Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Maka ...ba da, cauta putin in forum sa vezi cite reclame am facut. In alta ordine de idei linkmania nu hosteaza L2 deci nu v-am facut antireclama. Am pus un link pentru cei care doresc sa joace si atit.

Symbols si dyes au fost recent updatate in L2J si functioneaza.

Pentru a juca trebuie editat fisierul hosts si adaugata o linie de forma

xxx.xxx.xxx.xxx L2authd.lineage2.com

iar IP-ul este cel al serverului.HF smile.gif

Link to comment
Guest PaNaRaMaDeOmJr

deci,dati si voi add la id PaNaRaMaDeOmJr pls si ajutati-ma acolo , ca de 2 sapt ma chinui sa intru si eu pe un sv la lineage2 plsssssss ajutati-ma biggrin.gif ID -> PaNaRaMaDeOmJr

Link to comment

Şeid, calm, nu sare nimic de la mine wink.gif.

Guardy, cum zicea Maka, jura-te :>

Daca nu shtii despre ceva cu sigurantza, sau macar sa te fi informat din surse sigure, abtzine-te wink.gif).

Terminator, aceashi chestie shi despre tine, vrei server privat de C4, emuleaza tu C4 shi poate o sa vezi. Momentan de abia a aparut C1off, deci de unde visezi tu C4off nu shtiu 24.gif.

Link to comment

Nu exista l2 "piratat"... e doar clientul de l2, pe care-l iei de pe net si gratis (de-aia e la download pe link). Ca sa joci pe oficial iti trebuie serial-ul original, care costa vreo 50$.

Si nici servere de l2 "piratate" nu sunt biggrin.gif Decat servere private, care nu tin de NCSoft.

@DestinY: vezi mai sus, parca am dat un link cu top 200 servers de l2. Fiecare server ar trebui sa aiba instructiuni despre cum sa intri pe el.

Link to comment

din cate am auzit eu ca sa joci pe oficial lineage 2 nu iti tre nush ce serial de 50$

ci doar un abonament care il platesti in jur de 15$/E

Ba iti trebuie. Trust me.

50$ serialul, si ai prima luna gratis. Apoi e 14.9$/luna. Fara serial nu poti sa joci.

D items le cumperi

C items (toate in afara de cele mai tari) le cumperi din giran, luxury shop.

B items.... iei reteta, iei mats, iei parts, te duci la dwarf si ti le crafteaza.

A items la fel (depinde daca exista pe server sau nu)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...