Jump to content
Guest Hammer

Ce facem noi pe tron?

Recommended Posts

deci tu te caci in pat sau cum?

stau, ma uit pe pereti, uneori mai bag un joc pe psp :))

pai da ce tu te caci pe tron?ma da mata si cu tactu au bani de iti cumpara cate un tron,e din aur?eu am facut unu din perne,pe psp mai ma joc si eu pe tron,dar cand ma cac merg la WC.Ia sa imi dai si mie adresa de unde iti iei tu intruna tronuri

Link to comment
Share on other sites

pai da ce tu te caci pe tron?ma da mata si cu tactu au bani de iti cumpara cate un tron,e din aur?eu am facut unu din perne,pe psp mai ma joc si eu pe tron,dar cand ma cac merg la WC.Ia sa imi dai si mie adresa de unde iti iei tu intruna tronuri

Si tu ce tron ai daca e facut din perne?

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Ita la ei neamule, o dau in psp'uri acilisea cand se creaza o distorsiune a unui angrenaj format din 14.3 nori dispusi in forma elipsoidala....

Va cacatzi pe voi cu stropi :rofl2:

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

de unde stii ca eu nu ma p*s in sus? :greutati:

BA !

Tu te caci pe lustra ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest WhiteSword

Ma intreb oare cat timp ti-a luat sa gandesti inainte sa faci topicul asta :blink: . Si...nu inteleg,ce gasiti asa ' cul ' intr-o toaleta ?!Pur si simplu,intri,faci,tragi apa si ai iesit :| Ma uit la unii si vad : ma joc pe psp,fumez,ma uit la tv,beau ... mai ramane sa mananci in timp ce te c*ci si sa iti iei un pat fix langa W.C. si aia e...

si sa nu fiu off topic 8-| : Am facut,am tras apa si am iesit ,nimic neobisnuit .

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Ma intreb oare cat timp ti-a luat sa gandesti inainte sa faci topicul asta :blink: . Si...nu inteleg,ce gasiti asa ' cul ' intr-o toaleta ?!Pur si simplu,intri,faci,tragi apa si ai iesit :| Ma uit la unii si vad : ma joc pe psp,fumez,ma uit la tv,beau ... mai ramane sa mananci in timp ce te c*ci si sa iti iei un pat fix langa W.C. si aia e...

si sa nu fiu off topic 8-| : Am facut,am tras apa si am iesit ,nimic neobisnuit .

Monotonia si apatia pe wc sunt premergatoare impotentei...sti asta nu?

Link to comment
Share on other sites

BA !

Tu te caci pe lustra ? :blink:

am incercat dar ma invinge gravitatia. :(

permanent, n-ai voie cu clone

Edited by blk
Link to comment
Share on other sites

Guest boby93

kk :)) ce as putea face pe tron? :)):)) acum sa revin la ceea ce vrei sa auzi tu...vorbesc la telefon sau ma joc pe telefon

Link to comment
Share on other sites

Guest NightWishMaster

Nu sta nimeni la curte pe aici?

Intrebare ce vine ca o completare:

Daca stai la curte, nu ai WC in casa si e iarna, ce faci cand stai pe tron?

Link to comment
Share on other sites

Nu sta nimeni la curte pe aici?

Intrebare ce vine ca o completare:

Daca stai la curte, nu ai WC in casa si e iarna, ce faci cand stai pe tron?

Stau eu la curte.,..am WC si in curte dar am WC si in casa :)) . Nu am folosti niciodata acel WC din curte. Il voi intreba pe bunicu' ce face cand sta acolo. Dar acolo nu e tron...e doar o gaura :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...