Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Guest Imhotep_

deci..putem noi sa vb de ce vrem ...ce conteaza ca am vazut si dual bow (150kk la shop) si dual spell books/dual staff...si chiar am avut dual dagger....daca tot nu joc pe oficial e de caca...o sa ma multumesc cu ce am;dar in nici un caz cu un server high/very high rate in care intr-o zi esti lvl 70 si apoi faci pk sau pvp toata ziua....

ultima mea intrebare e daca se face server de lineage aici si daca da,atunci cand o sa fie online?...sa sper ca pe asta imi merge mai bine avand in vedere ca sunt pe rds...poate am pingu sub 70 cum l-am avut pe serverele astea...

multa bafta....astept si eu respuns la intrebareae mai sus

Link to comment

alea le cumperi de la dwarf ! sau enchantezi o arma pana face poc si se face crystale ! sau duci dropurile la dwarf si ti le face crystale smile.gif Grade-ul itemului corespunde cu Grade-ul crystalului smile.gif

Cand spui DWARF te referi ca e un NPC sau de la DWARF adik un jucator??? Bun dropurilel a care DWARF????

Link to comment
Guest alexlica

1 am si eu mu link mania si cand intru in joc ma deconecteaza de la server

2 am lineage 2 C4 si cand scriu parola de la acount spune ca nu este buna si cand intru pe site la lineage 2 akolo merge dc nu merge si in joc

Link to comment

1 am si eu mu link mania si cand intru in joc ma deconecteaza de la server

2 am lineage 2 C4 si cand scriu parola de la acount spune ca nu este buna si cand intru pe site la lineage 2 akolo merge dc nu merge si in joc

1.Ce legatura are MU cu ce vorbim noi aici??? MU-isti.Ce sa zici.

2.Nu ai faci PACH-urile serevrului.

Link to comment

1 am si eu mu link mania si cand intru in joc ma deconecteaza de la server

2 am lineage 2 C4 si cand scriu parola de la acount spune ca nu este buna si cand intru pe site la lineage 2 akolo merge dc nu merge si in joc

1 we don't care

2 pai zi server-ul pe care joci... sau posteaza ope forumul lor... btw joci pe un server, nu? blink.gif

Link to comment
Guest alexlica

am luat servaru de pe net de pe site de la lineage 2 c4 si scriu parola si id si imi spune ca nu este buna parola .am facut pana akuma 5 idiuri ni tot nu merge cu nici una spune la fel la toate

Link to comment

dual bow (150kk la shop)

...

ultima mea intrebare e daca se face server de lineage aici si daca da,atunci cand o sa fie online?...sa sper ca pe asta imi merge mai bine avand in vedere ca sunt pe rds...poate am pingu sub 70 cum l-am avut pe serverele astea...

dual bow ? lol

Cu ce mai incarca sagetzile ? Avea un pitic pe umeri si ii punea sagetzi sa traga cu ele ? Get real.

Se va face, stai calm, dar timpul in care va fi pus online depinde in totalitate de vrazvan.

Link to comment

l2extreme pana ma mai obisnuiesc cu rasele si la urma trec pe un srever de PVP

Daca printr-un server pvp te referi la un server cu rate mari si iteme rapide... well treaba ta, dar o sa te plictisesti de joc eventual smile.gif

Sa vad ce se intampla cu dex si linkmania, daca nu-mi convine nici o varianta ma bag pe staris smile.gif kastien are rate prea mari ca sa nu ma plictisesc de el (de titan deja m-am plictisit, plin de noobi care se cred mari pvp-isti).

btw titan pe vremea cand era c2 avea dual dagger si bow cu very fast atk spd tongue.gif dar dual dagger e degeaba, ca nu poti sa folosesti blows cu ele. E doar un dual sword cu stats modificate si textura de dagger.

Link to comment

Lol multi jucatori de pe dex joaca pe g1,jucatorii sunt mult mai buni decat cei de pe alte servere(ex. cand flagheaza un buffer nu dau in el doh)>lag este seara si tine cateva ore pt ca se umple serverul insa poti juca(face xp nu pvp biggrin.gif ) si eu nu am vazut servere pana acum fara lag(fara alea cu 10 jucatori pe ele).Cat despre pk sunt sps crescuti pana la lvl 45-50 cu item-uri D care fac pk>bravo lor. hello2.gif

Link to comment

doa ! majoritatea de pe dex s-au dus poe g1 ! dar daca imi zici si de ce ! dau o bere smile.gif

Pentru ca se facea reclama obsesiva la g1, si pe forumul dex, si pe mirc.

@D3MENTU: jucatori buni my ass. Mai degraba sunt cei_care_n-au_lag vs cei_care_au_lag. Cei_care_n-au_lag(si implicit joaca din iasi sau chiar din sala G1) castiga. Serverul e mai mult c1 decat c3 (n-are decat vreo 2-3 chestii implementate)... am inceput sa joc pe el pentru ca nu era lag pe el pe-atunci, dar s-a schimbat treaba.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...