Jump to content
Guest Hammer

Ce facem noi pe tron?

Recommended Posts

inafara de pisu si caca? din cand in cand mai citesc cate o revista (veche de vreo 2-3 ani dar merge biggrin.gif)

inainte mai bagam si o tigare, dar acum cum nu mai fumez...

Am si eu o curiozitate, ati reusit vreodata sa faceti treaba mare fara sa faceti pisu? Daca da, cum ati reusit performanta asta? :))

N-am reusit, desi am incercat :))

Am si eu o curiozitate, ati reusit vreodata sa faceti treaba mare fara sa faceti pisu? Daca da, cum ati reusit performanta asta? :))

Nu imi amintesc sigur dar cred ca am reusit: mai intai am facut treaba mica, am terminat treaba si apoi am simtit ca ar trebui sa fac si treaba mare si m-am asezat. :))

Bai am incercat si eu asa, dar dupa ce am facut caca tot mi-a mai venit sa fac si pipi..deci.. nu, n-am reusit.

Eu nu :)) In graba fac: Parfum :)) si ma screm sa fac mai repede :))

Cand am chef incet :)) dar nu fac parfum =)) Apropo,ati facut vreodata pisu si caca in acelasi timp ? :))

Nu mi-a iesit :))

Oricum, nu stiu care'i treaba, dar cand stau pe tron, din senin gresia, faianta si ambalajul de la Ariel devin foarte interesante.

Link to comment
Share on other sites

Asta-i buna...

Cand stai pe asa zisul tron incerci sa dai ce ai mai bun din tine, te simti de parca participi la jocurile olimpice!

Si nu, eu chiar nu pot sa fac ceva cand partenera sta si imi analizeaza miscarile. Mereu mi-am facut griji ca e un pic "sarita" daca intra peste mine cand ma "exorcizez"!

Si treaba cu "pipi in timp ce faci treaba mare" - chestia asta e ca nunta fara muzica.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

E funny topicul, totodata are si raspunsul. :D

Ce as putea face pe "tron"? Totdeauna ma grabesc sa ies cat mai repede din baie, intru, imi fac treaba, si ies.Uneori mai intru de pe telefon pe internet sa citesc una alta pe internet. :)

Ca o idee finala, intru, imi fac necesitatiile, ma spal pe maini si ies..

Link to comment
Share on other sites

E haios ca am dat peste topic, s-a intamplat sa vorbesc pe skype si sa stau pe tron :P de cateva ori chiar zilele trecute.

Fiindca intru pe skype de pe un Pad pot sa il iau cu mine unde merg si ... am cam mers cu ea in baie si continuam sa vorbesc iar la un momendat persoana cu care vorbeam a spus "de ce suna de parca a-i fii la baie?" iar eu in momentul ala cu un trollface am tras apa.

Have a nice day!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...