Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

PW e imba chars pt pvp in noile cronice hb+, sa nu mai zic de SR de la GF in sus, sr e cel mai tare arcas. Summoner de ELF e mass murderer in sieges si la aoe, iar sps a ramas acelasi mana eater dar e ok pt aoe. (si pvp datarita cancel, dar cum stones de fire cel mai comune si atributele de defense sunt usor de obtinut). TK e bun doar pt oly, iar mai now in freya 2 sws e oly char, imba chiar poti sa ii zici. for more imformations pls contact: gugle.

Link to comment

PW e imba chars pt pvp in noile cronice hb+, sa nu mai zic de SR de la GF in sus, sr e cel mai tare arcas. Summoner de ELF e mass murderer in sieges si la aoe, iar sps a ramas acelasi mana eater dar e ok pt aoe. (si pvp datarita cancel, dar cum stones de fire cel mai comune si atributele de defense sunt usor de obtinut). TK e bun doar pt oly, iar mai now in freya 2 sws e oly char, imba chiar poti sa ii zici. for more imformations pls contact: gugle.

gogule ma lasi cu gugal?

La cat lineage ai jucat in ultima vreme...

deci elfs are imba? restu raselor cum sunt? ubersupermegahiperduperumangozaur de tari ?

Link to comment

Ba tampenie de clasa pw asta. Nu crescusem niciodata unul. Ce se bateau astia in cap ca cu pw farmezi mai usor decat cu un aw. Bai tata, chiar si fara hex. Iti vine sa-ti f**i neamurile. Critical rate mare si degeaba. No ba prefer sa am crit rate 136 da cand dau un crit sa fie crit nu vrajeala.

Iar in pvp aceeasi poveste, ce dumnescandura tot laudau astia pw in interlude. e FIX aw cu dmg mai gimp si 400 hp in plus. Si are switch. De parca ma incalzesc pe mine 200 range.

Ba nu stiu ce sa zic, in vara asta am jucat pe Nexus (Dex Network) si mi-am facut PW si vreau sa spun ca in pvp vs alt dagger nu ma batea nimeni, dar absolut nimeni nu m-a batut in pvp dintre daggeri. In duel cu same buffs nu am avut adversar. Un singur TH a reusit sa-mi ia 2/5 runde, in rest am batut tot. Pacar ca nu m-am tinut de server, si pacat ca nu am facut din prima PW :D

Sau am fost eu prea hardcore pentru serveru ala?

hihihihihhhh

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...