propria ta casa)

Cumva restul casei mele e mai placut decat baia. Daca vreau, ma pun in pozitie de meditare in mijlocul camerei inconjurat de lumanari si cu muzica chillout sa vezi acolo levitatii de la atata concentrare.

Link to comment
Share on other sites

Astept sa cada tot =)) si ma uit pe pereti pana se aude un BOOM ! :unsure: devastator . Aaa , era sa uit , mai dau din cand in cand cu " fâs " ( Parfum de baie ) sa se mentina un miros acceptabil :)), si la mine dureaza in jur de 15-20 minute , ca uit sa ma mai ridic

Link to comment
Share on other sites

Asta e mentalitate de Al Bundy:

- tronul meu (adica femeia conduce restul casei)

- una din placerile vietii (adica duci o viata cacacioasa)

- e liniste si pace (adica nu poti sa controlezi atmosfera din propria ta casa)

Cumva restul casei mele e mai placut decat baia. Daca vreau, ma pun in pozitie de meditare in mijlocul camerei inconjurat de lumanari si cu muzica chillout sa vezi acolo levitatii de la atata concentrare.

-tronul meu aka coltisorul meu de pace si de unde naiba ai scos-o pe aia cu femeia NIGGAWHACHUTALKINABOUT?

-UNA din placerile vietii inseamna ca am o viata cacacioasa?

-stii cum arata afirmatia asta? uite asa: masina mea e rosie, deci consuma mult

btw, nu zic ca nu sunt alte moduri de a te relaxa, DAR atata timp cat esti la buda - might as well enjoy it cuz it's fuckin' AWESOME

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Mnoah eu nu va inteleg pe astia cu "rapid ca nu ne place, pute, etc"

Bai nene, nu tre' sa fi regele casei sa iti placa....eu unul stau in medie 10 minute asa, insa si mai mult daca am ocazia...nu ma grabesc...curat tot...si chiar daca nu mai am ce da afara eu tot mai ma screm putin.

Cum a zis si lucica asta, it's fuckin' awesome !!!

E un moment de pace, de cugetare (unele din cele mai stralucite idei mi-au venit in timp ce defecam), de intimitate (ma urmareste insecta mea peste tot, abia daca scap de ea si la baie), un moment in care te regasesti cu spiritul tau...plus alte cateva spirite ale alimentelor consumate care isi gasesc drum catre eternitate....

Link to comment
Share on other sites

Chiar nu inteleg cum puteti sa va cacati atata:|. Terminati repede si plecati , asa mi se pare normal. Accept ce spuneti doar pentru motivul ca va vine inspiratia atunci:)) . Mie imi vine plimbandu-ma prin camera.

Link to comment
Share on other sites

Sau eu sa fiu si sa aud un suav partz blurp balabac de sub ea :mellow:

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

on: citesc o revista cv sau ascult muzica sau bag o tigara ( sau toate 3, depinde )

Link to comment
Share on other sites

Guest WhiteSword

8-| toti ascultati muzica si fumati ...

Eu nu inteleg cat iese din voi de stati asa mult.Eu in 2-3minute am facut si am si plecat ... Mna...acum depinde de fiecare de ce si cum ii place :-??

Link to comment
Share on other sites

citesc revistele ce le am acolo de luni de zile :cool2:

asa fac si eu :lol:

dar acum am pretentii.... iau si eu reviste mai noi sau arborele lumii

cateodata mai ascult si muzica

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

La cat timp imi petrec pe tron.. nu fac prea multe.. dar cand sunt pe el ori cant manele ori ma screm ..

:blush:

De aici sa deducem ca manelele si rahatul au o legatura profesionala de succes ?

tuzki-bunny-emoticon-017.giftuzki-bunny-emoticon-018.gif

.

Link to comment
Share on other sites

De aici sa deducem ca manelele si rahatul au o legatura profesionala de succes ?

tuzki-bunny-emoticon-017.giftuzki-bunny-emoticon-018.gif

.

Off: asta e bestiala =)).

On: Sincer la mine depinde de situatie, daca ma grabesc 10-15 minute, daca nu am nimic de facut 20-30-40 minute sau chiar pana imi amortesc picioarele :))). Mai fumez o tigara, mai citesc o revista, una alta.

Anw, la intrebarea 2: nu ma deranjeaza daca e si ea acolo doar ca... ma deranjeaza faptul cand vine si incepe si zice ca pute si na... E LOGIC FEMEIE ca doar e cacat...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...