Jump to content
Guest Hammer

Ce facem noi pe tron?

Recommended Posts

Guest Leo FTW

Fumez o tigara si ma joc snake pe mobil , nu ma deranjeaza daca e si ea in baie. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Citind atatea posturi ...ma gandeam la casa mea sa imi fac o baie cu doua wc-uri....

Unul albastru si unul roz....sa defecam in cuplu....

Link to comment
Share on other sites

Guest Global Experience

Fumez o tigara si ma joc snake pe mobil , nu ma deranjeaza daca e si ea in baie. :)

Hai frate ... sunteti prea scarbosi jur ! Cum dracu sa te scapi din basalau cu ea langa tine ? DOAMNE :ceuameni:

Link to comment
Share on other sites

Fumez o tigara si ma joc snake pe mobil , nu ma deranjeaza daca e si ea in baie. :)

Hai frate ... sunteti prea scarbosi jur ! Cum dracu sa te scapi din basalau cu ea langa tine ? DOAMNE :ceuameni:

Si daca il scapa ea langa tine ?

Link to comment
Share on other sites

In mod normal , buddha la mine inseamna armonie , pace , ma gandesc ce o sa fac in timpul zilei...dar cand vine o constipatie din aia cand imi bag P&&a in toate planurile si incep sa fac mai ceva ca toate fiarele....pff , pai cand ma exorcizez pe acolo trezesc vecinii , dau cu pumnii in pereti , arunc cu apa pe fata... si da ,ma deranjeaza cand ma cac langa ea , totusi , nu suntem animale sa ne mirosim si sa ne mancam cacatu

Link to comment
Share on other sites

da cateva luni de zile, locul lui Sven Hassel langa hartia de interventie, i l-a luat Sookie Stackhouse si cu vampirii ei...noroc ca geamul este chiar in partea dreapta la cativa centimetri, drept pt care...orice urma incriminanta "poate" disparea usor...oricum ritual este musai sa fie executat de 2 ori pe zi - dimineata si seara. Iar cand alimentatia o cere...beh se mai fac si unele exceptii in timpul dupa-amiezii. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Din pacate reply-ul meu nu se poate ridica la nivelul standardului impus de titlul subsectiunii, deoarece nu e nimic sentimental ce fac eu pe "tron". Eventual o oarecare emotie ulterioara.

Raspunsul e nimic altceva decat ce trebuie.

ps. i-am intrerupt posting spree-ul lui RadyX. ^_^, sper ca moderatorii sa faca la fel >:)

Link to comment
Share on other sites

OFF: Omg...

Dupa ce-am ras cu lacrimi la primele doua pagini ale topicului, pentru care tin sa multumesc autorului & co. :)), urmatoarele 3 au reusit sa strice tot. Tipic linkmania. Mereu apare cate unu care tine mortis sa strice atmosfera cu replici "inteligente".

ON: De obicei iau la citit tot ce prind: reviste vechi, pliante de prin magazine, etichete de sampoane, cutii de dero, orice :)), si dupa ce ma plictisesc de ele analizez gresia si in special faianta. De fiecare data observ ceva nou, sau ma mir cat de prost a putut sa lucreze nenea de a montat-o. "mama ce stramba e placa aia, aualeu ce spatiu mare a lasat acolo, aualeu cati bani i-am dat degeaba" :)).

Legat de participarea altor persoane la eveniment... am grija sa ma incui bine, si piciorul drept sta mereu in dreptul usii. Dar eu mai intru peste el :)) la inceput se speria, se supara, apoi cand a vazut ca nu ma potolesc m-a lasat in pace pana intr-o zi, cand am nimerit fix cand pica cel rau in apa :)) si ca sa ma lecuiasca definitiv, cand a dat sa se stearga a mai si zis: "aualeu ce-i la curu meu" =)). De atunci bat mereu la usa :)).

Link to comment
Share on other sites

Nu se poate sa nu-mi fac prezenta intr-un astfel de topic senzational, asa ca iata-ma. Daca am tigari, iau una cu mine si-un pahar cu suc, apoi ma-ncord pana reusesc sa o aprind, si ulterior lansez avalansa. Nu stiu de ce, dar daca o aprind dupa, nu mai are acelasi farmec. Compania unei persoane in astfel de momente nu as accepta-o si nici recomanda-o. FART!

Link to comment
Share on other sites

Exceptand actul in sine, cand stau pe vasul toaletei ma uit prin jur / pe geam la cer si ma gandesc la diverse lucru facute / de facut.

Obisnuiesc sa iau si telefonul cu mine in caz ca ma suna cineva, iar la mine in familie e un obicei , daca incepe sa sune un telefon , trebuie dus la posesorul lui. ( raspund la el daca sunt singur acasa , nu raspund daca sunt cu parintii , asta fiind regula generala aplicata si pentru restul casei )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...